GoT

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.458
9.194
113
Tukaj ni take vneme, kot vsepovsod drugje? :evil:

Bo kdo gledal?

verjetno bodo vsi pomrli do konc sezone. Prediction.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.346
113
Naj te za začetek razsvetlim in ti obelodanim, da topic na to tematiko že obstaja :fredi:
Game of Thrones (HBO)

Drugače pa ja, priklopim zvečer prvi del te zadnje sezone, z mojo tole z veseljem pričakujeva že kar nekaj časa. In ja, verjetno jih bo res veliko pomrlo :fredi::cheer:
 

B81

22. jul 2007
34.565
9.000
113
Danes imamo menda ze vsi ogled nazaj, tako da lih ni problem pogledat.
Drgac pa ja, glede na to, da je gazda sel ze v prvi sezoni (ned stark), bota verjetno samo cersei pa mountain prezivela :)
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Ampak Bran je pa creepy as fuck... Mene je njega najbolj strah :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.458
9.194
113
Bo kar "hecno" gledat kako bodo potamanili like, ki si jih spremljal 7 ali 6 sezon. Relativno epiš bo. Mountaina bo Hound zaklemal, to mu je obljubil. Prvi na odstrelu bo jaime ... prognoza.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Jaz bi rekel, da bo Sansa "bridko slovo storila..." Pol pa pocasi se vsi ostali :)
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Midva z mojo sva gledala v nedeljo ob 3 ponoči premiero.
No jaz mislim , da ne bodo tako hitro vsi umrli. Jamie sploh ne, on je king slayer ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

B81

22. jul 2007
34.565
9.000
113

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
mi smo naročil HBO za dva meseca samo zaradi GOT :)

Lahko bo Jona samo jaz upam ka de Night Kinga :D
 
5. apr 2015
1.338
692
113
Sklepam da se bo daenerys žrtvovala za jona..pa tamala bo Hounda rešila pred Mountaino.. Pa take fore. Zna bit pa po hitrem postopku vse urejeno..
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.346
113
Midva z mojo sva gledala v nedeljo ob 3 ponoči premiero.
No jaz mislim , da ne bodo tako hitro vsi umrli. Jamie sploh ne, on je king slayer ;)

Jamie se je razvil preveč v pozitivo, da bi ga lahko zdaj kar na 1 2 3 zmanjkalo, pomoje bo ravno on eden tistih, ki se bo na strani Jona in Danny v skupno dobro žrtvoval z X dejanjem v kakšni prihajajoči pomembni bitki.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Jamie se je razvil preveč v pozitivo, da bi ga lahko zdaj kar na 1 2 3 zmanjkalo...

Ammm, o GoT je govora. Kdo je dober in kdo je slab, kdo je pomemben in kdo ob strani sploh ne igra nobene vloge. Ko je treba it, je treba it :)
Ned Stark je že v štartu bil dober in pomemben (King of the North, Hand of the King itd.) pa je imel dokaj hitro glavo na kolu.
Tywin Lannister je bil eden najpomembnejših likov, dokler ga mali ni s samostrelom pokončal med sranjem.
Pomembna (in dobra) sta bila tudi Catelyn in Robb Stark, pa nista uspela prit do "afterparty-ja" na "rdeči poroki..."
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in Matey

B81

22. jul 2007
34.565
9.000
113
Skoda, meni je dober igralec, sean bean

sean-bean-death-funny-pictures-384676.jpg
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.346
113
Ammm, o GoT je govora. Kdo je dober in kdo je slab, kdo je pomemben in kdo ob strani sploh ne igra nobene vloge. Ko je treba it, je treba it :)
Ned Stark je že v štartu bil dober in pomemben (King of the North, Hand of the King itd.) pa je imel dokaj hitro glavo na kolu.
Tywin Lannister je bil eden najpomembnejših likov, dokler ga mali ni s samostrelom pokončal med sranjem.
Pomembna (in dobra) sta bila tudi Catelyn in Robb Stark, pa nista uspela prit do "afterparty-ja" na "rdeči poroki..."

Izpostavil si dober point ampak jaz se pri moji teoriji opiram še na nekaj in sicer da so zgoraj navedene smrti plod originalnega pisca dogajanja R.R. Martina, ki je smrti glavnih likoiv vezal bolj na njihova dejanja, ki so pripeljala do takih usodnih posledic in res ne na popularnost ali karkoli drugega, ta zadnja sezona pa je plod povsem drugih ljudi s povsem drugačnim načinom razmišljanja in lahko da bodo nadaljevali v stilu kot si navedel, lahko pa da bo kako drugače.

Bomo videli, je rekel slepi :fredi: