iGO-683 B

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
Pozdravljeni v temi o iGO-683 B.
Če sem prav razumel,ne moremo v winse z direktnim vstopom preko ActiveSynca iz osnovnega menija ali se motim?
 

J05

Pripravnik
24. mar 2008
57
0
6
Citat:
Uporabnik lipan pravi:
Pozdravljeni v temi o iGO-683 B.
Če sem prav razumel,ne moremo v winse z direktnim vstopom preko ActiveSynca iz osnovnega menija ali se motim?

Tud z Activesyncom ne gre.
Lahko vzameš samo ven kartico jo daš v čitalec kartic in se potem igraš.
 

J05

Pripravnik
24. mar 2008
57
0
6
Citat:
Uporabnik Hovi1 pravi:
Potem pa ne vidim razloga zakaj si sporva kupil iGO-ta če nisi rabo ne bluetoota in predvajalnika filmov :p
Zdela se mi je dokaj ugodna cena, žal sem pa zmotno pričakoval, da ima enake zemljevide kot Garmin oz., da se da take vsaj naložiti pa se jih žal niti pod razno ne da.

Še dodatno pa sem bil izjemno razočaran, ker je Igo izjemno nekvalitetno narejen in mi je že po parih dneh odpovedoval, na njem so naložene celo piratske karte, nima možnosti posodabljanja, nima SLO navodil pa še garancija je zelo, zelo vprašljiva, ker zraven ni garancijskega lista, povrhu je pa še dvakrat težji.

Ča bi takrat vedel, da lahko dobim boljšega Garmina z enako velikim zaslonom celo samo za 160€ se pa sploh ne bi podal v to neumno avanturo z IGOm.

Sedaj pa res za vedno odhajam.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
In ne vpelji me v skušnjavo.
frown-1.gif
 

qvazar

Zelenc'
18. apr 2008
2
0
1
A lahko pobrise kdo te poste od tega ki dela samomor
smile-1.gif


Boris car si! Takoj sprobal tudi sam in se mi je dan polepsal. Gre pa torej tudi brez hard reseta.

Se enkrat bi ponovil vprasanje iz mojega prejsnjega posta, ki ste ga najbrz spregledali ker je J05 spamal tale forum, ki je btw superski (nikjer drugje nisem zasledil kaj podobnega na to temo).

Torej vprasanje se glasi: Ali se vam filmi predvajajo tekoce in brez zatikanja (ker pri meni se slika fejst zatika tudi pri prednalozenih demo filmih) ? Kako lahko zadevo porihtam, da bo OK.

Hvala in lp
 

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
Povezava računalnika z priloženim usb kablom in kartico dela v osnovnem meniju!
Vstop v winse po navodilih Borisa tudi dela,Boris hvala.
Zanima pa me povezava z ActiveSyncom,postopek?
Demo filem se tudi men zatika ostali,verjetno malo manj kvalitetni pa tečejo ok.
 

J05

Pripravnik
24. mar 2008
57
0
6
Citat:
Uporabnik qvazar pravi:
Torej vprasanje se glasi: Ali se vam filmi predvajajo tekoce in brez zatikanja (ker pri meni se slika fejst zatika tudi pri prednalozenih demo filmih) ? Kako lahko zadevo porihtam, da bo OK?
Tako, da prodaš IGA in raje nabaviš dober prenosni DVD predvajalnik.

Čudno, da ne vprašaš, zakaj seks z 20€ vredno plastično lutko ni tako dober in ne teče tako gladko kot seks z živo profesionalko za 250€ na uro.

By, by.
 
Nazadnje uredil moderator:

Hovi1

Pripravnik
10. apr 2008
62
0
6
DEMO filem meni teče sicer brez težav, ko pa naložim kaki večji film pa tudi meni slika malo zaostaja
smile-1.gif
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Pa sem že mislu da je pozabu na nas, še dobr da mamo tebe... ma se odločam a bi kupil supere duper Igo ali krš Garmin, a mi lohk kdo pomaga ker men je tale Igo full dobr k sploh nima garancije in se sploh ni za bat da bi se pokvaru, pa še tko fajn je težek pa velik da ga dobr občutm... al bi blo bolš garmina kupit

Jao kater [censored] a ga lahko en bana iz foruma.
Razumem da je čloek nezadovoljen pa da to pove ... amapka ne moreš nooo to stalno ponavljat non stop eno te isto, da bi saj mal drugač napisal, ampak ne človek dejansko dela kopij paste.
 

Basko

Pripravnik
14. apr 2008
260
0
16
Jaz tud upam da bo šel s tistim svojom Garminom v vukojebine kot on prav in se zgubu z njim.
 

Hovi1

Pripravnik
10. apr 2008
62
0
6
Vek od mogoče zakaj mi ko hočem neko ulico poiskat na Zemljavidu v iGO-tu, napiše: "Fatal error occured, restarting"
?
Sicer je res da sem na novo tu z foruma dal SLO mapo gor se mizdi.
 

Basko

Pripravnik
14. apr 2008
260
0
16
A ma mogoče kdo kake težave z displejem oziroma njegovim odzivom?Men se dogaja,da mi včasih ne prime tipko katero pritisnem ampa kprime ena zravem ali pa celo naslednja.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Saj ni mogel sporočiti, zadnji trenutek se je odločil za 3 dnevni AI paket v znanih termalijah. Kot v BB, imel je 2 minuti časa, da zagrabi kopalke, brisačo in zaščitno kremo in gre. In je šel.


Vrnil se bo kot prerojen.
cheer.gif
 

tulipa

Zelenc'
23. apr 2008
1
0
1
Citat:
Uporabnik Basko pravi:
Če kdo rabi;zunaj je nova karta Hrvaške.
Jaz se priporočam za novo karto Hrvaške, in če ima kdo kakšno novejšo Slovenije, kot je tista naložena pri Tušu.
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik Basko pravi:
A ma mogoče kdo kake težave z displejem oziroma njegovim odzivom?Men se dogaja,da mi včasih ne prime tipko katero pritisnem ampa kprime ena zravem ali pa celo naslednja.
Pojdi v System -> System info -> Calibration pa še enkrat nastavi.


LP