Huawei Watch 2 Sport - 169€

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
Če kupiš intercional verzijo je brez grabljic. Vsaj pri meni je bilo tako. China verzija pa dobiva večkrat in hitreje update.

Imaš Xiaomi Amazfit Smartwatch2? Lahko kaj napišeš glede pozitivnih in negativnih stvari. Oziroma kako se obnaša.
Mal sem gledal in mi je zanimiva in cenovno in oblikovno. Kakašna je tudi povezava s programi ala Strava,itd
Vmes sem tudi prebral, da ima svoj OS. Kaj rečmo pametnega ima google wear os pri app delu, da bi bil rečmo bolj uporaben iz tega vidika.
 

mukwai

Pripravnik
2. jun 2011
108
9
18
Kaj konkretno te zanima?
Imam že par mesecev, dela bp, odlična je za šprtne aktivnosti, manj kot podaljšek telefona. Pri slednjem lahko beseš sporočila in sprejemaš/zavračaš klice, kaj dosti več že ne. Za šport pa je dovolj uporabna, da telefona sploh ne uporabljam več - izjemoma, če rabim navigacijo. Srčni utrip je zame dovolj natančen, primerljiv s prsnim merilcem. Baterija zdrži 4 dni s stalnim merjenjem srčenga utripa, z vklopljenem GPS cca en dan.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Jaz sem jo imel dokaj kratek cas... in potem prodal... Nisem pa bil najbolj zadovoljen s TicWatch... dejansko je dokaj pocasna... pa vidnost na soncu je dokaj slaba... edino uni monokromatski zaslon je OK ... ampak ce imas tega vkljucenega, je ura OK samo kot stevec korakov in prikaz ure ...
Takrat sem imel obe... tako Huaweijevo kot TicWatch Pro ... in ce bi sedajle se enkrat izbiral, bi raje izbral Huawei ... To sem tudi pomoje ze napisal takrat, ko sem imel obe ...

Slednjo se vedno prodajam in ni kaj dosti interesa :D ... Nobena od teh ur se ne more kosati z AW, ki jo uporabljam (no trenutno imem dober teden Huawei Watch GT .... :) ) ...
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.549
2.410
113
Torej katera je zdaj TOP android izbira glede teh Watchev?

Zdaj je pa še mene začelo zanimat, če je kaj spodobnega na trgu.

Sodelavec ima Vivoactive 3 (always on display, 5 dni baterije, ne preveč velika, vo2max, okoli 190€). Ali je kaj podobnega za manj denarja?