Hidžab v šolah

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
756
874
93
To je tvoje razmišljanje in razmišljanje desničarskega prfoksa, v ustavi je pa zapisano drugače.
Ajde, zdaj pa navalite name. Pa nisem jst ustave pisal, obrnite se na pristojne inštitucije oz. boste čakali, da se nekdo drug namesto vas in boste še naprej pizdakali, kako je krivično.
Itak, prfoks je desničar, ker zahteva upoštevanje bontona. :valjamse:A punca je po tvoje levičarka? Sigurno je strastna zagovornica lgbt in tistih novo odkritih 64 spolov pa tega. :valjamse:
Pa sigurno je strastna feministka, ki se bori proti patriarhatu.:valjamse:
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
To je tvoje razmišljanje in razmišljanje desničarskega prfoksa, v ustavi je pa zapisano drugače.
Ajde, zdaj pa navalite name. Pa nisem jst ustave pisal, obrnite se na pristojne inštitucije oz. boste čakali, da se nekdo drug namesto vas in boste še naprej pizdakali, kako je krivično.

Pojasni TOČNO kaj ima pokrivalo z versko svobodo
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.025
-1.407
63
Itak, prfoks je desničar, ker zahteva upoštevanje bontona. :valjamse:A punca je po tvoje levičarka? Sigurno je strastna zagovornica lgbt in tistih novo odkritih 64 spolov pa tega. :valjamse:
Pa sigurno je strastna feministka, ki se bori proti patriarhatu.:valjamse:
Kaj ima bonton z vsem skupaj? In če bi imela punca mini krilo gor, a bi jo ta isti desničarski prfoks tudi ven poslal?

Kaj ste navalili kot svinje v buče? Hočem samo opozorit na stvari, ki niso dorečene in niso prepovedane.
 

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
756
874
93
aljoman, kot je bilo že napisano po bontonu pokrivala niso dovoljena. Sem to okusil tudi na svoji koži v srednji šoli in sem dobil opomin zaradi nošenja kape.
Zakaj tako poudarjaš "desničarski prfoks"? Ali ga poznaš mogoče? Iz česa razbereš, da je desničar? Zato ker se v nečem ne strinjaš z njim?
PONOVNO, kako je po tvoje usmerjena ta punca, levo ali desno?
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.025
-1.407
63
Levo ali desno, to ni relavantno tu. Hotel sem opozoriti na to, da je tega prfoksa zmotila ruta. In ali bi isto odreagiral ob mini krilu ali ob drugače pomanjkljivem oblačenju.
Ni pomembno moje mnenje tu ali se meni zdi to ok ali ne.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.789
246
113
aljoman, kot je bilo že napisano po bontonu pokrivala niso dovoljena. Sem to okusil tudi na svoji koži v srednji šoli in sem dobil opomin zaradi nošenja kape.
Zakaj tako poudarjaš "desničarski prfoks"? Ali ga poznaš mogoče? Iz česa razbereš, da je desničar? Zato ker se v nečem ne strinjaš z njim?
PONOVNO, kako je po tvoje usmerjena ta punca, levo ali desno?

Ah dej... pač ste desničarji zapeli, zato ker je to muslimansko pokrivalo in vas blazno s(k)rbi, ker se oblačijo drugače kot vi/mi.

In ja, kapa, kapuca ni del verskega običaja. Lahko pa začnete s svojo religijo Kapičarji/Kapucarji, pa vam bo verjetno dovoljeno.

in sramota za učitelja, da se spravi na nič krivega otroka. Naj bi sklical sestanek s starši, ravnateljem, socialno delavko in šolsko psihologinjo in to rešil, kot se rešuje to na profesionalnem nivoju.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.789
246
113
sicer pa se očitno obremenjujemo z motenim osebkom

A ker učitelj tega ni želel, naj bi razred zapustil, nam je še povedal eden od staršev, ki ob tem pravi, da to ni edini incident pri omenjenem učitelju. Nad dijaki naj bi namreč tudi dnevno izvajal verbalno nasilje, jih zmerjal in poniževal. "Večina dijakov ima pri njem negativno oceno, ravnateljica pa se zaveda, da je ta učitelj že vrsto let pereč problem," je dodal.

in namesto, da bi debatirali, kako lahko taki težaki sploh poučujejo, ste se spravili na žrtev. Bravo!
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.922
2.139
113
Kaj ima tu veze desni ali levi. Jaz tudi mislim, da burke, kape, čelade in ostala pokrivala v šolo ne sodijo, ker potem nikoli ne veš kaj skriva (v ušesu itd..). A pod burko bo kdo preverjal, če je res ista punca/ženska? V šolah inet obvezne uniforme in konec.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.324
3.190
113
Moške, ženske ... vse pod enako pokrivalo in tako ustrežeš vsem trenutnim in prihodnjim spolom.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.789
246
113
Kaj ima tu veze desni ali levi. Jaz tudi mislim, da burke, kape, čelade in ostala pokrivala v šolo ne sodijo, ker potem nikoli ne veš kaj skriva (v ušesu itd..). A pod burko bo kdo preverjal, če je res ista punca/ženska? V šolah inet obvezne uniforme in konec.

dobr, to je druga tema... sam zdej zarad 10 takih učencev delat celo šolsko revolucijo?

pa če je res imela hidžab, potem je bil itak cel obraz viden...
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.270
4.769
113
V Sloveniji smo ... In Slovenija je specifična. Lastne identitete se sramuje, če kdo malo prevečkrat izobesi zastavo, je nacionalist in ne domoljub. V Švici je njihova zastava marsikje. Predvsem pa na bolj "javnih" zgradbah, denimo gostilne, trgovine ... Dvomim, da bi bilo to pri nas dobro sprejeto. Nasilje nad priseljenci.

Pri nas ima na eni od OŠ župnik dovoljenje od ministrstva, da ima verouk za prvi razred v šoli. Ravnateljica ga je lepo opozorila, da pride oblečen tako, da se ne vidi, da je župnik. Ali bi enako ravnala tudi, če bi prišel iman? Verjetno bi, ampak ali bi tudi mediji to enako obravnavali, če bi jim ta potožil? Močno dvomim.