Hladilnik in pomivalni stroj

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.054
390
83
44
dolenska
Potreboval bi prevsem info, kje se dobijo te stvari najbugodneje. Torej Wirpoolov pomivalni sta trenutno v igri v GA trgovini. Imate vi kako ponudbo pametno. Predvsem za pomivalni, ker hladilnik je več ali manj že izbran. Pa še ugodno
evil.gif
ga dobim.
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Vsekakor mi pri hladilniku ni všeč, da ima zamrzovalnik zgoraj, ker se boš moral vedno sklanjati, ko boš jemal iz hladilnika, iz zamrzovalnika pa itak vzameš največ enkrat ali dvakrat na dan. Če bi sam izbiral bi izbral kaj takšnega. Ko sem jih na hitro primerjal ga Bosch povsod krepko nese + za moje pojme bistveno boljša izdelava in uporabljeni materiali v notranjosti.
Vsekakor pa to vidiš šele ko oba hladilnika pogledaš tudi v živo.

Pomivalni stroj pa sam vedno priporočam samo Boscha. Do sedaj še nisem imel enga problema z njimi in tudi ljudje mi ga praktično vedno pohvalijo. V tem cenovnem rangu bi izbral tega. saj imam tudi s tem zaenkrat samo pozitivne izkušnje.

lp
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Meni so tudi vsi priporočili Boschovega pomivalca in sem pred kratkim vzel tegale . Za Whirpoolove pa mi je moj mizar rekel, da večjih nonsensov, vsaj kar se vgradnje pomivalca tiče, še ni videl.