Hidžab v šolah

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.678
263
113
Danes jih je 10....jutri......razpad sistema!

ja, pri nas je sistem razpadel že nekajkrat. pa še vedno imamo slovenščino v šoli, cerkve na vsakem hribu, veselice, božič...

malo ste paranoični s tem "razpadom sistema". Se spomnim evforije z migranti.... kakšna apokalipsa se je napovedovala!
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.678
263
113
Ne berem tiste teme... drugče pa nikjer ne zasledim kakšnih pretresljivih novic...

ampak še vedno niso niti blizu od prevlade nad slovenci/evropejci/civilizacijo, itn...

ena punčke s hidžabom al kaj je, sigurno ne bojo sesula slovenije.
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri in aljoman

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.026
5.143
113
Menda veš, da se te novice skrivajo. Po eni strani ker imamjo levičarski mediji prevlado v medijskem prostoru, kot drugo ker nihče noče prevzet odgovornosti in sramoto za to kar so dovolili. V tvojem primeru mi zgledaš nekako tako, pa ne zameri prosim:
1679388976669.png
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.890
2.120
113
dobr, to je druga tema... sam zdej zarad 10 takih učencev delat celo šolsko revolucijo?

pa če je res imela hidžab, potem je bil itak cel obraz viden...
:D imaš point. Dokler ne bo naslednja v burki. Samo potem naj tudi ostalim dovolijo hidžab in to za čas pisanja testa. Me zanima kako preverijo ali goljufajo :D
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.678
263
113
Menda veš, da se te novice skrivajo. Po eni strani ker imamjo levičarski mediji prevlado v medijskem prostoru, kot drugo ker nihče noče prevzet odgovornosti in sramoto za to kar so dovolili. V tvojem primeru mi zgledaš nekako tako, pa ne zameri prosim:
Poglej priponko 64900

ah ne, sej sem pričakoval tak odziv.

no, vseeno dvomim, da bi kar vsi mediji to skrivali, če bi šlo za resne številke.

Sem preletel zdele 7 zadnjih strani, 1 moten etiopijc.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.987
5.409
113
Napad na šoferja LPP busa na Barju si že pozabil? Pa obredno klanje koze v Gorjah...

Pa na strah Rogovcev...
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.890
2.120
113
pa zakaj bi se s tem mi obremenjevali? na vsaki šoli so najmanj 3 strokovnjaki, ki jim je reševanje takih zapletov služba. Da ne govorim o ministrstvu.
Ja, sej vidiš. Jaz sem izpostavil ta članek na 24ur, ki je v resnici zapenjal da je problem učitelj. Pa ni. To sploh ne bi smel biti problem. Punca je, kljub svoji veri, v državi kjer njena vera ni ravno običajna in če jaz ne smem na test z ruto okoli glave, tudi ona ne bi smela.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.678
263
113
Ja, sej vidiš. Jaz sem izpostavil ta članek na 24ur, ki je v resnici zapenjal da je problem učitelj. Pa ni. To sploh ne bi smel biti problem. Punca je, kljub svoji veri, v državi kjer njena vera ni ravno običajna in če jaz ne smem na test z ruto okoli glave, tudi ona ne bi smela.

Seveda je problem učitelj.

kako ni njena vera običajna, če je 2. najbolj zastopana?

Ja, to je naloga šole/ministrstva, da to reši. Ne javnosti.

Sicer pa če se proglasiš za muslimanko, ti bi pomoje pustili imeti ruto okol glave na testu. ne vem, probaj, če drugače ne uspeš narest testa.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

damirj

Guru
9. maj 2012
4.890
2.120
113
mah, 2. najbolj zastopana naj ti bo, je pa daleč zadaj. Potem pa pustimo tudi cedila za pašto, čelade ipd. Čeladarjev je bistveno več, kot musličev, pa jim ne dovolimo v šolah imet čelade.

Ni problem učitelj, v naših časih davno nazaj je imel učitelj nekaj besede in če je rekel, da se moraš it preoblečt ali dat kapo dol, si jo dal. Ni bilo dileme kaj je prav in kaj ne.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.890
2.120
113
Sicer pa če se proglasiš za muslimanko, ti bi pomoje pustili imeti ruto okol glave na testu. ne vem, probaj, če drugače ne uspeš narest testa.

Če dovolijo, da se samo v šolskih prostorih tako proglasim, potem OK, pomeni da pač znam izkoristit situacijo. Ampak potem pa naj dovolijo, da imam čelado.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.678
263
113
mah, 2. najbolj zastopana naj ti bo, je pa daleč zadaj. Potem pa pustimo tudi cedila za pašto, čelade ipd. Čeladarjev je bistveno več, kot musličev, pa jim ne dovolimo v šolah imet čelade.

Ni problem učitelj, v naših časih davno nazaj je imel učitelj nekaj besede in če je rekel, da se moraš it preoblečt ali dat kapo dol, si jo dal. Ni bilo dileme kaj je prav in kaj ne.

O kakšnih čeladarjih ti to?

ja, pa normalen učitelj tudi ne teži zaradi hiđab. In da ima en mulc kapo s šiltom nekje pod 45 stopinj na čelu, ni isto kot hiđab

Je problem učitelj, ker ne spoštuje pravil šolstva.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.678
263
113
Če dovolijo, da se samo v šolskih prostorih tako proglasim, potem OK, pomeni da pač znam izkoristit situacijo. Ampak potem pa naj dovolijo, da imam čelado.

sej ti pravim - spravi skupaj svojo religijo, razglasi čelado za pokrivalo in bo! to maš tik-tak skup spravljeno, par papirjev pa bo. Mal več dela kot eno društvo.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri