iGO Primo - Slovensko vodenje (odpravljen bug)

boogle

Pripravnik
29. apr 2008
287
0
16
Meni v nekaterih križiščih, ko sem že pod semaforjem in že obračam volan, Kaja rače: "čez 30m zavijte levo" - ne vem kje dobi teh 30m.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Če vas ne opozarja že prej, potem preverite nastavitve - zvoki in opozorila-napredne nastavitve-napovej razdaljo pred nasl. zavojem (označi kvadratek). Prav tako mora biti raven gostote besed nastavljena na "gostota bes." (aha vidim, da bom ob priliki moral drugače prevesti to frazo, ker je zgrešena)

Seveda je pomembno tudi, da imate za primo 2 tudi pravo verzijo Katje ali Kaje. Če uporabljate voice fajle od verzije 1.2, potem bo frekventnost glasovnega usmerjanje manjša..
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kot sem že v drugi temi napisal je "zamuda" pri besednem navigiranju lahko povezana tudi z "zamudo" na zemljevidu, ki pa je prvenstveno povezana z navigacijsko napravo, tonirano prednjo šipo in/ali prehitro vožnjo.

Najprej preverite ali vam zamuja tudi slika.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
V zgornjem paketu je nov Mirko, Katje ni zraven, ker je Janch imel malo prehitre prste in je zraven dal SRB zvok.

Vsi, ki ste paket že prenesli, počakajte, da Janch zamenja in doda Katjo in potem prenesite ponovno
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Voice_Srb-m1-lua.zip
10.gif


Voice_Svn-f1-lua.zip
priden.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
V zgornjem paketu je nov Mirko, Katje ni zraven, ker je Janch imel malo prehitre prste in je zraven dal SRB zvok.

Vsi, ki ste paket že prenesli, počakajte, da Janch zamenja in doda Katjo in potem prenesite ponovno

Katja je not, Mirka ni
smile-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Ker imate nekateri težave z pretihim vodenjem, sem vam ojačal oba glasova, da lahko uporabljate po želji ali Katjo ali pa Mirka.

Mirko/Katja v235214 (uradno odpravljen bug v krožiščih pri obeh glasovih), pojačano za +6dB

Prenos
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
A se lahko prosim vidva z Janchem malo oddahneta pa nehata trudit, ker jaz še prvega paketa s "srbinom" nisem naložil.
wink-1.gif


Vsekakor pa obema:
aplauz.gif