HTC Desire vs. Nexus One

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.061
396
83
44
dolenska
No, da še Sam mal "pojambram". To je res hud telefon. Sam baterija!? V teh časih? Sej je res da skoz nekaj urejam, samo par ur delovanja je pa jeba. No, pol dneva. Je pa to telefon za poslovneže, li morjo bit skoz dosegljivi, predvsem z netom seveda. Za najstnike ni, ker pol zayebejo šolo, ker bi skoz na fejsu bli in podobnem smetju. Po moje je telefon prepocen. Za navadne anekse Muslim, ne poslovne. PA KAKO HUDIČA UGASNEM TA KAO T9? Kaj me še moti? So na wi-fiju,ga izklopiš in ne moreš na mobilnet net. Le s ugašanjem. To je jeba. Na splošno del ZELO zaddovoljen, sploh mad hitrostjo. Noro. Nevem, kako bi bil hitrejši še, če se nadgradi na froyota. Ajo, door pozabil
smile-1.gif
. Sam š navigation si zrihtam (kero že?) in je to telefon, ki je brez napake. Če spregledamo baterijo in tuj jezik.
 

bjani

Pripravnik
25. jan 2010
322
0
16
ko se ga boš navadu uporabljat bo vse lažje...sploh pa ta "kao t9"
smile-1.gif
...ko tipkaš poglej katero besedo ti ponuja slovar, ki se itak stalno dopolnjuje, aja pa še skalibriraj si tipkovnico...za planet je pa to že od zmeri, da dela stran samo z mobitelovim omrežjem...
 

cresh

Fizikalc
2. sep 2007
1.137
6
38
Litija
t9 se izključi -> pri pisanju smsa klikneš tipko sa setup(tak kolešček) in daš tm Text input ->Prediction in to odkljukaš.
 

bjani

Pripravnik
25. jan 2010
322
0
16
Citat:
Uporabnik smoukar pravi:
Kje in kaku kalibriram?

ko tipkaš besedilo imaš na virtualni tipkovnici spodaj tist kolešček, kao nastavitve in pol si pogledaš "tutorial" in "text input"...sej pravim mal ga je treba v roke vzet pa se poigrat z njim hehe...
 

gantlej

Pripravnik
17. mar 2009
62
0
6
pa streznit se seveda prvo....sori samo kak si napisal predzadn post je pa sramota...zgleda maš neko močno robo to...
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.061
396
83
44
dolenska
Mogoče ti je fouš, ker je njemu zmankal
grin1.gif
. Ma sej, ko sem sam "študiral" in raziskoval, sem mogu tut mal Jacka spit.
 
Nazadnje urejeno:

gantlej

Pripravnik
17. mar 2009
62
0
6
blo je namenjeno smoukar-ju...ker tist njegov post o težavah z telefonom je totalno krneki nablebetan...pač špila malo v glavi :D
 

cresh

Fizikalc
2. sep 2007
1.137
6
38
Litija
jst mam pa eno težavo z motonav, če bi mi lahko kdo pomaga. Vsakič k grem v program misli, da sem ali v salzburgu ali na dunaju. Pa ko izberem kakšno pot mi začne iskat GPS signal vendar ga ne najde. Prosim za pomoč. Hvala
 

mlacar

Pripravnik
29. avg 2007
441
5
18
Mam par problemčkov, kaj predlagate...

1. Advanced Task Killer - ne pobriše vedno vseh aplikacij oz. jih pobriše, potem pogledam v sam program, pa vidim da jih je še 13 odprtih?!! Odprte so tudi tiste, ki jih nisem že odprl. Uporabim kakšen drug program?

2. Kako imate urejene maile na telefonu? Sam imam preko Mail HTC programa (Imap), ki je prednaložen.

3. Sedaj sinhroniziram preko kabla z outlookom (koledar in stike), se da prenesti to v google account? Še vedno bi rad uporabljal outlook, tako za maile, opravila kot za koledar. Se da urediti preko googla?

4. Obstaja kakšen Widget za Opravila, ki bi se sinhoniziral z Outlookm-gmailom?

Hvala za pomoč!
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
Ja je ze keri probo evoked 3? Jaz bi zaenrkat samo root rabo, da market enejbler instalam. Bo vse ok ce software pozenem in to je to? Flashal pa to nic nebi. Vsej zaenrkat ne. Potem bom pa verjetno en clean room brez Sense navleke nabavo.

Se nebom spilo z fonom predno Tusmobil nedobi Iphone 4. Da lahko hitro novo nabavim ce to zaserjem.
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.601
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
kakršenkoli task killer na Androidu je popolnoma neuporaben program, oz. celo zavira delovanje samega sistema. Android je sam nastavljen tako, da sam ustavlja procese, ako je to potrebno. task killerji pa menda zelo zavirajo delovanje samega sistema, kar je bil čisti dokaz na moji nekdanji Samsung Spici - ko sem imel Task Killer, je zadeva delovala veliko počasneje, ko sem Task Killer odinštaliral, se je Spica v dnevu, morda dveh šele pokazala v pravi luči.

kolega je od nekoga kupil Herota, pa full ni bi zadovoljen z njim, je rekel, da full počasi dela, pa se enkrat slučajno jaz nekaj igram z njim, in vidim, da ima Advanced Task Killer - mu predlagam, da naj ga flikne dol, da lahko to povzroča počasnost telefona - odinštalirava in voila - telefon je postal prava raketa.

sam imam maile nastavljene preko notranjega, se pravi predinštaliranega odjemnika, sem čisto zadovoljen, je pa res, da ne rabim sinhronizacije ...
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Advanced task killer čisto nič ne žlajfa. Če pa z njim fentaš aplikacije, se pa nekaterim rahlo zmeša.
smile-1.gif
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.618
208
63
Kranj
kako ste že rekli, da lahko premaknem vse kontakte iz SIM na GOOGLE?