iGO-683 B

22. jul 2007
12.862
1.333
113
123
-ok, boš moral na g.jancha počakat, če ima kaj 4.2 pod ZS
- za 5-tko imam, ker imam tudi sam to napravo
- drugače, če je fotr bil do zdaj zadovoljen z 2006 bi mu priporočal amigo varijanto, ker je zelo hvaležna do procesorja in naprava prav poleti proti iGO8 in ima vse osnovne funkcije
- recimo zgleda podobno kot iGO za android naprave če si slučajno kje videl
 

matiam

Zelenc'
5. apr 2008
6
0
1
v bistvu je zelo nezahteven uporabnik. Vse kar želi je, da ga prav pripelje in da bi bilo recimo več hišnih številk. Šentviškega predora npr. tudi še ni v tej navigaciji.
Tako da, če boste rekli da je Amigo boljši kot to kaj je zdaj gor bom seveda zamenjal + posodobil mape seveda
smile-1.gif


Lp
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.355
688
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Se seveda strinjam, vendar sem predlagal Primo, ker tudi iz lastnih izkušenj vem, da ga je ta naprava zmožna prežvečit, in ima prav tako uporabniku prijazen in enostaven GUI.
 
Nazadnje urejeno:

matiam

Zelenc'
5. apr 2008
6
0
1
evo ravnokar iz testne fure in dela :D sem pa mislil da so hišne številke že dosledno notri ampak ok bomo preživeli... še tu se zahvaljujem Janchu za odlična navodila!

Lp matia
 

TheMan

Pripravnik
6. mar 2008
376
0
16
Janch tudi jaz bi se priporočal za navodila, zanima me Primo. Zadnjič sem čaral nekaj pa sedaj ne pride dlje kot do iGO8 vstopnega menija :S

Prosim lepo.
 

korn76

Zelenc'
24. sep 2007
19
0
1
Ali mogoč kdo ve, zakaj se mi iGO Primo 1.1 med navigacijo večkrat resetira na kitajsji jezik?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.355
688
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Vprašal si malo čudno..Verjetno se zi naprava resetira in imaš potem osnovne menije spet v kitajščini. Primo pa verjetno ostane na privzetem jeziku? Najprej pokaži vsebino sys datoteke, ki jo najdeš v mai Primo.
 

korn76

Zelenc'
24. sep 2007
19
0
1
Vrjetno sem res malo čudno vprašal. Problem je v tem, da se mi navigacija včasih med vožnjo resetirala (zato se postavi nazaj na kitajski jezik). Nato spet zaženem Primo in normalno dela naprej. Problem je v tem, da se mi vedno ugasne, ko ga najbolj potrebujem (v večjih mestih) in vedno po kakšni uri vožnje.

sys datoteka je pa tvoja, če se ne motim.

[gps]
port="1"
baud="9600"

[power]
skip_suspend_process=1
skip_resume_process=1
skip_suspend_process_all=1
skip_resume_process_all=1

 

medolino

Zelenc'
12. okt 2011
6
0
1
Imam navigacijsko napravo NOMAD 843 b z iGO 2006. Mape so stare in bi rad imel novejše. Na tel. Samsung Galaxy 2 ima iGO novejši in dela krasno. Če pa skopiram novejšo mapo na NOMAD-a pa mape ne prepozna. Ali so kje kakšna navodila, kako nadgraditi mape.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.355
688
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
ne-ne-1.gif

Najprej je treba zamenjat software iz original verzije iGO 2006 v (ne)original verzijo iGO8 ali Primo. Šele potem boš lahko uporabil najnovejše zemljevide. Če boš rabil material, se javi na ZS.
wink-1.gif
 

medolino

Zelenc'
12. okt 2011
6
0
1
Hvala za hitri odgovor. Mape imam v Galaxy-ju 2. Torej verjetno rabim samo program in navodila. Sem poslal ZS?
 
Nazadnje urejeno: