Iščem, pa ne najdem - film

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
Iščem naslov filma, kjer neki snajperist preži na stanovalce neke stolpnice. Gre za nov film...
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Verjetno je nična verjetnost, da bi se katera izmed SLO televizij odločila za predvajanje ene izmed legendarnih nanizank vseh časov, M*A*S*H zato pripravljam material, da si jo bomo lahko vseeno pogledali v celoti.

Zanima me ali kje obstajajo SLO podnapisi za vse sezone? Če bi samo jaz gledal bi bila ANG čisto okej, tako pa je ne bom samo jaz gledal. Našel sem samo podnapise za 1. sezono
frown-1.gif
 

ergo

Fizikalc
3. sep 2007
1.030
39
48
"Nekdo ugrabi žensko v (njeni?) hiši, jo zaklene znotraj, potem pa začne zmanjševat prostore, tako da na koncu ženska ostane zaprta v tesni škatli oz. krsti."
misliš vejetno film Boxing Helena iz leta 1993.
 
Nazadnje urejeno:

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
ok že nekaj časa iščem film, ki ima v grobem tako tematiko

slavni igralec saksofona zleti z mosta in ga imajo vsi za mrtvega. čez nekaj časa se pojavi nek tip, ki začne potem igrati v nekem lokalnem bandu. najprej ga prepozna en črni igralec saksofona, kasneje proti koncu filma pa si pobrije brke in prizna da je on ta pravi zvezdni.


ga nikakor ne najdem tako da help :D
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.590
2.431
113
En film kjer se en demon sestavi s skrinje polne mesa.

Pa en rastafari man hodi okol. Pa en blond izganjevalec hudiča. Na koncu en detektiv svoje truplo dobi v enem prtljažniku.

No ena komedija novejša.

Edit: dobil... John Dies At The End 2012
 
Nazadnje urejeno:

Steve

Guru
13. avg 2007
9.684
1.602
113
iscem naslov filma, star 2-3 leta, mislim da po resnicnih dogodkih, igra v arabskem svetu, ko na koncu zenska ugotovi da jo je sin posiljeval ko je bila zaprta,ali nekaj podobnega. to ugotovi ob bazenu. saj je bil ful popularen film.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.590
2.431
113
Star češki film, kjer v razred osnovnošolcev pride novi učitelj.

Vsi mislijo, da je kak oficir. Parkrat je bil po RTVSlo
 

map

Guru
6. jul 2008
7.793
1.930
113
najrajš na babi
Malo me daje nostalgija, zato iščem en film azijske produkcije o borilnih veščinah. Šel je nekako takole. Bili sta dve šoli borilnih veščin, oz. 2 klana. Eni so uporabljali veščine z rokami, drugi z nogami. Na koncu se spopadejo in en šuriken se odbije od meča in glavnemu igralcu prileti direktno v čelo. Film se je predvajal nekajkrat na RTV SLO v prednovoletnem času, tam nekje med letoma 82 in 86. če kod ve za kateri film bi šlo se toplo priporočam.
 

axeton

Fizikalc
28. feb 2011
315
111
43
prbibližno okoli leta 2000 sem na SLO1 gledal eno komedijo, verjetno je bila posneta enkrat v začetku devedesetih, morda še prej,
gre pa tako: en tip, policaj, zaradi pomote v bolnišnici na pregledu (nekdo je namerno zamenjal njegov urin s svojim) izve, da ima neko bolezen in, da gre kmalu pod rušo, v resnici pa seveda zdrav kot riba. Začne razmišljati kako bi zbral čim več denarja za družino,
na zavorovalnici mu povejo, da dobi družina veliko odškodnino če ga ubijejo na dolžnosti.

Tako potem zasleduje kriminalce po mestu, da bi ga ustrelili a nobeden ne zadane, proti koncu lovi po stopnicah padajočo granato, pa mu ****** iz rok :D potem pa se še na helikopterju nekaj tepejo če me spomin ne vara...

kakšna ideja za naslov?
 
Nazadnje urejeno:

marko1

Pripravnik
1. jul 2008
274
0
16
iscem grozljivko (gledal kaksnih 15 let nazaj)

spomnim se edino da gre za neko knjigo iz katere skoci "Tasmanian Devil"
to je tisti risani lik iz looney tunes, sm tokrat zgleda zlo hudobno in napada folk v bajti
film je normalno posnet (ni risanka)

 

Sonny_Chiba

Majstr
3. dec 2011
1.554
-383
83
Iščem eno serijo ki se je predvajala na tv Slovenija pred kakšnimi 15 leti al še več. Mislim da je bila Francoska serija, ki se je dogajala na neki športni akademiji ali nekaj podobnega. Če mogoče kdo ve za katero serijo gre?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Tole je bilo enkrat pred kakimi 20 leti na RTV SLO, sem komaj našel : "Pirates Roman Polanski 1986 Eng" . Ne znam odpreti primernega torrenta, ker vsepovsod hoče nekaj zraven inštalirat, NOD pa kriči, da ne!
A zna kdo najti en uporaben torrent od tega filma?