Indukcija Miele

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
79
48
Kaj se je z AEGjom zgodilo?
Nč,prodajam jo.Ker sem hotu imet Miele.To je razlog menjave.In dobil ugodno ponudbo Miele,zato sem jo menjal.
Aeg je brezhibna še vedno,kot prvi dan.Sem jo fuuul pazil.Da skor ni nobenga risa nikjer.Enkrat sm si jo mal poriso z eno novo posodo,nism videl blo neki gor.Ampak,to je minimalno!Drgač,je ohranjena kot iz trgovine.V 5 letih nikol ampak res nikol zatajila.Ko si vklopu,si normalno skuhal do konca.Tud,ko sem palačinke peku,se ni uasnila nikol.Cel potek,dokler sem peku je laufala na max,brez prekinitve.Je še dve leti v super jamstvu.Sem takrat dokupil Harvey Norman jamstvo dodatno 2 leti.
Je pa širina 90cm.
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.744
586
113
Izključi se gretje in čaka kako minuto, da položiš ponev nazaj (lučka utripa) in potem normalno greje (kuha) dalje. Tako je pri naši Bosch indukciji.

Ravno zato sprašujem, pri moji indukcijski, ki je stara 15 let, je enako. Brat je kupil pa eno oh in sploh novo, zelo priznanega proizvajalca, se pa izključi, ko dvigneš ponev in se ne vključi nazaj, ko jo položiš nazaj, kar je naravnost idiotsko.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.156
113
Ravno zato sprašujem, pri moji indukcijski, ki je stara 15 let, je enako. Brat je kupil pa eno oh in sploh novo, zelo priznanega proizvajalca, se pa izključi, ko dvigneš ponev in se ne vključi nazaj, ko jo položiš nazaj, kar je naravnost idiotsko.
ološ delovanje

na glas razmišljam, da daš (mi srednji sloj) za nek kuhinjsi geret par kilo€ moraš bit posebnež... ker tole v hrano in dodano vrednost skuhanega ne prideš skozi. Ker sam pa recimo neka indukcija ne kuha, še vedno moraš dat posodo gor, klikat, dol , pucat in podobno. To sama ne naredi. razen če to dobiš v kompletu, indukcija plus kuharca, potem pogojno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
79
48
2000€ za ploščo:bonk:in to v akciji. To moraš biti vsekan po moje.
Tu ste določeni tok vsekani...da vam ni pomoči...
Važno da odštejete za avto 30.000 eur...da tekmujete od soseda da maš boljšega oz ko pride kdo na obisk...se pohvališ...lej kaj sm kupo...kaj praviš...
To je pač slovenska faušija smrdljiva...bla in bo...ni čudno...da je svet šel v maloro...zaradi takšnih pacientov...ki jih je vsak dan več...

Določeni...si res ne zaslužite kaplo vode...kaj šele kozarc...
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: zakon in Ador

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.571
986
113
48
KR
Tu ste določeni tok vsekani...da vam ni pomoči...
Važno da odštejete za avto 30.000 eur...da tekmujete od soseda da maš boljšega oz ko pride kdo na obisk...se pohvališ...lej kaj sm kupo...kaj praviš...
To je pač slovenska faušija smrdljiva...bla in bo...ni čudno...da je svet šel v maloro...zaradi takšnih pacientov...ki jih je vsak dan več...

Določeni...si res ne zaslužite kaplo vode...kaj šele kozarc...
A te lahko nekaj vprašam? Zakaj si odprl novo temo s hvaljenjem kakšno "mercedes" indukcijo si si kupu? Po moje zato, da bi ti bil kdo fouš, knede?! A misliš, da je slovenska samohvala manj smrdljiva od slovenske foušije?
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
79
48
Ne vem če vsekani.... men se tudi zdi noro, da daš toliko....
S tem pa ne mislim, da si ti nor.... Vsak ima svoje želje za katere zapravlja... avto, potovanja, hobiji, PC-ji.... pač eden pa noro špara in misle, da bo nesel na drugi svet...

Dobro kuhajte in brez nesreč :)
Najbolj žalostno je res,da eni tok šparajo,da sam sebi ne privoščijo...kaj šele drugim.Itak ima vsak svoj hobi.Eni potovanja,drugi avtomobile,tretji gospodinjske aparate itd.
Uhh...bom z velikim veseljem kuhal na max :nazdravje: :zmaga:
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Ador in zakon

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.931
4.995
113
Ravno zato sprašujem, pri moji indukcijski, ki je stara 15 let, je enako. Brat je kupil pa eno oh in sploh novo, zelo priznanega proizvajalca, se pa izključi, ko dvigneš ponev in se ne vključi nazaj, ko jo položiš nazaj, kar je naravnost idiotsko.
A se nena čisto vsi izklopijo ko dvigneš posodo? Pri enih verjetno to opaziš, pri drugih pač ne. Ker indukcija dela na centimeter, dva oddaljena od plošče, več normalno da ne.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.931
4.995
113
Ne vem če vsekani.... men se tudi zdi noro, da daš toliko....
S tem pa ne mislim, da si ti nor.... Vsak ima svoje želje za katere zapravlja... avto, potovanja, hobiji, PC-ji.... pač eden pa noro špara in misle, da bo nesel na drugi svet...

Dobro kuhajte in brez nesreč :)
Eni si pač ne morejo privoščit kuhalne plošče za 5 jurjev. Ni potrebno zaničevat takih ljudi. Kosilo pa je skuhano čisto enako, na tisti za 5 jurjev kot na tisti za 400 eur.
Če imaš $$$ pač kupuješ kaj ti je volja ali hobi. Mielefan pa je tako poslovno zlizan z Milejem in je ta post bolj kot ne reklama.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.344
5.387
113
A se nena čisto vsi izklopijo ko dvigneš posodo? Pri enih verjetno to opaziš, pri drugih pač ne. Ker indukcija dela na centimeter, dva oddaljena od plošče, več normalno da ne.

Problem je, da se ne vključi nazaj, ko posodo vrneš nazaj na ploščo. Ene imajo nek interval, kaj vem 20s, tezko recem z glave, nisem nikdar stopala, ko "čaka“ ce bo spet kaj nazaj prislo in bo grela dalje. Ce pa ne vrnes nazaj, pa smatra, da si jo pozabil ugasniti in se izklopi do konca.
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
79
48
Eni si pač ne morejo privoščit kuhalne plošče za 5 jurjev. Ni potrebno zaničevat takih ljudi. Kosilo pa je skuhano čisto enako, na tisti za 5 jurjev kot na tisti za 400 eur.
Če imaš $$$ pač kupuješ kaj ti je volja ali hobi. Mielefan pa je tako poslovno zlizan z Milejem in je ta post bolj kot ne reklama.
Jao jaoooo...ne vem od kod imate ceno 5000 eur.To kr neki na pamet bluzite... :rolleyes: :rolleyes::rolleyes:
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.931
4.995
113
Nisem bil pozoren kateri model si si privoščil, na misel mi je pa padlo tole:
1698128043077.png
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.975
113
EU
Tu ste določeni tok vsekani...da vam ni pomoči...
Važno da odštejete za avto 30.000 eur...da tekmujete od soseda da maš boljšega oz ko pride kdo na obisk...se pohvališ...lej kaj sm kupo...kaj praviš...
To je pač slovenska faušija smrdljiva...bla in bo...ni čudno...da je svet šel v maloro...zaradi takšnih pacientov...ki jih je vsak dan več...

Določeni...si res ne zaslužite kaplo vode...kaj šele kozarc...
Kakšnih 30.000. Čakam, da Mile začne avte delat, pa odštejem zanj 250.000.