HTC Desire vs. Nexus One

mlacar

Pripravnik
29. avg 2007
441
5
18
Neredil update, nič kaj pretreslivo hitrejšega, ker je že tako letelo
smile-1.gif


Kamera ne dela sploh
smile-1.gif
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
ne? LOL?

kaj pa APP2SD.

Tako kot HD videoposnetki je tudi APPS2SD, ravnokar premaknil 2 aplikacije na SD, ostale pa še tega ne omogočajo. Najbrž bodo razvijalci porihtali to z updejti.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.618
208
63
Kranj
Kaj potem updejtamo ali ne? Fino bi bilo obdržati root oziroma ga imeti.
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
Kaj potem updejtamo ali ne? Fino bi bilo obdržati root oziroma ga imeti.

Osebno bi zdaj skoraj raje rootal pred updateom in namestil ta rom :

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=741663

Novi app2sd je OK, ampak ni to to, saj del aplikacij se vedno ostane na internem spominu. + Wifi N podpora zgleda zanimivo :]

Nisem pa se preveril, ce je se vedno ostala stara metoda root-anja, hboot je sicer novejsi, toda mogoce se ga da na podoben nacin zrootat.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Jaz nisem imel rootanega aparata in ga tudi ne potrebujem, tako da sem komaj čakal na novi update
smile-1.gif
zdi se mi da so meniji še za odtenek bolj odzivni in pač dodani so še ostali bombončki, ki jih prinaša Froyo. SMS aplikacija je malo spremenjena,WiFi Hotspot itd...
 

matt

yeeeehaaaaw
20. jul 2007
866
0
16
Jaz imam samo eno težavo in sicer za App protectorjem od Carrotapp. Ko pride sms in se pokaže v notification status baru ter ko ga tam "tapnem" se mi sesuje sms aplikacija, nato pa se pokaže App protector, ki po vpisu kode ne pokaže ničesar. Potreben je ročen zagon "sporočil".

Če povzamem..opiranje sms direkt iz notification bara, če je vključen App protector ne gre. Zadeva se sesuva. Razvijalci so že obveščeni...

Ima še kod podoben problem?
LPM;
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.061
396
83
44
dolenska
Evo, nisem zdržal. Posledica: zaenkrat ne dela kamera. Bemti. Pa sem baterijo vzel ven. Je potreben še kak reset?


EDIT
Ugasnit je treba LED aplikacijo. Kamera mal trokira v 720p snemanju.
 
Nazadnje urejeno:

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.302
18
38
MB
Malo sem gledal po netu in zasledil nov interface na Desireu (Froyo) - dobiš 3 nove ikone spodaj
Froyo-On-Desire-540x405.jpg


Kako se to nastavi, ker jaz sem updatal pa imam še vedno stari interface
 
Nazadnje urejeno: