indukcija - delovanje

danielt

Fizikalc
3. jun 2008
1.062
18
38
Če se ne motim, je to izklapljanje pogojeno z nacinom priklopa, Jst mam 2 indukciji/2stkloker, elektrolux (dobro leto staro), in če palim obe indukciji na boost, se izklapljata, mam pa na enofazni tok 220v, če bi mel na 3faze, 380v, bi tega ne blo.

lp
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.813
113
midva bova vzela ono opcijo s kvadratastimi kuhalisci ...dela kamor postavis lonec, ce je treba zdruzis dva kuhalisc npr. velik lonec. Navadne steklokeramike se ogni ker tisto je za v muzej...cena 700 ojrov pri sevljetu.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.370
5.884
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Nisem direktno tebi odgovarjal ampak ksz
smile-1.gif
tole tvoje mi je povsem razumljivo in tudi pri meni eno indukcijo zmanjsa ce je na power ali na 9, ce drugo dam na powerboost.
Problem.je.v tem da mala indukcija ne dela na power. Dela nekaj casa (slabo minuto,kakor kdaj) na polno, potem pa zacne delat v intervalih.
Probano z vec piskri, tudi starim emajliranim.
Druge plate so ugasnjene.
Pri tvojih starsih pa daj mocnejse varovalke, pa vecji presek kabla ce bi rad vs hkrati imel na 9.
Bom pa najbrz tudi jaz na kaksni drugi lokaciji stestiral mojo.plato.
Jaz bp lahko vse pribijem na polno, lahko se pecica in.mw zraven ce mi pase.
3x25A pancerke mal vec odnesejo kot 1*35 ali 3*16.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #9334

ksz

Imamo Siemensovo Samantho, že nekaj več kot eno leto... super zadeva! Zares presenetljivo, kako hitra in natančna zadeva je to. Smo se navadili.

Ampak zadnje čase čedalje bolj razmišljam, da bi dodal še dva plina. Že prej sva se najmanj 10 let pregovarjala okoli indukcije in čakala, kdaj bodo naredili kombinacijo s plinom. Včasih pač rabiš ogenj, žar, nekaj konkretnega. Ga pogrešam in bom verjetno dodal še nek instantni plinski žar ali gorilnik zraven. Potem se bo pa hitro videlo, kaj je najbolj uporabno.

Jaz še vedno mislim, da bi bila kombinacija indukcije in plina še najbolj uporabna.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.330
954
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Jaz še vedno mislim, da bi bila kombinacija indukcije in plina še najbolj uporabna.

Po možnosti, da bi imel napeljavo za zemeljski plin. Ker je veliko čistejši in ne pušča mastnih madežev, kot tisti iz jeklenke.
zmaga.gif
 

007

Pripravnik
4. sep 2009
707
0
16
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Kar se mene tiče ima indukcija ima samo eno slabost - peka palačink. Na plinu dvigneš in nagneš ponev, da se masa lepo razporedi...

Povsod drugod ima indukcija veliko prednost.

bemu! točn to! Ampak sem pogruntal kaj je treba narest, prva ali pa prve dve palačinki sta za šmorn, ostale pa lepo ratajo. ravno prav mora bit nastavljen, jaz pečem na 7 z eno in na 6 z drugo ponvijo, imam pa simplicity od Gorenja...ko vlivam maso na ponev jo dvignem in jo imam par sekund v zraku, da se malo ohladi, potem se pa lepo razporedi
smile-1.gif
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Kar se mene tiče ima indukcija ima samo eno slabost - peka palačink. Na plinu dvigneš in nagneš ponev, da se masa lepo razporedi...

Povsod drugod ima indukcija veliko prednost.

Jaz pa vidim kar nekaj slabosti. Celo toliko, da sem rajši ponovno kupil steklokeramično.
Pa imajo vsi okoli mene indukcijske.
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
ja te slabosti pa tudi mene zanimajo....imeli steklokeramično/žarilno tam ene 5 let +-2, sedaj pa 2 indukciji in 2 steklokeramično/žarilno (zaradi določene posode) in morem rečt da nisem še videl slabosti indukcije, je enostavno super....zavre prej kot bilo kaj, enostavno za čiščenje (btw. tisti ki hvalite plin, tukaj ni treba odstranit nobenih mrežic, tudi če ti gre preko ni blema, samo obrišeš s krpo), ko ugasneš res v trenutku neha vret kot da bi ugasnil pisker in ne ploščo :D ......aja pa še to sem opazil, da določena posoda, čeprav naj nebi delala tudi dela.....res super stvar
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Pa sama se ugasne, če je prevroče (npr. ko sem pozabil ponev gori), ali če se kaj polije, plin?
 

wwhite

Zelenc'
15. dec 2012
24
0
1
Tole intervalno vklaplanje pri indukciji je res katastrofa. Pa še prodajalci tega ne (po)vejo.
 

Company

Pripravnik
7. okt 2007
787
6
18
No, mi po nekaj letih uporabe steklokeramične plošče šaltamo na kombinacijo 2 indukcija 2 plin. Ali smo starokopitni ali ne, ampak v kuhinji mora biti plinski gorilec. Lahko vsaj kakšne woke in ostalo exotično posodo uporabiš, ko so človek zaželi kaj alternativnega naši kuhinji.
LP!
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Plusi pri indukciji
- hitreje skuha (pozna se le pri kavi, čaju, tam, kjer mora voda zavreti, pri kuhanju juhe,, to ne igra vloge)
- lažje se čisti (smo tako naštudirali čiščenje steklokeramične, da s tem nimamo več problemov)
- manj porabi (razlika napram ostalim zadevam ni tako pomembna)

Minusi
- draga zadeva (steklokeramična (ki je bila pred parimi leti top) je že od 200€ dalje)
- piska (verjetno bi se s časom navadil)
- pod njo ne smeš imeti kovinskih predmetov, pa ravno tam najbolj paše pribor
- menjava posode, dobra posoda je draga
- če posoda ni iz pravega materiala in prave velikosti, je sevanje celo na razdalji 30cm precej večje od dovoljenega (o tem sem že pisal, zato se ne bom ponavljal.)

Ampak to je moje mnenje, vi pa po želji
nahrung002.gif
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
ja pozabil si še en plus ki se men zdi zelo pomemben....da se zelo dobro regulirat, oziroma nadzirat vretje......ne razumem pa kje pod ploščo bi ti mel pribor, kaj maš na plafonu ploščo??? .....a lahko daš link kje si pisal o sevanju
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Citat:
Uporabnik Samojed pravi:
Sory, meni je smešno. Pol posta, kako je oh in sploh, potem pa bum . dve leti staro indukcijo menjava za novo. WTF???

sploh te ne razumem, kaj točno pomeni ta tvoj stavek in čemu je namenjen meni


jst bi tut rada vidla kje piše, da ne smeš met spodi pribora in pa to glede sevanja.
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.482
816
113
Imam že 4. leto pribor neposredno pod indukcijo. Tisti WMF iz Špara, da ne bo preveč ugibanj o materialu.