gostilna krk

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
vsaj 200-300 jih je. In kaj je za tebe dobro?? Gostilna, hrana,pijača, stoli, ambijent, cene, kelnerce, kelnerji....??? In od vseh teh stvari, ima vsak svoj okus. Torej, a veš kaj sprašuješ??
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
dobra hrana, po možnosti pa še lep razgled. Zdej za nado v vrbniku vem, zanima me pa če je še kaj drugega...
 
Nazadnje urejeno:

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.717
39
48
Punat - Sidro
smile-1.gif
 

man007

Pripravnik
20. dec 2007
359
2
18
nori-na-bicikl.blogspot.com
Porat - Gostiona Sidro (ob obali)
Poljica - Konoba Tri Maruna (zame najboljša konoba na otoku, ni pa kakšnega posebnega razgleda, ker je v notranjosti otoka)
Njivice - Rivica (ob obali)
...
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Tudi jaz prosim za pomoč:
dobra gostilna, Punat ali okolica, obvezno mora imet na voljo kakšen kos mesa, ne samo ribo.
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
bla sva pri nadi v vrbniku. vrt je na vrhu pečine in ima pogled na celino in morje, majo pršilce tko da je bilo kljub vročini prijetno. za predjet sva na "kučo" dobila brusketo z tuninim namazom. gospodična je jedla rižoto s škampi in belo ribo, jaz pa šurlice s škampi, oboje izvrstno, zraven sva spila buteljko domačega belega vina in liter flaširane vode. cena: 250 kun. Zelo zadovoljen!
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Včeraj sva bila tudi midva z malo pri Nadi v Vrbniku.
Predjed dagnje in pršut ter sir, glavna jed orada v škartocu in polnjeni lignji (z gamberi in zelenjavo, mnjam), sladica neka skutina zadeva in tiramisu, 3 dl belega in ravno toliko črnega, 2x po liter vode, vse skupaj za 515 kun.

Super postrežba, bili smo gor na terasi, cena pa tudi nizka za vse to.
Hrana pa res vrhunska, še enkrat hvala vsem za tole priporočilo.
 

SPICEK

Pripravnik
2. nov 2007
180
13
18
Citat:
Uporabnik VAG pravi:
Tudi jaz prosim za pomoč:
dobra gostilna, Punat ali okolica, obvezno mora imet na voljo kakšen kos mesa, ne samo ribo.
Punat - Sidro, če greš proti marini ob morju je na desni strani ene 100m pred marino.
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Citat:
Uporabnik SPICEK pravi:
Citat:
Uporabnik VAG pravi:
Tudi jaz prosim za pomoč:
dobra gostilna, Punat ali okolica, obvezno mora imet na voljo kakšen kos mesa, ne samo ribo.
Punat - Sidro, če greš proti marini ob morju je na desni strani ene 100m pred marino.
Hvala, sem jo že videl
smile-1.gif
in ambient izgleda prou luštno.
Mogoče gremo jutri še tja jest, danes skočimo zvečer v mesto Krk na večerjo.
 

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.324
11
38
Konoba Nono

obstaja tudi mali Nono, kateri je v centru (isti lastnik), kjer pa še nisem bil, ampak po pričanju je isto fantastičen kot ta Nono, kateri je malce izven centra. Je pa streljaj od tega malega Nonota (5 min hoje), ampak mislim, da pred 1.5 ni odprt, tako da ti ne preostane drugega kot mali Nono.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Jaz grem dol že danes, gre še kdo ?
Jutri za kosilo bodo Dagnje na buzaru
 

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.324
11
38
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Kaj priporočaš pri Nono-tu?

osebno jem vedno predjed dagnje na buzaru, potem pa al ribjo ploščo (orada, lignji, škampi, par školkic, pa še nekaj je gor) al pa lignje (tržaške, polnjene) + priloga (riž) in to je to
zmaga.gif


za na konec pa še vedno vzamem za domov L al pa 2 njihovega domačega olivnega olja, kateri je tak dober, da ga jem samo z kruhom (pravzaprav že tam ga pojem kr nekaj, saj dobiš sveže pečen kruh + olivno olje =
zmaga.gif
)
 

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.324
11
38
ne vem na pamet, računa pa tudi nimam :D .... ampak nekako se mi zdi, da so bili lignji poceni (z prilogo ne vem če so prišli 10€), ribja plošča pa je bila okrog 170 kn, ampak je za 2 osebi, dagnji pol kile pa mislim da so bili 50kn 500g

so pa cene definitivno sprejemljive (v mejah normale), ker če bi bile pretirane, se ne bi vračal
wink-1.gif