Grčija z avtom - celinski del

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
664
81
28
Ce leti na mene...ja vsekakor..mi gremo res na komot ( za dol) tako da spanje verjetno enkrat nekje v Srbiji, definitivno pa se ustavimo v Skopju vsaj za en dan ( tu obiscemo prijatelje - tako da je skoraj must ) ....no nazaj grede je pa zadnje dvakrat bilo v šusu domov :)

drugace pa prejsnja leta - je bilo spanje enkrat pred grčijo ( ali niš ali leskovac ali pa res gasa do skopja pa tam)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Robbit

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.078
799
113
AC je zakon. Sektor je omejen na 100km/h, ampak je. V Sloveniji na AC in v Solunu dol. Špica. ~35€ :)
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.144
113
Glih sem prišel nazaj. Po makedoniji je katastrofa AC. Po srbiji prvi del prebavljiv. Ostalo ok. So pa hrvati bolani. Od meje do zagreba 19€. Mater čez pol grčije, makedonijo in srbijo skupaj nisem tolko dal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

virtuoz

Fizikalc
20. jul 2007
873
80
28
Glih sem prišel nazaj. Po makedoniji je katastrofa AC. Po srbiji prvi del prebavljiv. Ostalo ok. So pa hrvati bolani. Od meje do zagreba 19€. Mater čez pol grčije, makedonijo in srbijo skupaj nisem tolko dal.
Kot da bi se ti vozil po drugih AC... Srbija nekaj popravlja cesto od hrvaške meje proti Beogradu in so preusmeritve ter zožanja, vožnja še vedno pretežno po prehitevalnem pasu, na voznem nabija. Od Beograda proti Nišu bolje, novi del, kot je bilo napisano, lep, zavit, 100 km/h, skozi tunele 80 km/h. Makedonija je sedaj močno popravila cesto. Ni več kolesnic, ne skačeš čez grbine, novi del pa kapo dol! Nazaj grede pa še ne vem,, je pa lani bila še neka grbina, mislim da pred Velesom, kjer je kar konkretno zabilo fedra. Malo previdnosti bo pač potrebno. Je pa sedaj vožnja v Grčijo bolj"sterilna" , nič več po sistemu "Ko to tamo pjeva" in za raziskovalce manj zanimiva...
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.144
113
Kak je dol grede nemorem komentirat. Nazaj grede pa kot sem napisal. Veš pa da mamo različna merila :)
Samo od gevgelije gor tiste rebre in valovi na ac je kr slabo ne.
Od beograda proti hrvaško sta dva delovišča tik pred mejo. Par km samo. Ostalo je blo fraj
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.327
3.423
113
Ja v Makedoniji je bilo na nekaterih delih res grozno tak da je bila omejitev na 80 še previsoka.

Baje so nekaj porihtali.

Kot kaže grem letos z letalom.
Se mi ne da 4 dni zabiti na cestah, kot da sem v službi.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113

Lepa reportaza do Lefkade. Ocitno so ceste dobro porihtali v zadnji rundi. Potrjujejo tudi kolegi ki so ravnokar prevozili te relacije (Tako proti halkidiki kot proti jonskem morju)