Izpit prve pomoči

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Kakšnega narkiča pa že ne bi rešil, če bi se mi zgrudil na tla. Manj jih je, svet bo lepši.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Tako tudi jaz mislim. Ampak po drugi strani, vsi imamo se otroke za seboj, nikoli neves
uf-1.gif


LP
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
Kakšnega narkiča pa že ne bi rešil, če bi se mi zgrudil na tla. Manj jih je, svet bo lepši.

Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Tako tudi jaz mislim. Ampak po drugi strani, vsi imamo se otroke za seboj, nikoli neves
uf-1.gif

Zanimiva medicinska etika.
uf-1.gif


Je pa fajn, da imava isto mnenje o koristnosti folka na tem svetu - egotripastih nepismenih medicincev pa res ne pogrešam, torej ne bo škode, če odplavaš na drug svet.
smirk-1.gif


(tole bi lahko par dni nazaj razčistila - če bi mi povedal, da se tebi ne da pomagat glih vsakemu, ki nima prave barve las).
 
Nazadnje urejeno:

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Kot prvo lahko nehas z zaljivkami?

Kot drugo, jaz mislim, da bi bil svet brez narkomanov lepsi. In zaradi tega nisem nic slabsi medicinc
smirk-1.gif
In ce bos prebrala do konca se MOJ stavek, pravim na koncu da jih ni za obsojati, ker nevemo kaj "nas" se caka v zivljenju.

LP
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Tole je del, ki ga nista sposobna prebrati.
Dr. stavek je pobarvan modro. V celoti. Da ne bo spet kakšen problem.
smirk-1.gif


Citat:
Uporabnik kozarec pravi:
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
Kakšnega narkiča pa že ne bi rešil, če bi se mi zgrudil na tla. Manj jih je, svet bo lepši.

Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Tako tudi jaz mislim. Ampak po drugi strani, vsi imamo se otroke za seboj, nikoli neves
uf-1.gif


Zanimiva medicinska etika.
uf-1.gif


Je pa fajn, da imava isto mnenje o koristnosti folka na tem svetu - egotripastih nepismenih medicincev pa res ne pogrešam, torej ne bo škode, če odplavaš na drug svet.
smirk-1.gif


(tole bi lahko par dni nazaj razčistila - če bi mi povedal, da se tebi ne da pomagat glih vsakemu, ki nima prave barve las).

Modri stavek pravi:
- mrzim narkomane in mislim, da je bolje da crknejo,
- živijo naj samo pod pogojem, ČE SO MOJA DECA,
- ker pa nisem ravno siguren, če to morebiti ne bere kdo, ki bo v roke dobil mojo deco, naj raje živijo vsi.

Ko bodo njegova deca odrasla, bomo najbrž spet v celoti na logiki "narkoman naj crkne".
rolleyes-1.gif


Mi lahko kdo elaborira, kje sem se zmotila pri presoji, da g. dottore pomaga samo v primeru, ko mu je pacient všeč?
Saj je to itak sam povedal (poboldan modri del)!
Bom z zanimanjem prebrala in se kaj novega naučila.
smirk-1.gif


(nepismenost je očitno bolezen, ki sega celo v vrhove elitnih medicinskih fakultet.press
smirk-1.gif
)
(učne ure iz pisanja prostih spisov pa tam očitno sploh še niso imeli - vsaj zadnje dni ima spoštovani akademski kolega nore težave z neujemanjem tistega, kar je hotel povedati, s tistim, kar je dejansko z muko spravil na ekran
smirk-1.gif
)

PS: Se opravičujem za dolžino teksta. Ker sta dokazala, da že "intermediate" stavkov ne doumeta, smo spet prisiljeni delati eseje.
 
Nazadnje urejeno:

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Tukaj si nepismen samo ti pa nihce drug.

Izgleda, da imas tezave z dojemanjem - naj ti pomaga.

Jaz mislim, da bi bil svet lepsi brez narkomanov, ampak vsi imamo otroke za seboj - se pravi, je lahko enkrat tudi tvoj otrok narkoman. Zato jih ne gre obsojati.

A ti je kaj jasno sedaj? Ker ce ti ni, raje pisi svoj blog kot da smetis temo.

Pomagam pa vsem, ki so pomoci potrebni in jo zelijo.
LP
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Se 90% strinjam s tem, kar si povedal.
Teh 90% je identičnih moji razlagi: da pomagaš zato, ker se bojiš, da bo nekoč tudi tvoj otrok tak. Če otrok ne bi imel, tega strahu ne bi bilo in bi bili zate zgolj in samo nesnaga. Kar pomeni, da očitno očitno obstajajo kategorije ljudi, kamor svojih otrok ne moreš dati, in so zato gola nesnaga, za katere se strinjaš, da je bolje, da se jim ne pomaga (glej TVOJE!!!! strinjanje na izjavo telefunkna - ali pa si bil takrat pijan, ko si se z njo strinjal?).

(glede 10% ne bom težila, ker nima smisla fikus učiti integralov).

PS: Marsikateri đanki je boljši od marsikoga, ki se ima za zelo urejenega.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.936
1.096
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Vem da te lahko. Ampak nevem kaj lahko sploh tozis
TI poškodova, jat hočem pomagat, zajebem, ti zaradi tega invalid (recimo) ali se pač ne pocajta, kot bi se, če jaz ne bi kaj zaj... In potem me tožiš in zahtevaš odškodnino. V Slo sploh ne redek primer ...
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.901
3.021
113
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Nikomur nisi "dolzan" pomagati. To ti je isto kot krvodajalska akcija. Ce je pomanjkanje krvi in jo nujno rabijo, se od tebe "pricakuje" da gres dat 3dcl+.

Isto je pri prometni, ce nekdo krvavi in mu lahko samo ti pomagas, se to od tebe nekako "pricakuje". Ce si sposoben seveda.

LP

če prav razumem si iz zdravstva ...ti si dolžan pomagati vsakemu
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.901
3.021
113
nisi ampak iz tvojega odgovora bi se dalo sklepati da nisi ravno ustrežljiv
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Citat:
Uporabnik Floki pravi:
nisi ampak iz tvojega odgovora bi se dalo sklepati da nisi ravno ustrežljiv

Aja sedaj sem sele ukapiral kaj mislis
bonk.gif


Jaz itak vedno pomagam, tisto je bil moj odgovor kozarcu glede "civilistov"... Jaz imam itak v avtu svojo torbo z "orodjem"
tongue-1.gif


LP
 
Nazadnje urejeno:

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Narkomana oz nekoga ki je "zastrupljen z opijati" obravnava prvotno zdravnik in ne tehnik.

PS: ni vsak ki piše po tabli o medicini diplomant faksa.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Citat:
Uporabnik Blackjack pravi:
Narkomana oz nekoga ki je "zastrupljen z opijati" obravnava prvotno zdravnik in ne tehnik.

PS: ni vsak ki piše po tabli o medicini diplomant faksa.

Seveda ni. Tehniki itak delajo to kar dohtar naroci. Samo vecina tega ne zastopi.

LP
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Kakšna izjava: Marsikateri đanki je boljši od nekoga ki se ima za zelo urejenega....

A ti veš sploh kak zgleda đanki...
Pa tisto o otrocih...ko/če jih bom kdaj imel mi bo verjetno 1. želja da ne zapadejo v tako družbo in posledično tako stanje...
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
Kakšna izjava: Marsikateri đanki je boljši od nekoga ki se ima za zelo urejenega....

A ti veš sploh kak zgleda đanki...
Pa tisto o otrocih...ko/če jih bom kdaj imel mi bo verjetno 1. želja da ne zapadejo v tako družbo in posledično tako stanje...

Lahko bi napisali knjigo kozarcevih izjav
evil.gif
Butalizem hehe
Z prodajo bi pa sponzorirali PP za telebane
tongue-1.gif
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.901
3.021
113
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Citat:
Uporabnik Blackjack pravi:
Narkomana oz nekoga ki je "zastrupljen z opijati" obravnava prvotno zdravnik in ne tehnik.

PS: ni vsak ki piše po tabli o medicini diplomant faksa.

Seveda ni. Tehniki itak delajo to kar dohtar naroci. Samo vecina tega ne zastopi.

LP

sej tehniki ponavadi delajo več dohtarji so sam tisti ki komandirajo drugače pa ni kaj od njih...vsaj kolikor jih jaz poznam