Iščem, pa ne najdem - film

helltom

Pripravnik
17. maj 2013
67
1
8
Iščem slovensko nadaljevanko Oblaki so rdeči. Če ima kdo to posneto. V tej nadaljevanki je tudi moja malenkost, zato jo tudi iščem
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Evo, Pirati so skoraj dol. Se že dajo gledati.
Sedaj bi rad naredil slo podnapise iz angleških, pa če shranjujem v wordu, mi shrani v formatu " Pirates.srt.doc" , kar menda ne bo v redu.

Kako pa to zrihtat?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Aja, pa še tole:
Tisti Torntv downloader, ki ga moraš inštalirati za dolpoteg, je usran do amena!
bonk.gif
Ne vem, če bom znal popucati vso svinjarijo, ki je priletela zraven. Mi v mozili stalno odpira neko avstralsko stran, pa sem že vse sorte probal.
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #9334

Huh, hvala za tole. Zgleda sem kar dobro zasvinjal mašino!
tongue-1.gif

Sedaj moram še malo počakat s Torntv, da se mi film do konca naloži, je čisto pri koncu. Samo sedaj mi ta Torntv v bistvu čisto lepo dela, sem pa najprej moral zbrisati tisti Iminent, ki se je zinštaliral kar v program files - v nadzorni plošči dodaj/odstrani programe ga pa ni bilo. Pa Piškote sem pobrisal in sedaj mozilla nekje normalno dela, le kdaj pa kdaj še vrže neko avstralsko zastavo ven!

Sedaj sem se spravil prevajat s Subtitle workshop, pa bo kar nekaj dela. Je že več kot 5 let, ko sem nazadnje to delal in sem čisto iz prakse.
tongue-1.gif
Ne samo prevod, tudi časi nič ne štimajo.

Upam, da bo ratalo, ko je to en tak lušten film. Samo čas rabim, pa bo. To je delo ravno za po zimi...
 
Nazadnje uredil moderator:

KendrickLamar

Pripravnik
17. dec 2013
43
0
6
No naj si sposodim tole temo. Naj že od začetka povem, da filma verjetno ne bo našel nihče, ker sem spraševal po njem že skoraj na vseh forumih, iščem pa ga že celo večnost. Pišem malo v obupu, ker sem že velikokrat povpraševal po filmu pa nihče ni našel naslova, mislim celo da sem tudi tule že vprašal vendar mi je admin zbrisal komentar oziroma se je komentar izgubil.

Sicer se prav veliko ne spomnim ampak mislim, da je to vendarle dovolj.

Film se več ali manj dogaja v hiši. Hiša še modre barve od znotraj. Celotna hiša je morda. No zadnja scena ki se jo še dobro spomnim pa je, da sta 2 modela v zgornjem nadstropju te hiše in en ustreli drugega in ta ki je bil ustreljen pade čez ograjo in umre
smile-1.gif
LOL. Res bolj malo spomnim. More biti star film okoli 2003-2006. Spomnim se tudi scene ampak nisem povsem prepričan da model, ki na koncu pade čez ograjo vdre v to hišo tako, da nekako izreže stekleni del strehe in tako pride v hišo. No mogoče se pa spomnim še ene scene, da ko sta oba v hiši da človek pritisne na gumb na daljincu in se odpre stena hiše vendar se ne spomnim kaj skriva tam notri. Torej, če kdo reši tole dolgo mučenje, ki jo probam rešiti že par let mu bom zelo hvaležen.
 

KendrickLamar

Pripravnik
17. dec 2013
43
0
6
Pediater

Žal niti en izmed teh ni pravi :/. Ta film iščem pa že res toliko časa, da sem kar obupal da ga bom kdaj našel.
 

KendrickLamar

Pripravnik
17. dec 2013
43
0
6
jtfc

Žal ne :/

Bolj bi bil povdarek na modri hiši oziroma je od znotraj osvetljena na modro in to celotna hiša. Mislim pa da je zadnja scena kjer ga ustreli in je padec krajši iz drugega nadstropja v prvega. Drugače pa sem pa za ta film povprašal še na kar nekaj forumih vendar nihče ne najde odgovora.
 

Horzy

Zelenc'
21. nov 2012
14
0
1
Hey..

Vidim, da se tukaj najde kar nekaj stvari
smile-1.gif
Že dalj časa iščem serijo, ZF ali Mystery, posneto po 2005, gre se pa o sestavljanju neke ancient ure ali iskanje delov..je pa kar znan igralec v glavni vlogi (bolj filmski igralec), to je vse kar vem..nisem prepričan glede zgube spomina in družinske skrivnosti (žena ali starši neki agenti..)


Hvala.

LP
 
Nazadnje urejeno:

KendrickLamar

Pripravnik
17. dec 2013
43
0
6
titov

House 9 tudi ni. Škoda pa sem že skoraj mislil da je ta. Recimo začetek filma je tako ko se model pripelje z nekim starim avtom pred neko staro hišo in potem čez nekaj dni v to hišo udre tako da na strehi (ki je steklena) naredi rez in tako pride notri. Na koncu je scena kjer oba stojita v tej hiši, ki je modra (ali so to take luči, ker stena ni pobarvana na modro ampak morajo biti neke luči) in na koncu ustreli prvi drugega in tako drugi pade štuk nižje (oba sta moška). Ustreli ga z pištolo, to se še spomnim. Mislim pa da mora biti to nek ne zelo znan film glede na to da ga iščem že leta in ga nihče ne najde.