Jahorina to sezono...

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Po dveh letih sem zopet vplačal Jahorino. Je že bil letos kdo dol? Namerava it? Zanima me kaj so naredile cene v teh dveh letih in v kakšnem stanju so kaj ceste? Pa malo na splošno, kako žičnice delujejo, kakšno vreme ste imeli? Okrog varnosti avtomobilov se je kaj spremenilo ali ostaja isto?

Sicer imam še kar nekaj časa do odhoda a bom počasi začel vlačit skupaj zavarovanja zase in za avto.
grin1.gif
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Resno sem mislil. Sprašujem pa zato, ker ko smo bili leta 2005 gor so sosedu vlomili v novo laguno. Te zanima kako? Razbili so voznikovo šipo in mu pokradli vse airbage (tudi tiste v sedežih). Ko se je možakar sprijaznil, da se bo peljal brez šipe je ugotovil, da avto ne vžge če zazna napako na airbagih. In to se je zgodilo v zastraženem olimpijskem mestu, na osvetljenem "parkplacu" pred apartmajem. Serijsko so odpirali tudi vse strešne kovčke na avtomobilih, če je bilo notri kaj ali pa ne.

In iz tega razloga sem spraševal, če je situacija kaj boljša. Če ni bom vzel star avto, pa trugo odšraufal dol, ko pridemo na Jahorino. Pa naj razbijajo.
wink-1.gif


Cene pa informativno pač, da vem koliko mark naročit na banki.