Halkidiki 2013 & 2014

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.396
482
83
::1/128
Volotea ima včasih kake res ugodne opcije za Grčijo vendar iz Benetk, če ti to ni problem (pa tudi odvisno potem kam letiš). Ponavadi hodimo na Lefkado s kombinacijo ladja+avto ali pa kar z avtom celo pot. Lani je nekaj prišlo vmes in so ostali šli z ladjo, jaz pa en teden kasneje za njimi z avionom. Mislim, da je bila karta okrog 100€ (Benetke-Preveza), čeprav sem jo kupil tik pred zdajci. Včasih dobiš povratno ranga 50€ ali pa za kak določen termin v akcijah tudi po 5€ v eno smer, če imaš srečo.
 

Izst

Zelenc'
11. jun 2019
5
0
1
Je še kdo aktiven tukaj? Letos bi šli po 10.7. s šotorom družinsko kampirat na Sithonio? Kater kamp priporočate? Senca, sanitarije, gužva? Je lepše iti na prvi ali drugi prst?
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
660
80
28
Srednji, ta je najbolj ''kampovski'' ...kampov polno..bolj ali manj vsi na nivoju..predlagam branje teme od zacetka :) pa mislim da bi moralo biti ok.
je pa malo tudi odvisno kaj želite koliko vas je, so otroci..etc...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Izst

Izst

Zelenc'
11. jun 2019
5
0
1
3 familije, s petimi otroci od 3 do 11 let. Dvakrat smo bili na Korziki, prej na HR, zdaj bi pa menjali. A je v teh kampih julija huda guzva? Do sedaj nismo še nikoli rezervirali, je tu to potrebno? Tnx.
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
660
80
28
Do 15.7. naceloma ni potrebe...mi hodimo ponavadi takrat ( oz prve tri tedne julija) pa se nikol nismo rezerviral.....zdaj za takole druzbo Armenistis ( pazi edino kaj imate na elektriko ker je svoh strom) je velik kamp pa tudi otroci imajo kaj poceti...ali pa thalata - ki je pa skoraj mestece ne kamp - res vse imas notri ( bazen, animacije, trgovina - samo meni tu ni toliko ok na plazi ker znajo biti kar visoki valovi...)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Izst

Axi

Fizikalc
2. sep 2007
893
28
28
Kakšna je pa situacija z gužvo konec julija, začetek avgusta? Se plac za šotor da dobiti brez problema v teh kampih? Z avti se lahko parkira zraven šotora, ali ga moraš pustiti zunaj?
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
660
80
28
Je ze ( bolj ) polno. Spet odvisno koliko vas je pa kako velik ''tabor imate''. vikendi so full ( tudi zgodnejse termine) ker so domačini oz iz okolice vikendasi na pohodu. Bo pa za tocno ''gneco'' povedal kdo ki hodi v kasnejsem terminu dol bolj natancno.
Avto - odvisno od kampa do kampa - nekje je avto zraven , nekje ga moras dat ven na za to namenjen parking.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Izst

Izst

Zelenc'
11. jun 2019
5
0
1
Mi bomo prvi dan šli do Leskovca in tam prespali. Ali je okoli Beograda obvoznica? Google maps me hoče peljati čez center, videl pa sem, da se je nekaj gradilo po južni strani (na streetview). Je v ali blizu Armenistisa kakšna pametna gostilna ali fast food? Hvala za odgovore do sedaj :).
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.245
187
63
Res ne razumem, zakaj se vsi "palite" na ta Leskovac. Ćevape dobiš vsepovsod na Balkanu, potegneš še 2 urci do Skopja, ćevapi na čaršiji so odlični, v mestu je kaj za videti, spanje je v povprečju cenejše. Če je predaleč, je pa 45 min prej Niš, kije tretje največje mesto v Srbiji (za Beogradom in Novim Sadom). Razen če je poanta postanka le pečeno meso in postelja. :)
Jaz sem šel samo enkrat okrog Beograda (po neki kvazi "obvoznici", ki jo je predlagala teta iz navigacije), pa mi je bilo takoj žal. Saj tista cesta čez center je pravzaprav autoput, če ne greš ravno v konici skozi, sploh ni panike.
V Armenistisu imaš restavracijo, fast food, beach bar in sladoledarno. Sicer je kamp precej na samem, prvo mesto, ki si zasluži to ime, je Sarti, ki je slabih 15km od kampa. Tam imaš vse, kar želiš.
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
660
80
28
Se strinjam s Slick-om ( poslusajte ga ima kilometrino - jaz sem ga pred leti prvic, pa se dandanes... in mi ni zal :) thx mate )
beograd drito ne na to ''obvoznico'' leskovac gros se je malo poslabsal, je pa zelo blizu naprej ena zdaj aktualna ( nevem imena moram pobrskat)
ja za zvecer pa stojnice ( ce so otroc) pa zabavo pa te scene Sarti - ni druge
 
  • Všeč mi je
Reactions: Slick

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
ksz

Za Armenistis mobilne hiške sem jih spraševal v začetku aprila za konec junija in so imeli vse polno.
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.209
700
113
Mi mamo rezervacijo apartmaja v Afitosu na Sitoniji pri enih Makedoncih (že bli tam) in nam je blo OK.
bomo pa tam od 17-31 julija.
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.209
700
113
Ali lahko daš kontakt, imajo kako internetno stran ?

Hotel Remvi....Tam je Makedonka Angelina...govori seveda po naše. ;), Hotel vodi v bistvu njen brat (se ne spomnim njegovega imena) , ki pa je večino časa v Skoplju in pride na 2-3 tedne pogledat kšeft.
+30 2374 091712

Bolj točen kontakt se boš pa že zmenil sam..da ne boš Bookinga filal
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.209
700
113
Hotel Remvi....Tam je Makedonka Angelina...govori seveda po naše. ;), Hotel vodi v bistvu njen brat (se ne spomnim njegovega imena) , ki pa je večino časa v Skoplju in pride na 2-3 tedne pogledat kšeft.
+30 2374 091712

Bolj točen kontakt se boš pa že zmenil sam..da ne boš Bookinga filal

Pa kar pohit, ker imam občutek, da se kar filajo kapacitete.
 

virtuoz

Fizikalc
20. jul 2007
873
80
28
V sredo se spet odpravljamo čez severno makedonijo na Ammouliani. Prespimo najprej v hotelu Miror, potem pa na otok. Če bo kdo rabil kak svež info, sem na voljo.