HTC Desire vs. Nexus One

geppy

Zelenc'
24. jun 2010
12
0
1
Settings-Wireless and network-Mobile network in odstraniš kljukico ter se telefon ne bo povezoval na net
wink-1.gif
lahko pa si dodaš tudi widget Mobile network in tam sproti nastavljaš
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.726
44
48
Sem moral tudi sam izklopiti ... vsako uro se je povezoval in prenašal (predvsem uploadal) podatke. Nisem ugotovil ker program je kriv za to.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.601
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
eno vprašanje:

je tale case za kaj?

torbico imam, pa mi ni najbolj všeč to, da skoz ven pa not, ven pa not, plus še brando folija, tako da je ekran tudi zaščiten (torbico imam predvsem in samo zato, ker je tako zaslon zaščiten) ...


če nabavim preko te strani, pošljejo v Slo? in koliko je poštnina.
smile-1.gif
 

cresh

Fizikalc
2. sep 2007
1.137
6
38
Litija
jeeee, pa sem ga dobil, HTC Desire namreč :D.
Men je huuud :D, ne res super mi je. Mam pa nekaj vprašanj, kot vedno :D.

1. Na SE sem mel kontakte vnesene IME_PRIIMEK, tukaj mi jih pa glih kontra nameče. Je to mogoče spet obrnt na IME_PRIIMEK ?
2. A bo kdo kej naročeval prek ebaya? Bi zravn še jst par stvari naročil. Hvala.

edit: Je tale folija za kej?
http://cgi.ebay.co.uk/2-X-GENU...=item519300ecd7
 
Nazadnje urejeno:

cresh

Fizikalc
2. sep 2007
1.137
6
38
Litija
Menu ->Settings ->Applications -> Manage applications . In potlej potem tam opravljaš z njimi, med drugim tudi jih zrbišeš.
 

v0x

Pripravnik
13. maj 2008
179
1
16
A obstaja kaka uporabna navigacija za android ? ... da so karte že naložene na telefon pa da ne rabi pobirat podatkov iz neta, Pa po možnosti free oz. "piratizirana" verzoja.
confused-1.gif
 

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
36
Najlažje je usposobit IGO (dosti lažje kot kakšnega garmina na WM telefonih). Mam najnovejše karte za igo-ja in so me do sedaj pripeljale povsod v sloveniji (tudi v kakšne bolj odmaknjene vasi). Hrvaška je že slabše pokrita ampak za neko orientacijo te pripelje. Ostale evrop države (avs, ita, nem....) so 100%
 

v0x

Pripravnik
13. maj 2008
179
1
16
In kje jo lahk staknem to ?... sm isko po temi za navigacije pa ni blo kaj za najt
d055.gif