iGO - MIO slovensko vodenje in vmesnik

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.720
39
48
Enako kot v ostale IGO navigacije - skopiraš ustrezne datoteke v mape voice in lang na SD kartici
smile-1.gif
 

Africa2010

Pripravnik
9. jun 2010
30
0
6
LP vsem, tudi jaz imam pri sebi to francosko navigacijo Mappy iti v1. Sodelavec, ki mi jo je prinesel, je rekel da pač ne navigira. Jasno na SD kartici ni bilo mape "Mappy" z vso vsebino. Poskusil sem dati gor IGo in preimenoval v mappy.exe, a sedaj starta IGo, za trenutek se pojavi startna slika IGo in nato se spet pojavi osnovna slika mappy-ja. Ima kdo original vsebino SD kartice? Ve kdo kaj moram vpisati v sys.txt (če je morda tu problem, da Igo ne dela)? Prosim za kakšno pomoč (predvsem Pediater, Monaco in Janch ste se s tem že ubadali), ker teh navigacij pač ne poznam.
confused-1.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.348
684
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ja imaš problem z nastavitvami, zato se ti iGO8 ne zažene uspešno do konca. Pravilno sklepaš, najbrž je problem le v sys datoteki, ki napravi pove s kakšnimi nastavitvami se naj zažene. S predpostavko, da imaš normalno delujočo verzijo iGO8 s podporo standardnde resolucije 480x272, potem bi moral tvoj sys zgledat nekako takole:

[power]
skip_suspend_process=1
skip_resume_process=1
skip_suspend_process_all=1
skip_resume_process_all=1

 

Africa2010

Pripravnik
9. jun 2010
30
0
6
Z vnosom teh nastavitev v sys.txt je zadeva identična kot pred tem. V inštaliranem iGO je bil original sys samo z naslednjo vsebino:
[device]
type="navon_N750"
Ali je možno, da "verzija" ni ustrezna oz. ne podpira resolucije? Zažene se osnovna slika, spodaj desno se izpiše INIT API in "zabriše" nazaj na osnovno sliko.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.348
684
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
jah potemtakem je najbrž problem v softweru - data.zip. Čeprav je malo verjetno, da v paketu ki si ga snel nebi bilo podpore 480x272, ki je osnovni standard te navigacije. Predlagam ti, da si snameš še kakšno drugo verzijo. Če ne veš kje, pošlji ZS pa ti dam link.
 

Pomfrit

Zelenc'
3. jun 2011
5
0
1
Ima kdo mogoče faile za slovensko vodenje za igo primo 1.2 oziroma kako bi lahko tanjo skonfiguriral za igo primo 1.2. ??
 

melov

Pripravnik
19. jun 2011
34
0
6
Imam sledeči problem na Wayteq X960BT sem namestil navigacijski program Igo8 sedaj pa nevem kaj moram točno spremenit v datoteki sys.txt. Saj se mi program zažene ter nato ugasne, prikaže se samo naslovna slika programa. Če je to problem z resolucijo?

Lp.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.348
684
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Popolnoma si sfalil temo, sicer pa:

s predpostavko, da imaš delujočo verzijo iGO8 z podprto resolucijo 800x480, je tole ustrezen sys:

[gps]
port="1"
baud="4800"
set_messages=0

[interface]
laneinfo_signpost_enabled=1
resolution_dir="800_480"

[rawdisplay]
highres=0
screen_x=800
screen_y=480

[power]
skip_suspend_process=1
skip_resume_process=1
skip_suspend_process_all=1
skip_resume_process_all=1

 
Nazadnje urejeno: