iGO-683 B

ecan

Pripravnik
11. avg 2007
371
0
16
Isto se je dogajalo meni samo da je bilo to z IGO8. Pobrisal je komplet kartico ali pa je preimenoval ime v SD-MMCard1. Vse to se je dogajalo na dlančniku z Win CE 5.0 (kartica je SD)
 

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
40
Dobiti jih je bilo že nekaj let nazaj znanstvena fantastika, pa so mi takrat lepo iz Mirela poslali še eno kartico, ki je bila identična originalni
smile-1.gif


No sestra gre na morje pojutrišnjem, jo pač pošiljam na pot še s varnostno kopijo navigacije, upam da igo ne pokvari obeh kartic, za skrajno silo pa ima tako ali tako še nokia maps na telefonu
smile-1.gif
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Na kartici obstaja stikalo, s katerim izključiš možnost pisanja po njej. Prestavi na lock, pa ne bo več težav. Če naprava krešne, jo samo resetiraš in potuješ naprej.
cool-1.gif
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Odpri napravo, poglej baterijo - prepiši podatke v gugla in voila! Lahko kar direkt v e-bay pišeš.
 
22. jul 2007
12.861
1.333
113
123
Citat:
Uporabnik Hovi1 pravi:
Ve kdo kje se bi dalo dobit novo baterijo za iGo-683 B? Lahko tudi preko ebay-a=)

če misliš da boš s tem izboljšal avtonomijo baterije pozabi, edino če imaš stare winse gor 4.2
 

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Citat:
Uporabnik Hovi1 pravi:
Ve kdo kje se bi dalo dobit novo baterijo za iGo-683 B? Lahko tudi preko ebay-a=)

če misliš da boš s tem izboljšal avtonomijo baterije pozabi, edino če imaš stare winse gor 4.2
Je tako,vem iz lastne izkušnje.V iGO-683 B z winsi 5.0 žre baterijo čip kateri odklopi polnjenje baterije ko je le ta polna.Če odstraniš čip oziroma ga prespojiš ti lahko baterijo razžene tako,da
ne-ne-1.gif
 

kajvos

Pripravnik
10. sep 2009
146
1
18
Prosim za pomoč !!!

V GE sem si napravil plan potovanja. Izvozil z končnico kml. Sedaj pa ne znam ( ne vem ), kam ( v katero mapo ) to prenesti na GPS Igo 683 b.
 

siba

Zelenc'
27. mar 2010
14
0
1
primorska
Ali je kdo že probal pri Tuš iGO -638B izključit zatemnitev zaslona-šparanje, ker me to moti ko vozim, ne vidim pa dobro na blizu. je pa nerodno natikat očala

thk
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.355
688
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
ta naprava ima že tako zelo slabe kontraste in če daš še zatemnitev, potem že ob najmanjšem soncu itak nič več ne vidiš na zaslon..to opcijo vsekakor izključi in imej varčevanje seveda izklopljeno.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.355
688
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Sicer sem že malo pozabil, ampak kolikor se spomnim imaš to opcijo v nastavitvah v osnovnem meniju, ko prižgeš napravo. Sprehodi se čez nastavitve, pa boš našel brez problema. Opcija varčevanja z baterijo mora biti na "nikoli".
 

matiam

Zelenc'
5. apr 2008
6
0
1
Pozdravljeni

Torej pravkar me je oče prosil, da mu do petka posodbim to navigacijo vendar nimam pojma kje začeti. Ali mi lahko nekdo čimbolj preprosto razloži KAJ moram prenesti iz interneta in KJE to dobim. S tem mislim na nove mape in če mogoče rabim tudi kakšen novi operacijski sistem?! Nekaj ste se ''kregali o WinCE4.2 OZ WinCE 5 in sedaj nevem če to zadeva tudi moj problem?
Prebral sem sicer temo iGO NAVIGACIJA - Wiki by Janch ampak, če kot jaz stvari ne veš se moram žal obračati na vas. Ali naj prvo posodobim na iGO 8 oz. Amigo in potem karte prilagajam temu?

Res prosim eno dušo, da mi pove točno kaj moram posodobiti, da premaknem to navigacijo iz kamene dobe!

Hvala za odgovor(e)

Lp matia
 
Nazadnje urejeno:
22. jul 2007
12.861
1.333
113
123
za začetek najprej napravo resetiraj - reset luknja in če se ti naprava postavi na kitajski jezik imaš WinCE5, če ne je pa potem 4.2, potem ti bomo kaj več povedali