Iščem, pa ne najdem - film

mistique

Guru
16. jun 2009
13.130
937
113
Emona / Carnium
Evo, read the frdaman manual
grin1.gif
Ni hudič, da en izmed naštetih ne bo pravi.
http://www.imdb.com/list/b0yYYl7UY4A/
 

KendrickLamar

Pripravnik
17. dec 2013
43
0
6
Ok iščem film, ki sem si ga ogledal že nekaj časa nazaj. Zapomnil sem si samo konec filma, ki se odvija v neki koči ob obali kjer mož zabode svojo ženo (mislim da igralka ki igra njegovo ženo, da gre za neko znano igralko) vendar ta ne umre kajti pod majico nosi neko plastiko kajti naj bi bila noseča vendar moža za j tako, da ta misli da je tako in tako umrla vendar ni ker ima spodaj tisto protezo in tako mu žena vrne in ga ubije? Če kdo pozna?
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.556
2.410
113
Kaj se matrate, sem že jaz v petih minutah pogruntal včeraj.

Si, bom kar sam sebi dal 5*
nahrung002.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

... prizor za 500 točk!
hysterical-1.gif


Prevajam tiste Pirate in sem nekje na 28. minuti, ko je kapitan Red pohodil podgano in jo nekako spravil v kuhinjo v kotel za južno.
- Špica filma, vam povem!
smile-1.gif


Zadeva je .avi, če me naučite, kako se takšen insert spravi sem gor, ga bom z veseljem postavil. (da ne bomo samo tiste trapaste politike gonili non-stop!)
 

woofer

Pripravnik
25. avg 2007
103
0
16
Mene pa zanima, kje bi se dalo dobiti film : Gib Gas - Ich will Spaß! - Pohiti, zabava se zacenja! ...???

Neuspešno ga že nekaj časa iščem .. pa če bi bili še podnapisi zraven, pa bi bilo top !!!


lp
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.130
937
113
Emona / Carnium
KSZ
Iščem film, ki sem ga gledal cca. 25 let nazaj. Spomnim se, da je šlo za neko bratovščino fantov. Zdi se mi, da so se šli tisti obred, ko se porežejo po dlani in si sežejo v roke. Spomnim se še nekega sivo zelenega terenca. Mislim, da so bili v igri tudi BMX-i. Mislim, da je imel eden od junakov daljše lase in nekakšno ruto okoli glave,...Naslov bi naj bil Brotherhood of five ali Brotherhood of fist, ni pa to 50% 😁
Upam, da bo šlo 🎬
 

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.928
113
najrajš na babi
Nikjer ne najdem vseh delov oddaj Travel chanela. In sicer World greatest motorcycles rides z presenterjem Henry Colom. Ali spoloh obstajajo kakšni DVD ali kej podobnega. Če kdo ve kje dobiti ali ima se priporočam.