HTC Desire vs. Nexus One

BeerBelly

Pripravnik
5. dec 2007
445
1
18
Obišči stran
Izgleda super zadeva. Sem tudi ta telefon že gledal, samo mislim, da bo vseeno prišel dosti kasneje, jaz bi pa rad dokaj kmalu zamenjal svojo N95 (ki mi je sicer super služila, ampak je počasi čas za kakšen drug OS in telefon).

Se mi pa zdi, da je dokaj malo govora o Desire po forumih. Večino diskusij je še vedno na temo Nexusa...najbrž tudi zaradi tega, ker je pač že dosegljiv...seveda ne za nas
frown-1.gif
(vsaj ne uradno)
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Nexusa v SLO skoraj zagotovo ne bo. O tem odloča Google in ne HTC, ki je le najet proizvajalec Nexusa. Toliko da bo jasno, kdo odloča in kdo ne.
Lahko pa HTC v SLO pošlje Desire....
 

BeerBelly

Pripravnik
5. dec 2007
445
1
18
Obišči stran
Saj govorim o Desire. Za Nexusa bo pa treba še počakati in videti ali bo kdaj uradno prodajan tudi pri nas oz. ne. Načeloma naj bi se prodaja razširila v začetku pomladi, kar pa sicer ne pomeni da to pomeni tudi Slovenijo.
 

talean

Pripravnik
6. mar 2008
333
0
16
Citat:
Uporabnik coolpower pravi:
Nexusa v SLO skoraj zagotovo ne bo.

Naslednji teden Nexus dobi Vodafona, ki pa je saj vemo kdo pri Simobilu.

Po moje samo vprašanje časa.

lp
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
A si poskušal povedat, da Vodafone dobi Nexusa in da bo posledično tudi pri Simobilu?
Sprašujem zato ker tvoj stavek je tak, kot da bi dal google prevod iz kitajščine.
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Oziroma zate, da se še malo poučiš. Vodafone je zgolj partner in nič več. Torej to, da ga Vodafone dobi, samodejno ne pomeni, da ga bo dobil tudi Si.mobil
wink-1.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Tri vprašanja...

Ali je kdo že mogoče zasledil kakšna je v praksi razlika med obema telefonoma pri avtonomiji baterije (ob normalni uporabi).

V nekem reviewu sem zasledil, da pri Desire ne deluje 3G v ZDA. Mogoče kdo ve kako je s tem prenosom podatkov v Sloveniji (Mobitel)?

Se že kaj ve kdaj točno bo prišel v prodajo in kakšna naj bi bila cena?
 

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
Glede na skoraj identični HW, bi ob normalni uporabi morala biti razlika < 5% (natančno a)
smile-1.gif
.. edino kar bi lahko šlo, da je Sense na Desire bolj / manj požrešen.. Sicer razlik pri bateriji nebi smelo biti.

Saj za US te nebi smelo motiti? Desire nima HSDPA 850, katerega ima Nexus One in nekateri operaterji v US uporablajo 850, zato tam Desire odpade, ampak bo že kaka druga verzija. Pri nas (govorim zaenkrat lahko le za Nexus One) deluje na Mobitelu prenos podatkov brez problema.

Nexusa skoraj sigurno nebo pri nas. Desire pa naj bi prišel kmalu, jaz bi rekel ceno nekje v rangu HD2.
 
Nazadnje urejeno:

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Se že kaj ve kdaj bo HTC Desire pri Mobitelu na voljo in po kakšni ceni v splošni akciji? govori se nekaj v sredini aprila da naj bi bil na voljo,zdaj me zanima še cena
smile-1.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Danes so na Mobisvetu objavili ponudbo HTC Desire, dobavljiv naj bi bil z 18.4., cena pa 419€
cheer.gif
Všeč mi je! To je 350€ + DDV, super cena za tak telefon.

Počakam še samo na Mobitel, da vidim, če bodo imeli oni kaj ceneje z vezavo, drugače pa direkt na Mobisvet.


A kdo koliko je ponavadi garancije na HTC aparate? Na Mobisvetu piše da je samo 1 leto, kar se mi zdi malo premalo.

Ali mogoče kdo ve, če se lahko pri Mobitelu preko Itak paketa vzame mobilni aparat na firmo?
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Spirit: Ali mogoče kdo ve, če se lahko pri Mobitelu preko Itak paketa vzame mobilni aparat na firmo?

A zdaj boš še davek utajil?