Groza na obvoznici, danes ob 06:35....

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.330
113
KSZ

Kot prvo naša ljubljanska obvoznica je popolnoma zgrešena. Zopet ni pravilno načrtovana, zato so naredili samo 2 vozna pasova. Naslednja napaka je ta, da se Štajerska, Primorska, Gorenjska ter Dolenjska avtocesta direktno navezuje na ljubljansko obvoznico. Zgoraj našteti trakovi bi morali biti direktno povezani ter se tako ne obremenjuje obvoznice s tranzitnim prometom. Tako bi lahko tisti, ki potujejo iz enega kraja do drugega nemoteno potovali, ob enem pa ne bi po nepotrebnem obremnjevali obvoznice.

Ter še obvezna ustanovitev avtocestne patrulje (oddelka), ki deluje samo na področju avtocestnega križa.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Ja sej vsak izgovor je dobr. Boli mene k kdo stoji na prehitevalnem pasu..jst vem da nebi. zarad svoje varnosti in drugih..
 
Nazadnje urejeno:

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
In zarečenega kruha se največ požre.
rolleyes-1.gif


BTW - Tudi ostali glih ne stojimo radi. Ampak tako pač je. Kar ve celo vsaka gospodinja, ki se zjutraj vozi na šiht po ljubljanski obvoznici.
 

PiLLLe

stranger
18. dec 2007
2.068
0
36
Ljubljana/Novo Mesto
Tisti ki neznate zamenjati pas se sploh nefurite po prehitevalnem :D simple as that.
Kako se lahko jst v najvecji guzi z kamionom prebijam cez ljubljano? eni sam jokcate to je to
smile-1.gif

Sicer se pa strinjam, manjka nam 2gi obroc, ce ni ze celo cas da se zgradi tretjega
 

suicidal

Pripravnik
22. jul 2007
600
1
16
Center
ha ha ha, še München nima dva cela, pa jih bomo imeli mi, ha ha ha. Še ta prave tropasovnice nimamo, zaboga
jezen.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Citat:
Uporabnik PiLLLe pravi:
Tisti ki neznate zamenjati pas se sploh nefurite po prehitevalnem :D simple as that.

Saj ne zameriš, ker mi je vseeno za mnenje nekoga, ki ga še vedno mamica vozi naokoli?

Hvala za razumevanje.
 

suicidal

Pripravnik
22. jul 2007
600
1
16
Center
Citat:
Uporabnik PiLLLe pravi:
Ker imajo bolso infrastrukturo. Boljsi javni prevoz, podzemno.......
Vem, vem. Vem kako zgledajo urejene in civilizirane zadeve. Dolga je še naša pot. Dooolga.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik franci pravi:Kot drugo pa, kamioni včasih peljejo v 'konvojih'. Se enostavno ne moreš med njih zapeljat, ker so si preblizu. No, OK, se lohk, sam mi je moje zdravje malce pomembnejše od prerivanja z šleperji.

Enako. Ni pogoja, da bom uletela na vozni pas med dva kamiona. Še preveč jasna mi je slika na hrvaški avtocesti, ko je kamion porinil avto pod drug kamion v predoru. Ugibaš posledice?

tunel.jpg


No, od te nesreče naprej imam pravo paranojo se po avtocesti vozit med dvema kamionoma. Če namreč uletim med dva in me oni zadaj spregleda, je zelo možen zgornji razplet.

nesreča v tunelu Ledenik

Zdej pa ti meni povej.....
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Noben kamion ne gre tako hitr da se ti nebi mogu med dva urint. Sploh pa nevm zakva sta debila stala na prehitevalnem pasu.

Si ti eden od tistih, ki vozi 2,6 mm do naslednjega odbijača, kenede?
Takim res ni problem menjat pasov. Seveda ob težavah pride pa do natančno tistega, zaradi česar je prišlo tukaj.

Ampak samo da si brihten. Saj dolgo ne boš. Vsak se bo na svojo kahlico usedel.
evil.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Samo ko prehitevm drugače ne, pa če je treba sej mal pogledaš no vsi ste ka slepe zmedene kure na teh naših luknastih pokvarjenih zjebanih cestah.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Priznam vozim hitro. vendar sam takrat ko je lepa cesta in ni nobenega, v življenju nisem nobenega izsilu ali prehiteval u škarice. Sem dinamik nisem pa živčen in nepozoren.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Dragi moj,



Zjutraj se brez vsaj majhnega izsiljevanja niti v vrsto za izstop za obvoznice ne moreš postaviti, kaj šele da bi brez problema dobesedno kadar koli (tako vsaj ti praviš - da se da bp menjati pas, čim opaziš pred seboj kolono) menjal pasove.



BTW - Kamionarji to lahko delate ("jaz sem močnejši, vi se pa je.bite" način vožnje), osebna vozila pa ne.



PS: Že drugič - namesto da kotališ teoretične buče o vožji avtomobila v jutranji konici, pojdi to raje praktično vaditi.
 
Nazadnje urejeno:

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
stara jst nimam nobenih problemov z takimi zadevami pa sem dost u gužvi to da se teb ne da urint še ne pomen da nam nikoli ne rata.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Kamionarji nikoli niso imeli problemov z vrivanjem.



Pa ne zato, ker znajo vozit. Ampak zato, ker furajo kamion.
 
Nazadnje urejeno:

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
če se bojiš kaminov se pa urin med avte. ma ne oprosti sej te razumem. Nočem bit napadalen sam dejstvo je da so ljudje premalo pozorni na ostalo dogajanje v prometu in se v kritičnih situacijah preveč zmedejo. In takrat pride do nesreče. Bogve kok folka po opravljenem izpitu še kdaj pogleda v zadnje ogledalo ko bremza...