Huawei P20 pro

casio

Pripravnik
19. nov 2014
529
15
18
Razmišljam o nakupu P20 brez Pro oznake. Se ga že splača kupit, ker mu cena pridno pada?
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.654
1.576
113
Nevem kakšen točno odgovor pričakuješ. Meni se ga ne splača kupit, ker je slabši od mate 20 pro. Drugemu se ga ne splača kupit, ker ima iphone boljšo kamero. Tebi se ga splača kupit, ker je cena padla...
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Razmišljam o nakupu P20 brez Pro oznake. Se ga že splača kupit, ker mu cena pridno pada?

Jaz ga imam in sem šel iz S7, to pa prevsem zato, ker ima prstni odtis spredaj in ta dejansko deluje v trenutku. Telefon deluje tekoče, ampak občasno ga tudi kaj ustavi in takrat razmišlja kakšno sekundo ali več. To se zgodi večinoma pri aplikacijah za kamere, ampak vseeno. Pa če je mobilni signal povsem na nitki, ne prekine klica takoj, ampak se dela kot da ne prime (recimo v šentviškem tunelu) ;). Pa tako kot so omenili že nekateri, tudi jaz imam občutek, da je tipkanje po tipkovnici netočno, poleg tega pa velikokrat pade iz npr SMS-ov, ker očitno pritisnem spodnje črke preblizu navigacijskih tipk in vrže ven. Dejansko se mi to na iphonu ne dogaja, pa na S7 sem bil tudi bolj suveren...

Jernej
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Jaz ga imam in sem šel iz S7, to pa prevsem zato, ker ima prstni odtis spredaj in ta dejansko deluje v trenutku. Telefon deluje tekoče, ampak občasno ga tudi kaj ustavi in takrat razmišlja kakšno sekundo ali več. To se zgodi večinoma pri aplikacijah za kamere, ampak vseeno. Pa če je mobilni signal povsem na nitki, ne prekine klica takoj, ampak se dela kot da ne prime (recimo v šentviškem tunelu) ;). Pa tako kot so omenili že nekateri, tudi jaz imam občutek, da je tipkanje po tipkovnici netočno, poleg tega pa velikokrat pade iz npr SMS-ov, ker očitno pritisnem spodnje črke preblizu navigacijskih tipk in vrže ven. Dejansko se mi to na iphonu ne dogaja, pa na S7 sem bil tudi bolj suveren...

Jernej
Katero tipkovnico uporabljaš?
Zakaj si ne naložiš kakšne druge, katera omogoča prilagoditev; velikosti tipk oziroma cele tipkovnice po višini in širini.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.654
1.576
113
Jaz bom reskiral in ga nabavil. Če nabašem na zelenega, pa upam, da bodo to kitajci uredili pod garancijo. Enostavno me preveč matra
 

izyalt

Zelenc'
14. sep 2016
12
3
3
Jaz sem imel vso floto samsungov od S4 do S8. Zdaj sem si nabavil tega kitajca P20.
Pozitivno presenecen.
1. Super baterija. V štirih mesecih mi je še ni uspelo izprazniti do noci, kar se je ob težji uporabi pri Samsungih kar pogosto dogajalo.
2. Prstni odtis deluje bliskovito in zanesljivo (pozabis na vzorec za odklepanje, ali PIN)
3.Fotoaparat soliden, nekje na nivoju S8.

Zaenkrat zadovoljen, če bo le zdržal kako dobro leto brez izrednega servisa (še vedno je kitajc)
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.654
1.576
113
Jaz sem imel vso floto samsungov od S4 do S8. Zdaj sem si nabavil tega kitajca P20.
Pozitivno presenecen.
1. Super baterija. V štirih mesecih mi je še ni uspelo izprazniti do noci, kar se je ob težji uporabi pri Samsungih kar pogosto dogajalo.
2. Prstni odtis deluje bliskovito in zanesljivo (pozabis na vzorec za odklepanje, ali PIN)
3.Fotoaparat soliden, nekje na nivoju S8.

Zaenkrat zadovoljen, če bo le zdržal kako dobro leto brez izrednega servisa (še vedno je kitajc)

Poglej si malo statistike zanesljivosti, huawei je na vrhu, pred samsungom
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.841
3.865
113
Sam imam na P20 Pro občutek da je po pol leta malo dvignilo "čitalec" prstnih odtisov oz. fizični gumb. Sploh če potegnem prst za odklep od vrha (zaslon) navzdol se konkretno čuti višji rob čitalca (ponavadi sicer vlečem itak v kontra smeri, kjer je pa tudi rob zaslona, tako da se ne občuti "hrapave" površine od čitalca).
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Tema je P20 PRO. Ne vem pa kaj naj bi to pomenilo: (še vedno je kitajc) kakorkoli. Je kar velika razlika zato ne mešaj jabolk in hrušk.To komentiraj v za to namenjeni temi, ne pa tukaj spamat.
Nič čudnega, da je toliko nesporazumov, ko pa še lastniki svojih telefonov ne vejo kaj imajo.
Če pa že mi gre pa najbolj na k to, da o tem, kot recimo v sosednji temi največ "vedo" tisti, ki telefona sploh še niso imeli v rokah in dajejo sklepe na podlagi nekih youtube reviewev.
Ta WWY je ful pameten, povsod se baše zraven pa pojma nima. Takih in drugačnih youtube reviewjev vam jaz lahko namečem za cel forum, ki so enkrat v eno drugič v drugo korist. Tako, da tisti, ki določenega telefona nimate SHUT UP!
 

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.716
99
48
2 vprašanji glede P20 Pro:
- aplikacija za sporočila mi kontakte jemlje iz SIM kartice, čeprav je le-ta med kontakti izključena. Se da to rešiti brez brisanja kontaktov na SIMki?
- je možno nastaviti termin, ko naj bo telefon vsak dan v silent mode? Da je recimo med 8h in 16h na vibri?

Sicer sem zelo zadovoljen, edino (tako kot nekoga zgoraj) kar moti je nenatančna tipkovnica, ki tudi prehitro vrže ven, ker sta preslednica in krogec (home meni) preblizu.

Thx :)