Izvensodni forumski poboji

bad+mad

Zelenc'
10. okt 2020
3
1
1
Sem si rekel najprej da pustim vse skupaj, potem pa sem se po premisleku odločil, da bom vseeno povedal svoje.

Torej. V petek me je na Alterju pričakalo sporočilo: Izključeni ste iz foruma iz naslednjega razloga: Jagababa reinkrnacija!.

Reinkrnacija ni zatipk, sporočilo je pa bilo brez podpisa, ban pa brez kakršnegakoli predhodnega opozorila ali vprašanja. Potem sem se spomnil, da me je takoj drugi dan po registraciji začel spremljati Kameleon, to sem si zapomnil ker se mi je zdelo nenavadno.

In sem šel malo raziskovat Alter, ko imam ravno čas (karantena in to).
Opažanja: na Alterju je zadnje čase čez noč izginilo kar nekaj novih profilov, med njimi veliko ženskih. Kaj ste imeli z Jagababo ne vem. Potem sem videl kar nekaj pritožb zaradi dolgotrajnih blokad in fizičnih omejevanj pisanja (zamiki pri oddajanju postov) tudi starih uveljavljenih forumašev in njihov protestni samoizstop iz Alterja. Pa cel kup pritožb zaradi prepovedi pisanja določenim uporabnikom v določenih temah - omejuje se ne skrajno desno misleče. Dalje gre za očitno zasmehovanje in obračunavanje moderatorja z določenimi uporabniki. Pa pritožbe zaradi brisanja postov samo določenim forumašem, izdajanja IP naslovov, zasebnih podatkov in kopiranja zasebnih sporočil javno na forum, pa pisanja o tem, da moderator grozi preko ZS, vsebino pa potem plasira javno na forum. Skupna nit vseh pritožb je Kameleon, to je isti profil, ki me je začel slediti. Nekaj se je pisalo o prepovedi novih profilov za stare forumaše, vendar vidim da pišejo tako izbrisani profili, kot tisti reinkarnirani (kar nekaj je zadetkov o starih uporabnikih z novimi imeni). Med reinkarniranimi najbolj bode v oči Endvatri, ki je na Alterju kopija TW profila zloglasnega Boštjana Vojeta - s podpisom vred, in je menda imel že prej profil Suzica. To je znano vsem na Alterju, gor je veliko opozoril uporabnikov zaradi tega in pritožb zaradi njegovega pisanja na forumu. Opozorila so direktno naslovljena na moderatorja, on ga pa še naprej lajka.

To je bilo tako na hitro, ko vpišeš v iskalnik gornja tri imena in ko bereš teme s pritožbami na dotičnega moderatorja (tudi v tem forumu jih je kar nekaj).

Moj predlog.
Dajte na prvo mesto pogojev, da mora biti uporabnik Slovenec, moški, pripadnik desne politične struje (zaželjeno je, da je čim bolj skrajno desni, nerazgledan in seveda žaljiv do drugače mislečih in drugačnih) in da ne izraža svojega mnenja, v kolikor se to ne sklada s tistimi skrajne desnice. Napišite tudi, da je Alter podružnica SDS Kleti in da so drugače misleči na forumu čez noč izvensodno ukinjeni. Očitno je, da imajo drugačno mnenje samo stari forumaši, nova imena čudežno izginjajo.
Če bodoči mazohist še vedno vztraja, mu dajte pred končno registracijo v obvezno branje temo Kameleon in njegovo moderiranje.

Na kratko je to to. Mogoče boste potem dobili Alter-Klet kot si ga želite, novim uporabnikom boste pa prihranili presenečenja.

Vas pozdravlja nekoč Alteraš

Kemal aka Kettu
 
  • Haha
Reactions: Matey

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.083
3.033
113
Sem si rekel najprej da pustim vse skupaj, potem pa sem se po premisleku odločil, da bom vseeno povedal svoje.

Torej. V petek me je na Alterju pričakalo sporočilo: Izključeni ste iz foruma iz naslednjega razloga: Jagababa reinkrnacija!.

Reinkrnacija ni zatipk, sporočilo je pa bilo brez podpisa, ban pa brez kakršnegakoli predhodnega opozorila ali vprašanja. Potem sem se spomnil, da me je takoj drugi dan po registraciji začel spremljati Kameleon, to sem si zapomnil ker se mi je zdelo nenavadno.

In sem šel malo raziskovat Alter, ko imam ravno čas (karantena in to).
Opažanja: na Alterju je zadnje čase čez noč izginilo kar nekaj novih profilov, med njimi veliko ženskih. Kaj ste imeli z Jagababo ne vem. Potem sem videl kar nekaj pritožb zaradi dolgotrajnih blokad in fizičnih omejevanj pisanja (zamiki pri oddajanju postov) tudi starih uveljavljenih forumašev in njihov protestni samoizstop iz Alterja. Pa cel kup pritožb zaradi prepovedi pisanja določenim uporabnikom v določenih temah - omejuje se ne skrajno desno misleče. Dalje gre za očitno zasmehovanje in obračunavanje moderatorja z določenimi uporabniki. Pa pritožbe zaradi brisanja postov samo določenim forumašem, izdajanja IP naslovov, zasebnih podatkov in kopiranja zasebnih sporočil javno na forum, pa pisanja o tem, da moderator grozi preko ZS, vsebino pa potem plasira javno na forum. Skupna nit vseh pritožb je Kameleon, to je isti profil, ki me je začel slediti. Nekaj se je pisalo o prepovedi novih profilov za stare forumaše, vendar vidim da pišejo tako izbrisani profili, kot tisti reinkarnirani (kar nekaj je zadetkov o starih uporabnikih z novimi imeni). Med reinkarniranimi najbolj bode v oči Endvatri, ki je na Alterju kopija TW profila zloglasnega Boštjana Vojeta - s podpisom vred, in je menda imel že prej profil Suzica. To je znano vsem na Alterju, gor je veliko opozoril uporabnikov zaradi tega in pritožb zaradi njegovega pisanja na forumu. Opozorila so direktno naslovljena na moderatorja, on ga pa še naprej lajka.

