HTC Desire vs. Nexus One

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Itak je samo za fizične osebe. Torej ne, ne moreš ga vzeti na firmo.

HTC Desire je že v Sloveniji, kdaj pride do prodajnih polic Mobitela bo bo razkrito kmalu. Takrat bodo znane tudi cene in nič prej.

HTC kupljen pri Mobisvetu tu slovenski serviser ne bo vzel v garancijsko popravilo. Sem preveril svoje vire direktno pri HTC in jih vse prej kot veseli takšna trgovina. Servis bo garancijsko popravil le tiste HTCje, ki so bili namenjeni na slovenski trg, torej tiste, ki jih bosta prodajala Simobil in Mobitel. Za čisto vsak aparat sedaj HTC ve, v kateri državi je bil namenjen za prodajo. In samo v tisti državi je tudi servis, evropske garancije pa ni
smile-1.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik coolpower pravi:
Itak je samo za fizične osebe. Torej ne, ne moreš ga vzeti na firmo.

s.p. dejavnost je iz pravnega vidika fizična oseba in ne pravna oseba
cheer.gif
 

KekecXY

Pripravnik
29. jan 2010
201
0
16
Citat:
Uporabnik coolpower pravi:
Itak je samo za fizične osebe. Torej ne, ne moreš ga vzeti na firmo.

HTC Desire je že v Sloveniji, kdaj pride do prodajnih polic Mobitela bo bo razkrito kmalu. Takrat bodo znane tudi cene in nič prej.

HTC kupljen pri Mobisvetu tu slovenski serviser ne bo vzel v garancijsko popravilo. Sem preveril svoje vire direktno pri HTC in jih vse prej kot veseli takšna trgovina. Servis bo garancijsko popravil le tiste HTCje, ki so bili namenjeni na slovenski trg, torej tiste, ki jih bosta prodajala Simobil in Mobitel. Za čisto vsak aparat sedaj HTC ve, v kateri državi je bil namenjen za prodajo. In samo v tisti državi je tudi servis, evropske garancije pa ni
smile-1.gif

sej pa te stranki pa res vseeno kje se mobitel popravi, al v slo al pa v avstriji. tak mobitel kot mobisvet mata 45 dni casa, da zadevo zrihtata.
to pa da htc nima eu garancije, pa mece samo slabo luc na htc, ne pa na mobisvet.
sicer pa ce bi mobitel ponujal mobitele dejansko po subvencjonirani ceni, ne pa da se pri vsakem 200€ zasluzi, bi mobisvet tak propado.

pri podatkih (fair usage policy) se vzgledujete po drugih operaterjih po eu. kaj ko bi se se pri cenah subvenjoniranih telefonov?
primer 10funt paketa v uk. me zanima, ce bo mobitel v itak paketu ponudo desire pod 200€? verjetno se pod 400 ne
hysterical-1.gif

http://www.t-mobile.co.uk/shop...24m/allowances/
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
@KekecXY, meni je smotano edino to, da moram pošiljati po pošti aparat v MB v primeru, če se kaj pokvari... potem naj se pa še zgodi da se mi bo serviser izmikal s kakim trapastim izgovorom, da se s telefonom ni lepo ravnalo in potem sem takoj na istem ali slabšem, ko če bi vzel pri Mobitelu pa čeprav za nekaj € dražje.


Koliko pa sploh je garancije na HTC aparate?? Recimo če vzameš pri Mobitelu.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.675
1.597
113
Citat:
Uporabnik coolpower pravi:
Itak je samo za fizične osebe. Torej ne, ne moreš ga vzeti na firmo.

HTC Desire je že v Sloveniji, kdaj pride do prodajnih polic Mobitela bo bo razkrito kmalu. Takrat bodo znane tudi cene in nič prej.

HTC kupljen pri Mobisvetu tu slovenski serviser ne bo vzel v garancijsko popravilo. Sem preveril svoje vire direktno pri HTC in jih vse prej kot veseli takšna trgovina. Servis bo garancijsko popravil le tiste HTCje, ki so bili namenjeni na slovenski trg, torej tiste, ki jih bosta prodajala Simobil in Mobitel. Za čisto vsak aparat sedaj HTC ve, v kateri državi je bil namenjen za prodajo. In samo v tisti državi je tudi servis, evropske garancije pa ni
smile-1.gif

po dobri stari mobitel logiki, bo desire tak ene 20-30€ cenejši kot pri mobisvetu brez aneksa. tistega smaljija na pa si lahko nekam vtakneš. malo novic za tebe: v eu smo od 2004. kar pomeni da meni kot kupcu dol visi če mojega htcja popravlja franc in grospulja, ali kimi iz helsinkija. bo počasi jasno?

ko mi je crknil hp dlančnik 2005, v slo sploh ni bilo servisa. do i give a [censored]? ne. so ga pošiljali po celi eu, 45 dni rok pa je tiktakal. pa če je bil dlančnik vmes v avstraliji, tudi prav
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.675
1.597
113
bilokje ga kupiš, ščiti te enaka zakonodaja. lahko pa te yebejo eni ali drugi, odvisno od sreče
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Danes sem imel priložnost malo probat HTC Desire. Ne morem verjeti, kako je lahko sistem z 1GHz tako zatikajoč
frown-1.gif
Scrollanje glavnega menija se je vidno zatikalo. Scrollanje med ekrani (ali kakorkoli se že imenujejo) v sense ui tudi ni bilo tekoče. Največji poden je pa predvajalnik glasbe. Tu ti prikazuje coverje od komadov in omogoča scrollanje med njimi. kao neka imitacija applovega cover flow-a. Ta stvar je tako počasna, da je praktično neuporabna.

Resno upam, da je to posledica neoptimiziranega SenseUI.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Citat:
Uporabnik doto pravi:
Danes sem imel priložnost malo probat HTC Desire. Ne morem verjeti, kako je lahko sistem z 1GHz tako zatikajoč
frown-1.gif
Scrollanje glavnega menija se je vidno zatikalo. Scrollanje med ekrani (ali kakorkoli se že imenujejo) v sense ui tudi ni bilo tekoče. Največji poden je pa predvajalnik glasbe. Tu ti prikazuje coverje od komadov in omogoča scrollanje med njimi. kao neka imitacija applovega cover flow-a. Ta stvar je tako počasna, da je praktično neuporabna.

Resno upam, da je to posledica neoptimiziranega SenseUI.

zelo čudno! meni sense deluje res zelo odlično in brez zatikanj, se mi je pa res včeraj zgodilo da se je nekaj zatikalo pri menjavi zaslonov je bil viden laag, pri scrolanju po aplikacijah tudi, pri scrolanju po internetu in nastavitvah pa ga ni bilo ampak se je rešilo samo od sebe tako da spet deluje popolnoma tekoče. Možno da se zatika ker ima zabit RAM? jaz si zasproti odprte aplikacije zapiram z task killerjem. Bom pa še povedal če bo prišlo spet do kakšnega zatikanja in kako sem ga odpravil
 

BeerBelly

Pripravnik
5. dec 2007
445
1
18
Obišči stran
Legenda nisem sprobal, ker sem bil že prej odločen za Desire. Je pa Legend vizualno bolj impresiven. Kar se tiče pa samega UI-ja pa ne bi znal več povedati.