Kaj je folku?

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Vsiljuje se nam islamska kultura na vsakem vogalu in zdaj so nekateri začudeni kako to da poznamo islamske besede oziroma izraze:valjamse::valjamse::valjamse:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
Mogoče imaš pa samo "malce preveč na ozko plašnice zmonitrane" in gre vse skupaj enostavno mimo tebe kot gredo moteči dejavniki mimo fijakarskega konja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: _robi_ in endvatri

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Če je res tako, je to dvorezen meč. So lahko lepi plusi a tudi konkretni minusi. In to potem nekako ne more biti super. Objektivno gledano seveda, subjektivno pa ne dvomim, da je to lahko nekaj povsem drugega.
seveda je super saj glado prezrem vsako "vsiljevanje" in gre kar mimo mene.

Potem si nepismen saj so v tej temi omenjene te besede. Lp.
ti si pa neumen ampak program opismenjevanja je znan kako pa iz kretena narediti pametnega človeka pa se nikomur ne sanja.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Toda po poti se je ranjenka onesvestila in moral sem jo pustiti na stopnicah v pritličju, le nekaj metrov od vhoda v blok. Z materjo sva se rešila do izhoda, kjer sta naju že pričakovala reševalca. Skupaj smo se skrili v reševalni avtomobil,« je povedal Emeršič. Četverica se je zaklenila v reševalni avtomobil, ker se je takrat po stopnicah bloka spuščala tudi napadalka, ki naj bi v rokah držala nož. Boječ se za svoje življenje so počakali na prihod policistov in šele takrat sta reševalca lahko stopila do hudo ranjene Mersihe.

To pomeni, da je mediha še prisla do sestre v nezavesti na stopnicah? Policija je sigurno rabila nekaj minut do tja.
A vzrok se ze ve? Ker nek psiho lih ne zgleda...
Khmm koliko je pa od dogodka policijska postaja dlje od reševalne?

Pa se že ve, zakaj je ta napadla sestro in mamo? O čem so se sprli?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Precej verjetno je bila mati samo kolateralna škoda, ko je stopila med obe sestri. Kaj pa sta oni imeli pa samo alah ve.
Precej čudna disfunkcionalna družina.
 

B81

22. jul 2007
34.475
8.953
113
Šele ko so tja prispeli policisti, se je nesrečna ženska predala.
Aja a tak je blo.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Pa ne morejo jih nazaj poslat čez Hrvaško. Ahmad Šami pravi da je tam zelo nevarno.