HP iPAQ rx5940

webmouse

Zelenc'
29. apr 2008
5
0
1
Kupujem omenjeni dlančnik. Od uporabnikov bi rad vedel če na njem lepo delujeje:
- City Navigator Europe NT 2008
- Adria.Route.v2.0
- SGC.Route.v1.5

Hvala za odgovor
 

steni

Fizikalc
5. jan 2008
682
39
28
Ravne na Koroškem
Prav lepo delujejo. Seveda pa sem sam predhodno namesto Garmin Que naložil Garmin Mobile XT for Windows Mobile, ker je po mojem mnenju veliko boljši.
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Daj si najprej kaj preberi o navigacijah predno bedarije sprašuješ!



- City Navigator Europe NT 2008
- Adria.Route.v2.0
- SGC.Route.v1.5
To so karte ki delujejo v GARMIN navigacijskem programu ali napravi, torej VSE kar je povezano z GARMINOM dela lahko z temi kartami.

Še enkrat. Malce si preberi in potem sprašuj !
 

Company

Pripravnik
7. okt 2007
787
6
18
Citat:
Uporabnik webmouse pravi:
Kupujem omenjeni dlančnik. Od uporabnikov bi rad vedel če na njem lepo delujeje:
- City Navigator Europe NT 2008
- Adria.Route.v2.0
- SGC.Route.v1.5

Hvala za odgovor

Vse to deluje brez težav, preverjeno tudi Navigon, Maporama, TomTom, Igo, pa še kaj bi se našlo. Mimogrede, jaz prodajam mojega rx5940. Tule klikni Če te zanima, sporoči.
LP!
 

webmouse

Zelenc'
29. apr 2008
5
0
1
Sem ga nabavil s porodnimi težavami sem gor spravil tudi Garmina (na oko deluje malo počasneje kot sem upal)

Nekaj sem gledal s iskalnikom vendar nisem našel zapisa - kako lahko spremenim puščico v katero od vozil na mobileXT.
Z Garminove strani sem si dol potegnil njihove ikone vozil v endar v samem programu nisem našel datoteke z enako končnico, da bi samo zamenjal datoteko. Ali lahko kdo pove kako spremenim ikono??

Tokom instalacije ali prenosa kart na PDA ali morebiti na samem nastavljanju v PDA sem nekje zsaledil rubriko pošiljanja signala na satelite - privzeto je bilo 30 (mislim da sekund) - možnost je bila tudi ''vedno'' to sem pustil privzeto - sadaj pa bi rad spremenil na vedno pa nikakor ne najdem več kje sem to zasledil - ker se mi zdi da ažurnost puščice ni ravno dovolj hitra - a mi lahko kdo pove kje se nahaja ta rubrika za spremenit.

Hvala za odgovore
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
V mapo \\Garmin\vehicle\ namestiš vozila katera želiš. Datoteke imajo končnico *.srf.
Pošiljanje signala satelitom ni možno. Na začetku instalacije te je vprašal, če želiš prenos podatkov preko neta. To je namenjeno hitrejšemu določanju lokacije in polnjenju blagajne ponudniku komunikacij. V praksi pa ni uporabno. Ta "vedno", ki si ga vključil, jaz še nisem uspel izključiti, razen s ponovno instalacijo.
 

webmouse

Zelenc'
29. apr 2008
5
0
1
Citat:
Uporabnik Drago pravi:
V mapo \\Garmin\vehicle\ namestiš vozila katera želiš. Datoteke imajo končnico *.srf.

To sem naredil samo mobileXT nima rubrike za izbiro vozil nikjer pa nisem zasledil datoteke*.srf kot jo imajo vozila z njihove strani. Kot kaže je puščica vgrajena v sam program - to me zanima če ima kako drugo končnico in kakšna je datoteka da bi jo povozil z drugo datoteko - vozilom??