Huawei Mate 10 Pro

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ni še teme o tem modelu ... pa si to po mojem mnenju vsekakor zasluži
smile-1.gif
... Fotkič ima odličen ...

http://www.mobile.si/gsm/huawei-mate-10-pro.html




 
Nazadnje urejeno:

Steve

Guru
13. avg 2007
9.611
1.527
113
Sem ga imel v ožjem izboru, pa sem se na koncu odličil za Oneplus 5t. Edina prednost Mate je kamera, vse ostalo je tu-tu, je pa 300€ dražji. V slabo mu štejem tudi vmesnik, v katerega so preveč posegali. Ni ga čez čisti android.

Sem se pa malo zamislil kam smo prišli. Odločal sem se med omenjenima dvema in Nokia 8. Na koncu sem ugotovil da sem se odločal med samimi kitajci, kar je bilo še 2 leti nazaj nepojmljivo
smile-1.gif


P.S. ne moreš slikat takega lepega telefona s to nagravžno gumo okrog
smile-1.gif
 
22. jul 2007
12.692
1.259
113
123
Btw, kam smo prišli s cenami flagship telefonov, počasi že vstopajo v cenovni razred vstopnih gaming prenosnikov govorim na splošno,
vsekakor zanimiv telefon
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.458
1.835
113
na temni strani lune
Emmm eno vprašanje posredno povezano s tem telefonom?

Ko ga priklopim na wifi, mi po speed testu pade hitrost downlowda za cca. 4mbit/s in uploada za 1mbit/s. Ping narase iz cca. 20ms na preko 500 ms. Kako ugotovim kaj ta telefon pravzaprav dela. Recimo da so google foto in ostali cloud srvisi sinhronizirani.

Kje bi lahko pogledal katera aplikacija kaj počne.

Hvala
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.220
3.370
113
Jest ,si probal noter dati 2 simki, baje naj bi delali obe istočasno na LTE.

Volte dela ?
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:

Btw, kam smo prišli s cenami flagship telefonov, počasi že vstopajo v cenovni razred vstopnih gaming prenosnikov govorim na splošno,
vsekakor zanimiv telefon

Al pa playstation pro in spodoben namizni racunalnik.
Btw, z mojo P10 tko sem tako zadovoljen kot se z nobenim telefonom. Po nekaj mescih dela se isto tekoce, baterija zdrzi do konca dneva, dela solidne slike se posebaj ce se pol se malo poigras z editorjem. Skratka za tistih dobrih 300 evrov kolikor sem dal v akciji nimam nobenih pripomb. Ce bi pa bil prpravljen za telefon 900 evrov dat bi vsekakor vzel Mate pro.

Huawei:
aplauz.gif
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.220
3.370
113
Mate 10 pro

645€ Telemach in 1.leto brez naročnine na paket še več to je še dodatno 144€ tak da mislim da je dober deal
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik RagnarZ pravi:
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:

Btw, kam smo prišli s cenami flagship telefonov, počasi že vstopajo v cenovni razred vstopnih gaming prenosnikov govorim na splošno,
vsekakor zanimiv telefon

Al pa playstation pro in spodoben namizni racunalnik.
Btw, z mojo P10 tko sem tako zadovoljen kot se z nobenim telefonom. Po nekaj mescih dela se isto tekoce, baterija zdrzi do konca dneva, dela solidne slike se posebaj ce se pol se malo poigras z editorjem. Skratka za tistih dobrih 300 evrov kolikor sem dal v akciji nimam nobenih pripomb. Ce bi pa bil prpravljen za telefon 900 evrov dat bi vsekakor vzel Mate pro.

Huawei:
aplauz.gif
A pa dej nehi no
bonk.gif

Pa to eni kr blekate neki ven, ko sploh ne premislite kaj butnete ven.
Kot prvo danes ne dobiš "spodobnega namiznega računalnika" pod 800€
Kot drugo pa dobiš novega zapakiranega Mate pro za manj kot 700€ in to brez vezave.
Tako da ne kr neki na pamet.
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Kaj je zate spodobno pa kaj je zame spodobno se verjetno razlikuje. Jst mam prenosnik ki je nov stal 400 evrov in je zame spodoben in cist dovolj kar jst rabim racunalnik doma, zate pa je mogoce smeti.
 

wabb

Pripravnik
6. dec 2008
270
0
16
Mogoče kdo ve, zakaj se ne prikaže pravilna ikona za 24ur, ampak samo androidek?



Hvala.
 

wabb

Pripravnik
6. dec 2008
270
0
16
Že poizkusil zbrisati in ponovno naložiti, vendar ostaja enako. Ma sej ni neke panike... 😊 sam firbec me je matru, če je sam pr men...