Huawei Mate 20 Pro

JustOne

Pripravnik
20. avg 2007
435
24
18
Gorenjska
Jest, si mogoče kaj testiral bluetooth povezljivost, morebitno prekinjanje povezave? Imam znanca, ki ima s tem resne težave na Audiju, servis trdi, da je vse OK.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.339
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Kolikor sem jaz uproabljal, je delovalo vedno BP... Tudi sedaj se se vedno povezuje preko BT, vendar pa tega telefona ne uporabljam primarno za telefoniranje ... Nekaj casa sem ga in takrat je delovalo BP ... Sem pa probal samo v svojem avtu (Mazda) ...
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Glede BT, meni ga je Mate8 sračkal, povezal je, vendar, ko si avto ugasnil, ni obdržal nastavitev t.j. Contact Sharing je ostal ok, Phone pa je izključilo in ga je bilo potrebno vedno znova vklapljati v nastavitvah Paired Bluetooth devices>Profiles. Ni in ni hotel ostati vključen.

Zgleda, da v vsem tem času še niso popolnoma spedenal BT :(
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Glede BT, meni ga je Mate8 sračkal, povezal je, vendar, ko si avto ugasnil, ni obdržal nastavitev t.j. Contact Sharing je ostal ok, Phone pa je izključilo in ga je bilo potrebno vedno znova vklapljati v nastavitvah Paired Bluetooth devices>Profiles. Ni in ni hotel ostati vključen.

Zgleda, da v vsem tem času še niso popolnoma spedenal BT :(
:bonk: Kaj ima Mate8, ki je izšel leta 2015 veze s to temo? Spet se oglaša nekdo ki nima pojma kaj govori in nima izkušenj, telefon je imel pred 3 leti 10 minut, ker ga ni znal usposobit ali je imel težave z avtom sedaj preko foruma pljuva čez ta telefon znamko in njegovo delovanje.
Če pa že primerjate z drugimi telefoni, meni se Mate8, Mate9, in P20PRO brez problemov vsako dnevno poveže v avtu preko bluetootha. Tudi ostalih težav recimo prenašanju slik ali datotek preko BT na drugi telefon ni težav.
Problem je v Avdiju oziroma v njegovi BT, ki se ne ujame z Huaweiem oziroma Mate10PRO.
Zamenja naj avto:valjamse:
 

ivi

Pripravnik
19. avg 2007
466
17
18
hmm jaz nimam težev z povezovanjem BT ne v avtu in ne z garminovo uro.
 

Fetici

Fizikalc
1. feb 2008
550
36
28
Meni je pri povezavi z uro vedno prekinjal povezavo in mi ni prikazovalo obvestil.

Mislim, da je tisto sranje, ki v ozadju "ubija" aplikacije preveč agresivno. Mi je kar nekajkrat napisalo, da moram resetirat telefon.
 

aver

Pripravnik
9. jun 2008
435
11
18
Kateri program uporabljate za preverjanje, če je zaslon zelen in kako se preveri kateri zaslon je vgrajen?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.339
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
V Play Storu posici program "Device Info HW" >> https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.andr7e.deviceinfohw&hl=en_US

Tam potem lahko vidis, kateri zaslon je vgrajen ...

skitched-20181215-120425.jpg


Ce je zaslon zelen, pa vidis z ocmi :) ... ne rabis programa ... ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: joshyslo