Ilka ?

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Burek ne spada v slaščičarne ampak burekđinice. ;)

Pa nič skrbet za nnjo in Behranija - po moje ležita na denarju!
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Tista Lara bo po končani karieri živela v kaki luknji na Kosovu. Pa tih bo mogla bit.

Drugače ga pa Ilka spet seka na super G
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Štilka Uhec spet pokorila konkurenco... Brez napake v srednjem delu bi zmagala z več kot pol 0.5s. Pa kljub izredno nizki hitrosti v zadnjem delu je pridobila (oz. ga zelo malo izgubila) - Jasmine Flury je imel pri zadnjem merjenju -0.02s in kar 6km/h višjo hitrost, pa je v cilj vseeno pripeljala z +0.06
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco in map

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.794
6.075
113
Vse Avstrijke imajo ubijalske smučke, glede na doseganje hitrosti, kot kaže jim mičkeno fali pri smučanju. Ilka ima pa dobro kombinacjio obojega. Bravo kraužlika :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hondi

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ne vem če ste opazili med vsemi intervjuji po včerajšnji zmagi: (po spominu) na vprašanje kako to, da na treningih ni bila čisto na vrhu je odgovorila: ne moreš na treningu vse pokazat, smučam v starem raztegnjenem kombinezonu in na trening smučah, za tekmo pa potem nov oprijet kombinezon in ta prave smuči! :aplauz::aplauz::aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hondi
I

Izbrisan uporabnik 474

Res vrhunsko danes, od obeh! Poslušal včeraj in danes izjave moških smučarjev in pravi Kristoffersen, da letos ne smučajo proti Hirscherju, ki je v svojem svetu, ampak se gre za to, kdo bo drugi. Pol pa ti pa Kranjec deklasira vse :D
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.139
2.211
113
Od Ilke je ostala samo lepotička. Smučanja nič več.
Naj dokaže, da se motim :)
Saj pravim. Je lepotička, ki je dokazala.
Pa je zmagala. Takoj drugo tekmo.
Vse skupaj je bila provokacija, ki jo lahko zagovarjam pred alter sodiščem!
Hanizi, si bil ti v Litiji? Ne! Pol je bila pa kanta za smeti! :)
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.358
298
83
to so vrhunski uspehi
kdor pozna malo sceno ve, kakšen material imajo avstrijci - vrhunski
npr Hirscher je vzel v USA 60 parov (!) VSL dil, kar so omenili tudi po TV
tudi sam je priznal, da ima prednost v materialu. Ptički so čivkali že lani, da ima za hitre discipline nek drug material in ne atomica, naj bi bil rossignol "zamaskiran" v atomic
Če k temu prištejemo še drese, ki jih imajo za vsako tekmo novega, da se je v smuku avstrijce pred leti "slišalo", kako " žvižgajo" med vožnjo, ker so imeli neke drese, ki zaprejo prepustost materiala med vožnjo (meri se jo v mirovanju, prepustnost), potem je hitro jasno, da so rezultati naših dveh v teh dveh dneh preprosto fenomenalni
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco in McGiver

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.150
4.596
113
Pri Ilki je fenomenalno tudi zdravniško delo okoli kolena in rehabilitacija v fizičnem in psihičnem smislu. Osnova, da je možno na čem graditi, pa je gotovo talent, ki je v človeku ali pa ga ni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hondi

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Če imaš za "sotrenerko" in najboljšo prijateljica kineziologinjo v familiji pa še fizioterapevtko je to verjetno precej lažje vse porihtat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hondi

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
to so vrhunski uspehi
kdor pozna malo sceno ve, kakšen material imajo avstrijci - vrhunski
npr Hirscher je vzel v USA 60 parov (!) VSL dil, kar so omenili tudi po TV
tudi sam je priznal, da ima prednost v materialu. Ptički so čivkali že lani, da ima za hitre discipline nek drug material in ne atomica, naj bi bil rossignol "zamaskiran" v atomic
Če k temu prištejemo še drese, ki jih imajo za vsako tekmo novega, da se je v smuku avstrijce pred leti "slišalo", kako " žvižgajo" med vožnjo, ker so imeli neke drese, ki zaprejo prepustost materiala med vožnjo (meri se jo v mirovanju, prepustnost), potem je hitro jasno, da so rezultati naših dveh v teh dveh dneh preprosto fenomenalni

To glede dresov je po mojem znanstvena fantastika da bi to meli. Vrjamem pa da dobi Hirscher najboljše kar se da od Atomica. Oz. 1001 izbiro.