Izdelava ogrooomne datoteke!

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.161
3.174
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Da ne vržem kartic v smeti; je kakšna varianta, da normalno uporabljam tistih 16 gB? Da se kartica napravi predstavi z realno velikostjo.

Vržeš v smeti... :(
Nikoli ne boš sigurn, da bodo podatki "držali"...
Upam pa, da si zahteval denar nazaj...

Edit: če pa želiš na vsak način obdržat kartice, pa poskusi formatirat s tem programom: https://hddguru.com/
Če on ne more in javi napake, vrži...
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Hvala za odgovor. Saj kartice nebi bile za neko resno uporabo. Kakšen fotoaparat, ali odslužen telefon...

Zamudil sem rok za reklamacijo, ki je samo 14 dni. Saj mi ni žal za tistih 15,25 €, ker sem že ob naročilu predvideval, da gre za fake. Zanimalo me je predvsem, kako jim rata naredit kartico z ogromno kapaciteto za tako malo denarja. Kartici tudi nista bili v uporabi, čeprav sem ju prejel že konec novembra.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.530
168
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
SD kartica, 1TB, 15,25€? to kar kriči po tem, da gre za nateg ... oz. če je res, potem takšne kartice niti ne bi hotel imeti.

je pa tudi res, da se takšne velikosti lotevajo zgolj vodilni v segmentu spominskih kartic, ampak potem tudi cena ni 15.25€ ... :p

p.s.: dobronameren nasvet vsem - SD kartice so ene najbolj nezanesljivih, od vseh formatov mi je ravno SD kartic največ shodilo. če ne bi dobil dveh 64GB in dveh 32GB, bi imel vse 16GB ... če gre rakom žvižgat, gre na ta način z njo tudi manj podatkov ...