iGO NAVIGACIJA - Wiki by Janch

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Citat:
Uporabnik Bajkman pravi:
Sedaj sem pobrisal še fpa datoteko za Slovenijo. Še vedno najde tri postavke z istim imenom kraja. Od teh v eni postavki ne morem najti številke, v dveh pa lahko. AMPAK v nobeni postavki pa ni črke.
Torej
- nič
- 3
- 3

3a pač več ne gre.

Potem so očitno črke v fpa datoteki.

Ja, črke so gotovo v FPA, to je jasno. Problem je samo, da po vpisu poštne številke vpišeš ulico (vas) in ti ponudi tri ista imena. Torej tri postavke za isto vas. In tukaj je problem, kako vedeti, v kateri postavki se dobi kompletno hišno številko. Ker se te postavke med sabo še mešajo, kar je vidno v spodnjem podpisu postavke.
Da najdeš naslov z hišno številko, imaš samo 33 % možnosti. 1/3 verjetnosti je za običajnega uporabnika kar problem. Jaz sedaj vem, da če ne najdem v prvi postavki, grem dalje v drugo itd..
bonk.gif


Taka situacija je vredna kritike. A ne vem, koga kritizirati, izdelovalca aplikacije ali karte.
redface-1.gif
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
Ampak to je tako na WIN CE kot na Androidu. Ker je to očitno poznana napaka, glede na to da sem takoj dobil odgovor, lahko zaključimo, da je tudi že stara?
Verjetno izdelovalci vedo za napako. Kako da je ne odpravijo? Napaka je majhna, a za nevednega uporabnika obenem zelo velika.
 

BoRiiS

Pripravnik
6. jun 2011
95
0
6
Živijo,
Zanima me mavigacija igo za telefon LG Optimus L9 II ima pa resolucijo 720 x 1280 in android 4.4.2

Hvala za pomoč
 

Alijen

Fizikalc
25. jan 2009
1.343
5
38
V goricah
A dela najnovejši primo na 128mb rama? Win Ce 6.0 se razume. Drugače obdržim stari primo in samo karte posodobim

Sem že našel sam z malo googlanja
smile-1.gif
Dela
 
Nazadnje urejeno:

fatalist

Pripravnik
15. maj 2008
169
7
18
Pozdravljeni,
sestra je kupila tablico Samsung Galaxy Tab 3.Zanima me kateri IGO PRIMO paše na tole zadevo.Resolucija naj bi bila ista kot na S3 a ko zadevo preizkusim mi spodaj ostane še kak centimeter neizkoriščenega prostora.
Hvala
 

krip

Pripravnik
16. jul 2014
78
0
6
Pozdrav..

Vprašanje za dva guru mojstra navigacij..
Uporabljam iGO Primo 9.6.29.383117 april 3. 2014 costom welcome logo by Popotnik,in sicer imam probleme z sesuvanjem aplikacije.Sorva nisem vedel soloh zajaj gre kar nenadomo se aplikacija med samim vodenjem zapre.. danes sen za test naredil rekacijo Litija~ Ljubljana, vse o.k. dokler nisem prišel na avtocesto,ob trenutku ko bi moralo pokazatu kažipot,sepravi grafično slikico vožnje se aplikacija sesuje..in vse dokler nisem bil mimo se pi vsakem ponovnem zagonu zopet sesula. ko sem se ustavil 2km naprej je apk. štartala normalno...
Prosim za pomoč....
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
Glede nove verzije, ki si se je "nekje" pojavila za Win CE, me zanima, če naj na wayteq X960BT uporabim kar staro datoteko sys.txt?

Stara datoteka v priponki.

Hvala
 

Priponke

  • 2078455-sys.txt
    3,2 KB · Ogledi: 406

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.303
625
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Odkrito rečeno sem v paket priložil 1.08_P24 verzijo, ki sem jo imel na lagru. Resnici na ljubo pa ne da se mi več tako detaljno spremljat scene glede skinov za wince verzijo, saj gre vedno samo za neke manjše detajle..Pa itak je že ob verziji 1.08 avtor naznanil, da skina ne bo več posodabljal, tako da dvomim, da sta avtorja te zadnje verzije 1.09 sploh Gurjon in Arkoko. No, kakorkoli..