iGO-683 B

Basko

Pripravnik
14. apr 2008
260
0
16
Bom kupu 4 gb,če ne druzga jo bom pa za digitalca ponucu.Za tele POi točke pa tud mene zanima kako vse naložiš.Dubu sem jih namreč posebi in zazipane in ni mi čist jasn kako naj vse spravim gor.
 

qvazar

Zelenc'
18. apr 2008
2
0
1
Hvala, da toliko pišete o tej temi. Sem čisto nov uporabnik in sem že marsikaj koristnega izvedel, ko sem bral vaše poste.
Zanima me kako vam IGO predvaja filme. Meni zvok dela tekoče, slika se pa zatika (tudi pri DEMO filmih naloženih ob nakupu). Določenih MP4 formatov (ki naj bi bili prav prirejeni za naprave tega tipa in vem da sicer delujejo) pa sploh ni hotel predvajat češ da je datoteka predolga oz. poškodovana.
Ali take problem(čk)e lahko rešim z nakupom kvalitetne SD kartice, ali pa se da te filme kako drugače priredit na PCju, da potem špilajo na IGO-tu. Še enkrat hvala za vse koristne informacije vnaprej in vnazaj
smile-1.gif
 

J05

Pripravnik
24. mar 2008
57
0
6
Hvala bogu se mi je uspelo znebiti tega popolnoma zanič IGOta(katastrofalno slabi zemljevidi, slaba izdelava, vprašljiva garancija ter brez možnosti posodobitev,...)in to celo brez izgube (razen precej časa) in hvala bogu tudi brez inšpekcij.

Sedaj sem nabavil Garmina, ki je celo cenejši, pol lažji in ima zemljevide res odlične in dobiš skoraj orgazem ko jih vidiš saj imajo vrisanih celo več goznih stez kot ima pa IGO asfaltnih cest...

IGOta zato ne svetujem nikomur, ker bo samo brez potrebe razočaran.


Lepo se imejte in še naprej uživajte
 

Hovi1

Pripravnik
10. apr 2008
62
0
6
Dolgo sem samo opazoval J05 kako veselo piše po roromu. Kar je pa praveč je pa praveč. Sicer je ta iGO moja prva navigacija, ampak zam z njim nadvse zadovoljen. Potem pa mi povej če ima ta tvoj novi Garmin ki ga tako hvališ bluetooth in ali lahko predvaja filme in glasbo? In tukaj se ta zgodba konča, sem gledal da Garmin z podobnimi dodatki kot jih ima iGO pride okoli 350€.... tak da ne "blati" tem na tem foromu po nepotrebnem. In meni osebno je ta forum eden bolših, saj sem dosti stvari izvedel o navigaciji.
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Še dobr da ni pozabu povedat da mu je prišlo ko je videl garmina
smile-1.gif

In seveda da ni pozabil povedat kako je IGO zanič, ker on se itaq sam po gmajni vozi, se sploh sprašujem zakaj rabi navigacijo, saj v majnah je ja kompas čisto dovolj.
Še dobr da si šel in da ne bom več tvojih butastih objav bral.
 

Basko

Pripravnik
14. apr 2008
260
0
16
Zgleda da vsi pridno študirajo kako zadevo pobolšat.Upam pa da niso obupal.Jaz sem zaenkrat zadovoljen,mal mu edin zamerim(iGOtu) da ni niti pravilne ceste do moje hiše.Pa nisem v rovtah doma.
 

Company

Pripravnik
7. okt 2007
787
6
18
Baje je Oldskul že nekaj uspel narediti na to temo. Bi mogoče tudi ti nekaj probal? Na ZS.
LP!
 

Boris

Zelenc'
22. apr 2008
18
0
1
MB
Lepo pozdravljeni TUŠ navigatorji
smile-1.gif


Tudi sam sem lastnik iGO navigacije iz TUŠ-a in sem že kar precej eksperimentiral okoli samih programov in okoli sistema samega.

Ker še nihče ni napisal, kako priti v Windows, bom kar jaz:

... ko je naprava vključena, jo izključimo z daljšim držanjem tipke za izklop - tipke po izklopu ne izpustimo, med držanjem pa pritisnemo na kratko na tipko reset (z nečim špičastim) in še kar držimo tipko za vklop. Ko se naprava začne ponovno zaganjati, še dalje držimo tipko za vklop, dokler naprave ne pride v Windows
smile-1.gif

OS ima že naložen "Taskbar", deluje tipkovnica, windows explorer, control panel - ni ravno čisto bos, kot so nekateri...

Sedaj je pa na vas, da pogruntate, kaj se da vse naložit na napravo.

Pozdrav...Boris

PS: Pa še filmček, kako vse skupaj (malo je drugače) izgleda na enem klonu naše naprave: http://www.megavideo.com/?v=TNT3P2F8
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Lahko tudi spremenite shell.ini, ki se nahaja na kartici. V tej datoteki je vpisan program, ki se starta ob pritisku na gumb navigation.
 

Hovi1

Pripravnik
10. apr 2008
62
0
6
Citat:
Uporabnik OldSkul pravi:
Ne jst nism nč naredu, ker nimam naprave... drugače bi že napisal navodila.

Hm, zanimiv video ni kaj
aplauz.gif

Navodila bi res lahko kdo napisal, tudi posebaj za POI radarje in ostalo.
 
Nazadnje urejeno:

Boris

Zelenc'
22. apr 2008
18
0
1
MB
LP...

Je komu že uspelo narediti "HardReset" naprave?
Tisti gumb ob strani ne izbriše dodatno instaliranih stvari!

Pozdrav...Boris
 

J05

Pripravnik
24. mar 2008
57
0
6
Citat:
Uporabnik Hovi1 pravi:
Potem pa mi povej če ima ta tvoj novi Garmin ki ga tako hvališ bluetooth in ali lahko predvaja filme in glasbo?
Evo še zadnji, zadnji odgovor
smirk-1.gif

Kaj zaboga rabiš na GPS napravi bluetooth ter predvajalnik filmov in mp3jev?
Vse te stvari imaš že itak vsaj na vsakem telefonu(za bluetooth pa kupiš diskretno bluetooth slušalko) ne pa, da se boš pogovarjal preko GPSa ali pa poslušal slabo kvaliteten zvok (približno enako slabe kakovosti kot iz telefona) in gledal precej nekvalitetno sliko.

Smisel GPSa je v karseda dobrih in natančnih zemljevidih vse ostalo je čisto nepotreben balast.

@Leni, GPS z odličnimi zemljevidi pa rabim tako za vožnjo z avtom kot tudi za vožnjo s kolesom po karseda največjih možnih vukojebinah zato v bistvu sploh rabim GPS in res dobre zemljevide, za do BTCja je pa seveda dober tudi IGO.
 

Hovi1

Pripravnik
10. apr 2008
62
0
6
Potem pa ne vidim razloga zakaj si sporva kupil iGO-ta če nisi rabo ne bluetoota in predvajalnika filmov :p