iGO NAVIGACIJA - Wiki by Janch

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Ja, po poštni cifri sem gledal. V prejšnjem postu sem narobe napisal. Je že popravljeno.
wink-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če imaš voljo in čas, lahko probaš to odstranit in boš videl kateri dve možnosti ti bo potem ponudil, ko boš iskal po poštni številki.
Tako boš lahko videl od kod potegne tisto izbiro kjer ti je dalo 3c.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Imam voljo, čas si pač vzamem, tukaj na forumu pa imam tudi moralno podporo...
cheer.gif


Torej, da javim, sedaj sem odstranil datoteko extended.poi in napravo skupaj s programom ponovno zagnal..

Ampak še vedno mi najde tri lokacije, glede hišnih številk je situacija enaka, skratka ni spremembe.
frown-1.gif



EDIT: Lahko morda kar tukaj vprašam, kaj je bistvo teh extended.poi datotek? Poznam delovanje in namen običajnih POI, ampak kaj je dodatnega v extended.poi?
 
Nazadnje urejeno:

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Sedaj sem preimenoval celotno poi mapo (in resetiral napravo + aplikacijo):
poi --------> poi_test
Situacija je nespremenjena
 
Nazadnje urejeno:

astet

Pripravnik
4. jan 2012
95
14
8
Pozdravljeni,

Imam HTC One (M7) z androidom 4.4.2 in iGO primo 9.6.29.390522 in imam problem, ker mi ne deluje TMC. Ne najdem kako ga lahko prižgem. IGO mapa v telefonu vsebuje tmc mapo in v njej so datoteke aja še to uporabljam zadnje HERE mape. Prosim za pomoč, da dobim zadnje informacije o zaporah cest. Hvala
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Morda napiši vsebino sys.txt datoteke in bodo fantje lažje preverili kaj bi lahko bilo narobe. Morda neumno vprašanje, pa vseeno:

Imaš vključen prenos podatkov?

LP
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@astet

Vklopljen moreš imeti wifi ali prenos podatkov in v spodnjem robu na začetnem zaslonu boš videl modro obrobljeno ikono z avtomobilom in če stisneš na njo ti prikaže dogodke na cesti.

V sys pa moraš imeti samo en server, če imaš 3 je to razlog, da ti ne deluje.

Imaš takole:

[tmc-http]
enabled=1
start=1
servers.size=1
servers[0].url="http://zippy.naviextras.com/services/tmclite/data/nng-igo-tmc-iphone/0/"
dt_dl_0=600.0 ;refresh time in seconds
dl_dist_0_km=50.0 ;distance of the survey

Drugače je pa prava tema za tvojo težavo tukaj:

https://www.alter.si/tabla/showflat.php/Cat/0/Number/1533235/an/0/page/0#1533235
 

astet

Pripravnik
4. jan 2012
95
14
8
Prenos podatkov ima vključen.

sys.txt datoteko pa ne najdem imam mapo config, content, gfxtc, license, save, ui-android in ux ter datoteki camera_00001.ini in data.zip in če grem v vsako mapo od prej naštetih sys.txt datoteke ni.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Sedaj sem pobrisal še fpa datoteko za Slovenijo. Še vedno najde tri postavke z istim imenom kraja. Od teh v eni postavki ne morem najti številke, v dveh pa lahko. AMPAK v nobeni postavki pa ni črke.
Torej
- nič
- 3
- 3

3a pač več ne gre.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Imaš jo na pravilnem mestu za OS 4.4.2

Ti imaš po vsej verjetnosti apk z nespremenjeno sys in je to razlog, da ti ne naredi sys v mapi iGO in tmc ne deluje, ker ima ta sys vpisane 3 serverje.

Če me občutek ne vara, ti bo navodilo na ZS rešilo težavo.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
@astet, vljudno prosim, pojdi naprej spraševati v zgoraj navedeni temi. Zaradi preglednosti. Tako bodo tudi ostali člani lahko rešili isti problem, če se jim pojavi.
 

astet

Pripravnik
4. jan 2012
95
14
8
@Bajkman se opravičujem @popotniku se pa ISKRENO ZAHVALJUJEM za pomoč. Zadeva rešena s @popotnikovo in tudi @Bajkmanovo pomočjo. HVALA obema.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Citat:
Uporabnik Bajkman pravi:
Sedaj sem pobrisal še fpa datoteko za Slovenijo. Še vedno najde tri postavke z istim imenom kraja. Od teh v eni postavki ne morem najti številke, v dveh pa lahko. AMPAK v nobeni postavki pa ni črke.
Torej
- nič
- 3
- 3

3a pač več ne gre.

Potem so očitno črke v fpa datoteki.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Citat:
Uporabnik astet pravi:
@Bajkman se opravičujem @popotniku se pa ISKRENO ZAHVALJUJEM za pomoč. Zadeva rešena s @popotnikovo in tudi @Bajkmanovo pomočjo. HVALA obema.

Me veseli, da sta rešila..
nahrung002.gif