izogibajte se nakupu na www.123kartuse.si

Enik

Pripravnik
19. sep 2007
159
0
16
Ljubljana
Naji78.. Prijavil si se, da narediš reklamo za svojo firmo in antireklamo za konkurenčno? Samo ugibam..
 

123kartuse

Zelenc'
14. nov 2017
1
0
1
Spoštovani,

ne bi se preveč branili radi bi samo povedali, da delujemo od leta 2010 in od takrat smo poslali cca 45.000 paketov s kartušami oz. tonerji. Ne zanikamo, da kdaj ne naredimo napake ampak to seveda vedno uredimo, včasih takoj včasih pa ne ampak vedno po najboljših močeh. Seveda se objavljajo zgodbe tistih, ki z nami niso bili najbolj zadovoljni ostalih 44.990 pa ne zato prosimo za razumevanje, da smo tudi spletni trgovci samo ljudje in, da v čisto vseh primerih ne gre tako kot smo si zamislili.

Seveda pa za marsikateri primer prevzamemo krivdo tako, da na nezadovoljne kupce, ki širijo slab glas nismo jezni prosimo pa za razumevanje in se opravičujemo.

Lep pozdrav, Ekipa 123kartuse
 

baldrick

Pripravnik
27. mar 2012
940
23
18
Prav tako meni so celo po 14 dnevih uporabe je toner zacel neki strikat in lise puscat zamenjali so ga brez besed od takrat skos kupujem tonerje za samsunga pri njih.
 

baldrick

Pripravnik
27. mar 2012
940
23
18
OP karma is a bitch ti bi za 10 eurov nekomu biznis unicu hope this never happens to you. Eno je princip drugo je pa tako škodoželjno obnašanje.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.223
5.239
113
OP je to objavil leta 2 pa 12. 5 let kasneje so očitno se vedno tle. Nekaj že delajo prav... Temo je pa gor potegnil en iz printinka, kjer kupujem jaz. Tudi nimam kaj reči, ampak zdaj ko sem temo odprla (pač odsvetujem nakup pri... Ves da človek pogleda) in ugotovila da obstaja še en tak ponudnik, bom v naslednje seveda pogledala se tja.
 
Nazadnje urejeno:

MTB75

Fizikalc
13. maj 2012
365
25
28
Pravilo #1. Nikoli ne jemlji za kredibilno objavo nekoga, ki se je posebej registriral samo za eno objavo.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.878
8.905
113
EU
Pravilo no. 2.
Verjemi samo starim Alterašem (glej letnico registracije)
Ni razloga da ne bi kupovali pri 123...
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Jaz ne bi na vrat na nos zagovarjal 123. Kar tako pustiti kupca en mesec "na cedilu"? Ne hvala. Sploh pa če bi dnevno uporabljal printer.
 
Nazadnje urejeno:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Mare2 pravi:
Jaz ne bi na vrat na nos zagovarjal 123. Kar tako pustiti kupca en mesec "na cedilu"? Ne hvala. Sploh pa če bi dnevno uporabljal printer.

Torej ti dejansko verjames, da je nekdo, ki se je registriral tukaj samo za to, da ocrni neko podjetje obenem pa takoj naredi reklamo za drugo (verjetno lastno) podjetje, verodostojen?

Ali pa sem spregledal in je se kdo drug napisal, da so ga pustili 1 mesec na cedilu ...
rolleyes-1.gif


Pa ne zagovarjam ne enega ne drugega... s temi neoriginalnimi kartusami imam sam nasplosno slabe izkusnje ... vsaj za inkjet tiskalnike ...
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Glede na izjavo 1223karuše: "ampak to seveda vedno uredimo, včasih takoj včasih pa ne ampak vedno po najboljših močeh."

... so dopustili možnost, da je človek 1 mesec čakal na rešitev.

Čeprav gre samo za eno kartušo je precej nerodna reč za kupca. Ne ve, ali bi tačas kupil drugo nekje drugje ali čakal, da se ga "vsemogočni" prodajelec usmili.
smile-1.gif


Jaz vedno navijam za pravice kupca.

Lahko vprašaš uporabnika 123kartuše, ali se je to zgodilo ali ne.
 

DarkoP

Zelenc'
29. jan 2018
1
0
1
Se strinjam s vsemi, ki odsvetujejo nakup. Nekaj let sem normalno kupoval na tej spletni strani, tudi z dobavami ni bilo težav. Nazadnje sem plačal kartušo (original) po predračunu, kartuše pa ni in ni in ni. Prav tako se prodajalec ne javlja na telefon, kontaktira samo preko maila. Prilagam komunikacijo:

Pozdrav,
preverim takoj in uredimo
lp

Dne 27. januar 2018 13:25 je Darko napisal/-a:
Še vedno nismo prejeli plačane kartuše !!!

