Iščem, pa ne najdem - film

Coop

Pripravnik
13. mar 2013
70
3
8
Meni pa nikakor ne uspe pogruntat filma, kjer je šef zlikovcev skrit za zaveso (vidi se samo obris) v posebni sobi, in daje svoje napotke s pomočjo mikorofona in zvočnikov. Kolikor se spomnim, imajo njegovi ljudje nalogo nekoga likvidirat, pa so pri tem precej nesposobni. Mislim, da je film dokaj znan, zna bit komedija.
 
Nazadnje urejeno:

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.561
2.414
113
Citat:
Uporabnik Coop pravi:
Meni pa nikakor ne uspe pogruntat filma, kjer je vodja kriminalcev skrit za zaveso (vidi se samo obris) v posebni sobi, in daje svoje napotke s pomočjo mikorofona in zvočnikov. Kolikor se spomnim, imajo njegovi ljudje nalogo nekoga likvidirat, pa so pri tem precej nesposobni. Mislim, da je film dokaj znan.

http://www.imdb.com/title/tt0160127/
Citat:
Three women, detectives with a mysterious boss,

Men se zdi, da tole.
 

Coop

Pripravnik
13. mar 2013
70
3
8
Ne bo držalo. Skrivnostnež je vodja kriminalcev, ne detektivov, bo treba bolj podrobno brat.
 

Coop

Pripravnik
13. mar 2013
70
3
8
Bingo, AndrejK, posvečeno bodi tvoje ime. Hvala.

Sem mel na sumu tudi Golo pištolo, pa sem zgleda vnašu slabe ključne besede v IMDb. Sej sploh ne vem, odkod mi tako nepomembni filmi oz. prizori rojijo po glavi, hehehe.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

ksz.
Poglejte si
Koda:
 L.Enquete.Corse.2004.SLOSubs.1080p.BluRay.AC3.x264-Y1S
- nekaj za dušo!

Po dolgem času sem se ga spomnil in znova isti občutek: "Le kako dovolimo tem amerikancem in holivudu, da nas tako poneumlja s svojimi klišejskimi nasilnimi produkti!?" Svež, spontan film za lahko nedeljsko popoldne. Jutri je pa itak nov ponedeljek!
 

KendrickLamar

Pripravnik
17. dec 2013
43
0
6
Pozna kdo kak dober film, ki se dogaja na letališču recimo da nekdo drži talce itd na to foro pa da je res dober...
 

lopata

Zelenc'
9. apr 2014
2
0
1
Iščem film ki je bil pred leti na TV slovenija. Naslova ne vem je pa narejen po knjigi Škorpijonov pik. Dogaja se v Berlinu pred padcem in takoj po padcu zidu . Govori o agentih Stasi

Hvala za pomoč
 

TGV

Fizikalc
2. okt 2007
726
106
43
Vedel si naslov
smile-1.gif


http://www.imdb.com/title/tt0441798/ ( Der Stich des Scorpion)
 

TurboD

Pripravnik
19. dec 2012
112
3
18
Pa še moje iskanje....Iščen film, kjer se spomnim samo ene scene in sicer v neki trgovini, kjer star maček izvleče iz prodajalk telefonsko številko, potem ko mlajšemu ni uspelo. Mogoče igra Jack Lemmon ali pa Walter Matthau ali pa igralci istih kalibrov.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.929
113
najrajš na babi
Iščem en film, ki ni ravno najnovejši. Je neke vrste komedija, vrtela se je tudi že na TV. Gre pa nekako takole, neka srednješolska/študentska mladina živi v nekem mestu marihuane ali nekaj podobnega. V glavnem vzgajajo, dilajo itd marihuano. Na koncu se spomnim da na žulj stopijo nekemu gangsterju in si morajo v dežju nekje v gozdu sami grob skopat. No vgalvnem na koncu se vse srečno konča. Ima kdo kako idejo o naslovu.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik map pravi:
Iščem en film, ki ni ravno najnovejši. Je neke vrste komedija, vrtela se je tudi že na TV. Gre pa nekako takole, neka srednješolska/študentska mladina živi v nekem mestu marihuane ali nekaj podobnega. V glavnem vzgajajo, dilajo itd marihuano. Na koncu se spomnim da na žulj stopijo nekemu gangsterju in si morajo v dežju nekje v gozdu sami grob skopat. No vgalvnem na koncu se vse srečno konča. Ima kdo kako idejo o naslovu.
začne se tako da se dva po telefonu pogovarjata pa eden drugemu našteva vsa možna poimenovanja za travo? žal naslova se pa ne spomnim...
 

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
Jaz pa iščem naslov enega akcijskega filma. Sneman je bil nekje v prvi polovici devetdesetih oz. tam nekje. Zgodba pa govori nekako tako, da so teroristi zavzeli srednjo šolo, pol imajo teroristi kar veliko talcev teh srednješolcev in dva ali trije so "glavni" igralci, ki sami onesposobijo teroriste. Med filmom še en talec (en od glavnih igralcev) pobegne iz šole po neki kanalizaciji in pride do "štaba" kjer mrgoli policije ipd, jim da nekaj informacij, pa gre nazaj v šolo, med tem cajtom pa teroristi preštimajo, da en manjka, ker so jih imeli preštete ipd Zgodba se odvija v filmu dva tri dni, tak da je kar zanimiv film. Zgodbe več ne vem točno, mislim pa, da je bila zgodba točno taka.

En film je sicer zelo podoben temu Demolition High, oziroma http://voyo.si/multimedia/talci-na-srednji-soli-2.html
Sicer je ta film, ki ga iščem, drugačen od tega, ker imam luknje v spominu, samo tistih delov, ki se jih spominjam, ni v tem filmu, tako da to na voyu ni ta film.