Huawei watch gt 2

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.268
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Si je že kdo ogledal tole uro, ki prihaja?


Razmišljam, da bi si omislil. Za Fenix 6 mi je enostavno škoda denarja. Baterija in zaslon sta top. Design tudi. Predvaja glasbo lahko, lahko tudi kličeš z njo... Nima pa strava ipd povezljivosti. Cena pa bo več kot pol manj od fenixa. Cca 250 eur.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Ja samo primerjaš pa dva malce drugačna segmenta. Huawei ja pametna ura, Fenix je pa športna ura. Oba imata na nek način funkcije drug drugega, se razume. Vendar pa glej iz tega vidika, če je primarni namen zaradi spremljanje športa potem imaš na športnih mnogo več nekih analiz in načeloma tudi bolj natančnih senzorjev kot pa obratno. Če je tvoj namen zgolj smartwatch pa da si kakšno aktivnost tudi trackaš pa bo tudi Huawei zadovoljil.
Če ti je cena deal braker pri Fenixu 6, se bo verjetno dalo že zelo ugodno dobiti Fenixa 5, kmalu pa bo na našem trgu tudi Vivoactive 4. Zgolj v razmislek.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.837
3.858
113
Huawei Watch GT (2) ni ravno pametna ura, ji manjka pameten sistem. Tudi prava športna ura ni, je pa vseeno bližje temu kot pa pametnim uram. Več ali manj so vse funkcije na uri ki so kaj uporabne športne, tako da bi jo sam kar dal v segment športnih ur ki jih lahko uporabljaš "vsakodnevno".
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.881
3.005
113
Jaz ima gt2 prejšnji model. Športno eleganten uporabljam ga seveda za športne aktivnosti kar je primarna zadeva. Edina njegova slabost je to da podatkov ni mogoče sinhronizira ti z drugimi aplikacijami. Baterija pa drži neverjetno dolgo. Danes je 13 dan odkar sem jo dal polni v tem času sem imel gps prižgan samo slabe 3 ure pa ima trenutno še 28% baterije.