Iščem dodatno delo / dodatni zaslužek

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.475
113
nisem tak mislil. sam imam podjetje, trr in poslujem samo tako. Paypala še v življenju nisem uporabljal, največ do sedaj je bil mastercard-osebni ne od podjetja.
čudno se mi je zdelo samo to, da kao lahko preko paypala posluješ brez plačevanja davka.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik Mare2 pravi:
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
varuška, čistilka itd lahko dela z vrednotnicam...

najlažje je pa zaslužit z obrtjo, katere ne želiš opravljat;)

Tale punca je skoz zasedena.
smile-1.gif


https://www.facebook.com/profile.php?id=100004201485431

Skoz zasedena... Pomeni, da cele dneve visi na fejsu.
aplauz.gif


Z fejsom pa nekateri vemo, kako je. Tisoč ogledov dnevno, tristo lajkov dnevno, pa NOBENEGA naročila = NOBENEGA prihodka.

Da je praviloma tako, mi je povedalo najmanj 10 Slovenk, ki po fejsu prodajajo zapestnice, ogrlice, uhane, ni da ni.

Zakaj je tako? Ker na ta (popolnoma obrabljen, zlorabljen in neperspektiven) način prodaja 99% ljudi, ki nekaj delajo in prodajajo.

In zakaj VSI prodajajo na ta način? Ker jim mediji (Finance ipd.) trobijo, da se preko fejsa super prodaja. Japajade...
ne-ne-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Ne razumem čisto dobro?
Kaj dokazuje link? Da kaj zasluži?

Najlaže je namreč napisati: Prodano.
Ta trik "Prodano" tudi sam kdaj uporabim na Bolhi. Da folk misli, kako "ogromno" zanimanje je za neko stvar.

Klik ali lajk namreč NI zanimanje. Oziroma je, ampak to žal nima zveze z nakupom, denarjem, prometom!

Skoraj za nobeno stvar namreč ni zanimanja, ki prinese nekaj realizacije.
Razen, če artikel daš za 15% realne cene. Ali pa ga pokloniš... Potem pa seveda je zanimanje.
 
Nazadnje urejeno:

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
Dokazuje to da maja kovacic ni ta oseba, kot se prikazuje da je..
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Ja, saj to je splet.

Dokazovanje, da je nekdo res tainta, in po drugi strani zanikanje, da ta ni ta, temveč tisti drugi...

Jao, jao, jao, kam smo prišli. V amaterska dokazovanja, kdo je kdo...

Meseci in leta, porabljena na spletu, pa (vam, nam) tečejo. Porabljena brezveze, porabljena v tri peechke materine...
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Vidiš, če bi imela dobro postavo, bi pa lahko služila z najstarejšo obrtjo...
evil.gif

Tudi tu je nekaj dvomov.
Ker nimam info iz prve roke, me zanima, če kdo ve: ali nekatere res služijo z levo roko 1500, 2000, 3000 evrov mesečno?

Ali pa je tak zaslužek, o katerem nekateri govorijo, urbani mit?

Je pa gospodična/gospa iz tega topica napisala, da bi bila čisto zadovoljna z 100 dodatnimi evri mesečno ... Znanci, ki sem jim opisal post, so enoglasno rekli, da komaj verjamejo, da je nekdo lahko tako skromen...

Ker na busih ljubljanskega potniškega prometa se mladi še vedno (če prisluhnemo pogovorom) pogovarjajo o cifrah 20.000, 80.000 evrov. Pri tam pa, sem prepričan, živijo v hotelu mama, ali nekje delajo za 2,5 do 3,5 evra na uro. In "nimajo za burek"...

Smo malce nerealni, ali smo še vedno POPOLNOMA nerealni? In radi bluzimo, če se le da?
 

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.954
326
83
Če imaš možnost vrta ali živiš v okolici narave. prodaja domačih izdelkov: čaji, kremice, sirupi. sokovi namazi, marmelade....tega je res da že veliko, če si pa ustvariš krog zvestih odjemalcev, boš sigurno zaslužila 100-200 ojrov
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.151
2.333
113
v lokalni ostariji
johannes najbrž z levo roko v priemru da je desničarka težko toliko zasluži. z svojim spolnim organom pa zna.

imaš članke v časopisu kjer piše da je pol ure 50€ * 5 strank na dan=250€/dan * 22 dni = 5500€/mesec.

ja dober biznis. nastavi rit in boš tudi ti na hitro obogatel
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
pa jih ima 5/dan, ali je bolj 5/teden, pa še to na dober mesec? To pa res ne vem, kako je povpraševanje v tem segmentu. 50€ je kaki rang?

Drugače pa, moji znanki pride gospa s sicer pregovorno sanjsko službo in plačo za nedoločen čas v JU s 7. stopnjo izobrazbe čistit za 10€/h. Ne vem kaka je to tarifa, ampak znanka je zadovoljna. Zdaj bom probala še jaz se uštuliti, če bi k meni prišla. Problem pri teh službah je pa, da je težko najbrž začeti. meni je vseeno npr če mi ti zdajle ponudiš, da prideš za 5€/h, ker ne vem kdo si in te niti slučajno ne spustim v bajto, ko mene ni. Če ti že zaupam, pa mora biti še OK počiščeno, pa vsi smo bolj picajzli, kadar drugi čistijo... Pol je pa tarifa 10€/h na roko čistega za čistilko.