Darko


From: Info 123kartuse.si [mailto:info@123kartuse.si]
Sent: Tuesday, January 23, 2018 9:07 AM

To: Darko
Subject: Re: PCLOGIC, Vojko Karner s.p.: pošiljamo vam Ponudba št. 2018-00015

Pozdravljeni, kot sem že napisala bo dostava vašega paketa na vašem naslovu jutri .
Jaz se opravičujem, sem trenutno sama in če imam stranku pri mene se žal na telefon ne morem oglasiti.
Še enkrat se Vam opravičujemo za nastalo nevščenost
Lep pozdrav
Tadeja

Dne 23. januar 2018 09:06 je Darko napisal/-a:

Ob naročilu zagotavljate dostavo v 3 delovnih dneh.
Ne javljate se na telefone, poslujete neprofesionalno.
Očitno bomo morali najti novega dobavitelja.


From: Info 123kartuse.si [mailto:info@123kartuse.si]
Sent: Tuesday, January 23, 2018 8:30 AM
To: Darko
Subject: Re: PCLOGIC, Vojko Karner s.p.: pošiljamo vam Ponudba št. 2018-00015

Pozdravljeni,
se opravilčujemo, dostava vašega paketa bo na vašem anslovu do petka s GLS.
Lep pozdrav
Tadeja

Dne 23. januar 2018 08:30 je Darko napisal/-a:
Pozdravljeni

17.01.2018 smo plačali naročeno kartušo.
Danes je minilo 6 dni od plačila.
Niste dosegljivi na nobeno številko.
Prosim za dostavo plačane kartuše


-----Original Message-----
From: info@123kartuse.si [mailto:info@123kartuse.si]
Sent: Wednesday, January 17, 2018 8:02 AM
To: darko
Subject: PCLOGIC, Vojko Karner s.p.: pošiljamo vam Ponudba št. 2018-00015

Pozdravljeni, v priponki Vam pošiljam ponudbo.
Dobava 1-2 dni od prejema plačila

POZOR: Imamo no transakcijski račun. Prosimo, če uporabite podatke iz predračuna/računa.

PCLOGIC, Vojko Karner s.p.
Ronkova ulica 4
2380 Slovenj Gradec
Telefon: 02 88 29 805
E-mail: info@123kartuse.si
 

ADLER TONER

Zelenc'
18. apr 2018
1
0
1
Spoštovani,

Obveščamo Vas, da je spletno stran www.123kartuse.si z dne 12.02.2018 prevzelo novo podjetje Adler print d.o.o. . Podjetje ima lastni uvoz kompatibilnih kartuš ter tonerjev, ter lastno skališče v katerem imamo vedno na zalogi več kot 10.000 različnih artiklov. Prav tako smo ponosni na lastno blagovno znamko izjemno kvalitetnik kompatibilnih tonerjev "ADLER".

Naš cilj je, da bomo v prihodnje bili glavni regijski ponudnik tovrstnik artiklov in si bomo prizadevali, da zagotavljamo najboljšo kvaliteto ter najugodnejšo ceno na tržišču.

V BODOČE VAM GARANTIRAMO, DA BO NAŠA EKIPA POSKRBELA ZA KVALITETNEJŠO USLUGO TER NAJUGODNJEŠE CENE!

V ZNAK DOBREGA SODELOVANJA VAM POŠILJAMO KODO ZA 10% POPUSTNA NA VSA NAROČILA, KI VSEBUJEJO KOMPATIBILNE KARTUŠE ALI TONERJE!
Koda za popust: ADLER (koda velja do 31.12.2018)

Lep pozdrav,
Ekipa 123kartuse.si
 

bratusm

Fizikalc
29. jan 2014
615
38
28
Spoštovani,

Obveščamo Vas, da je spletno stran www.123kartuse.si z dne 12.02.2018 prevzelo novo podjetje Adler print d.o.o. . Podjetje ima lastni uvoz kompatibilnih kartuš ter tonerjev, ter lastno skališče v katerem imamo vedno na zalogi več kot 10.000 različnih artiklov. Prav tako smo ponosni na lastno blagovno znamko izjemno kvalitetnik kompatibilnih tonerjev "ADLER".

Naš cilj je, da bomo v prihodnje bili glavni regijski ponudnik tovrstnik artiklov in si bomo prizadevali, da zagotavljamo najboljšo kvaliteto ter najugodnejšo ceno na tržišču.

V BODOČE VAM GARANTIRAMO, DA BO NAŠA EKIPA POSKRBELA ZA KVALITETNEJŠO USLUGO TER NAJUGODNJEŠE CENE!

V ZNAK DOBREGA SODELOVANJA VAM POŠILJAMO KODO ZA 10% POPUSTNA NA VSA NAROČILA, KI VSEBUJEJO KOMPATIBILNE KARTUŠE ALI TONERJE!
Koda za popust: ADLER (koda velja do 31.12.2018)

Lep pozdrav,
Ekipa 123kartuse.si


Cena za mojo škatlo pri vas: https://bit.ly/2J3qVGb
Tam kjer kupujem: https://bit.ly/2qa5JX6

V čem je že hec?
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
Ja Tinten diskont je razred za sebe, jaz tudi tam nabavljam..... vedno vse v nulo in skoraj zastonj.... Naši zaslužkarji pa vsi delujejo po sistemu, original je 20 eur, torej bo naš 12 .... Tinten diskont pa ima 1 kartušo 4,99 set 15 pa 14 eur set 30 pa 23 eur tak sistem v glavnem ....