To je bilo tako na hitro, ko vpišeš v iskalnik gornja tri imena in ko bereš teme s pritožbami na dotičnega moderatorja (tudi v tem forumu jih je kar nekaj).

Moj predlog.
Dajte na prvo mesto pogojev, da mora biti uporabnik Slovenec, moški, pripadnik desne politične struje (zaželjeno je, da je čim bolj skrajno desni, nerazgledan in seveda žaljiv do drugače mislečih in drugačnih) in da ne izraža svojega mnenja, v kolikor se to ne sklada s tistimi skrajne desnice. Napišite tudi, da je Alter podružnica SDS Kleti in da so drugače misleči na forumu čez noč izvensodno ukinjeni. Očitno je, da imajo drugačno mnenje samo stari forumaši, nova imena čudežno izginjajo.
Če bodoči mazohist še vedno vztraja, mu dajte pred končno registracijo v obvezno branje temo Kameleon in njegovo moderiranje.

Na kratko je to to. Mogoče boste potem dobili Alter-Klet kot si ga želite, novim uporabnikom boste pa prihranili presenečenja.

Vas pozdravlja nekoč Alteraš

Kemal aka Kettu
Ne skrbi, bodo koalicijske sile to uredile.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
jagavbaba2.png
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Draga Jagababa....Felis....Kakorkoli....Poision Ivy......HarleenQueen.......pozabil še nebroj drugih nickov!!!!

Get a life! And leave us alone!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth in cappy

bad+mad

Zelenc'
10. okt 2020
3
1
1
Polovica zgoraj napisanih manjka na screenshotu. Kakšna merila uporabljaš za bananje?
 

bad+mad

Zelenc'
10. okt 2020
3
1
1
Točno to. Nekatere uporabnike banaš na pamet in samo zaradi vsebine njihovega pisanja, druge pa ravno zaradi tega lajkaš. Kot moderator bi pa moral imeti enaka pravila za vse uporabnike. Zakaj ne banaš Vojeta?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Potem pa na primer razloži, zakaj meni že skoraj eno leto brez razloga prepoveduješ pisanje v temi Zakaj USA niso (več) najboljša država na svetu : Če upaš, da te bom prosjačil po ZS, se prekleto motiš. Upam, da to to prebral še kak drug moderator in te glede tega kaj pobaral.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Skupna nit vseh pritožb je Kameleon, to je isti profil, ki me je začel slediti. .

Tako pač je, če daš nekkomu preveč pooblastil, preveč oblasti....

Ampak leto še ni pri koncu, pa tudi Spletno oko, ter druge institucije še obstajajo.... Tudi institucija zasebne tožbe nekega foruma zaradi prizadetosti.

Pa tudi pljuvanje, ali če hočete kozlanje po kakšnem forumu, ki ga brez problerma za morebitne posledice objaviš na drugih forumih, kjer ljudje kaj takega prav radi preberejo. MON recimo bere po moji oceni vsaj 80.000 ljudi.

In Alter (Kameleon) očitno ne ve, da lahko "pameten" posameznik z dobro plasiranimi lažmi, za katere ne bo NIKOLI odgovarjal, ker je pač to splet, lahko povzroči kateremkoli forumu precej veliko škodo.
Vsekakor dosti večjo, kot jo Alter (Kameleon) lahko povzroči posamezniku z NEUTEMELJENIM banom... Po sistemu: kadija tuži, kadija sudi. Če ta stavek razumete...

In če in ko človek v isti meri, z istim vatlom odgovori na žalitve tipa "si senilen, debilen, kreten", dobi od Kameleona tole:

Alter_6_1.jpg
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
No da ne bo pomote....nisem bil ne prvi...ne edini ki te je prepoznal kot Jagababo...tudi sistem te je zaznal kot potencialno Jagababo.....pač imaš ta svoj vibe...da se bi takoj kregala na forumu..

Tega nočemo niti ne rabimo tukaj gor!!!
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

Ime

Zelenc'
10. okt 2020
4
1
1
No da ne bo pomote....nisem bil ne prvi...ne edini ki te je prepoznal kot Jagababo...tudi sistem te je zaznal kot potencialno Jagababo.....pač imaš ta svoj vibe...da se bi takoj kregala na forumu..

Tega nočemo niti ne rabimo tukaj gor!!!
Tvoj sistem so Voje, Capl, Osemka, Matey in podobni. Kaj ce bi nekdo vas banal samo zato, ker podobno razmisljate?
 
  • Haha
Reactions: Matey

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Zarad mene je lahko tud "ono"........ampak tega vajba nočem tukaj gor.....nej si najde nek svoj privat forum pod soncem in naj tam travmira in se izživlja!