Pa od pocasta ideja je tudi dobra, če imaš možnost. Tam si pa lahko doma in imaš popolnoma fleksbilen urnik. Lahko to ob 2h zjutraj delaš, če ti paše. Zdaj so popularni tudi razne "tekstilni" izdelki z zastonj reklamo po FB, če znaš in imaš veselje do tega. Ker drugače se je za umrt.
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Pospravljanje, likanje, urejanje doma se vedno išče. Sem pa opazil da so malo ponorele cene,......recimo pometanje in pranje stopnišča 4 stanovanjske hiše dela cca 2 uri, ves material priskrbi naročnik, je pred leti računala 20 eur, potem je bilo 30 in sem že malo zastrigel z ušesi,..sedaj je 40 eur in smo jo odslovili. Potem pospravljanje doma sem hotel pomoč pa sem vprašal dve ,...odgovora koliko me stane recimo 5 ur čiščenja, sesanja, pranja oken likanja sploh nisem dobil?! Ali je odgovor: To ni drago, ali pa : Dajte kolikor mislite,....hmmmmmm
Gre za to da če mi nekdo računa za tako delo 2x kot jaz zaslužim na uro potem raje opravim sam .....
lp
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.151
2.333
113
v lokalni ostariji
zmago, svinjska dela se vedno dobro plačujejo. v dreku je dnar. ker pucat za nekom je zelo zoprno delo in je prav da je dobro plačano.

jabe koliko jih ima ne vem. lahko probaš pa poročaš kakšen bo odziv
smile-1.gif
))) 5 sem vzel ker sem enkrat v financah prebral da je ena slovenska prostitutka imela 24 strank na dan (ne najdem zdej članka)...
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
zmago, svinjska dela se vedno dobro plačujejo. v dreku je dnar. ker pucat za nekom je zelo zoprno delo in je prav da je dobro plačano.

Ne vidim nič svinjskega v likanju ali sesanju ali pranju oken?! Vidim pa ceno 20 eur / h katero niti pod razno ne mislim niti ne zmorem plačat, 100 eur za eno popoldne wtf? Še vodododar ali električar mi manj računa,...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
je lahko svinjsko delo, ampak ceno določa predvsem težavnost in kdo zna to delati - se pravi kako velik je bazen potencialnih izvajalcev. Drek čistiti s kopalnic ni prijetno, je pa nekaj kar vsak zna in zatorej primerna cena. Po dreku brskati, dokler je še v črevesju, ni nič manj svinjsko in zoprno, je pa težavnostno na bistveni višji ravni - tega ne zna vsak in zato cena druga. Vsa ostala gospodinjska opravila najbrž sodijo v kategorijo manj zoprnih opravil. Ki jih pa tudi vsak zna.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.682
6.245
113
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Vidiš, če bi imela dobro postavo, bi pa lahko služila z najstarejšo obrtjo...
evil.gif

Tudi tu je nekaj dvomov.
Ker nimam info iz prve roke, me zanima, če kdo ve: ali nekatere res služijo z levo roko 1500, 2000, 3000 evrov mesečno?

Ali pa je tak zaslužek, o katerem nekateri govorijo, urbani mit?

Je pa gospodična/gospa iz tega topica napisala, da bi bila čisto zadovoljna z 100 dodatnimi evri mesečno ... Znanci, ki sem jim opisal post, so enoglasno rekli, da komaj verjamejo, da je nekdo lahko tako skromen...

Ker na busih ljubljanskega potniškega prometa se mladi še vedno (če prisluhnemo pogovorom) pogovarjajo o cifrah 20.000, 80.000 evrov. Pri tam pa, sem prepričan, živijo v hotelu mama, ali nekje delajo za 2,5 do 3,5 evra na uro. In "nimajo za burek"...

Smo malce nerealni, ali smo še vedno POPOLNOMA nerealni? In radi bluzimo, če se le da?
Ti sam poslusaj kaj se na busih pogovarjajo. Ce te demenca ne zje.be in ce bis kaj zanimivega slisal ti se mi kako kosilo placamo
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.340
6.534
113
alkoholik je v času lanske zimske nekoga iskal, in je iz LJ, kar mislim je bližje tebi
smile-1.gif


Mogoče bo letos enako, pocukaj ga.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
johannes najbrž z levo roko v priemru da je desničarka težko toliko zasluži. z svojim spolnim organom pa zna.

imaš članke v časopisu kjer piše da je pol ure 50€ * 5 strank na dan=250€/dan * 22 dni = 5500€/mesec.

ja dober biznis. nastavi rit in boš tudi ti na hitro obogatel

Mislim, da je tole, oziroma te številke - bolj teorija.

Poznal sem eno, ki je masirala v salonu, kolega pa tudi eno.
Res da je šlo za er. masažo, pa ipak (cena "usluge" je zelo podobna")...

Ena je dobila 8 evrov po stranki, druga pa 10... V salonu sta viseli po 8 - 12 ur. Povprečno pa je vsaka imela 2 ali 3 masaže dnevno. Tudi zato, ker je bilo v salonu več maserk (4 v izmeni), omenjeni pa nista bili top modelki. Amapak tudi druge tri v salonu niso bile top model.

Tako da je bolj realno : 700 - 1000 evrov mesečno po maserki.
 
Nazadnje urejeno: