gostilna krk

laksikon

Pripravnik
11. dec 2008
220
0
16
Bil sem tudi pri Nono-tu, zelo prijazni, lepo urejeno, hrana super, kruhek ti spečejo v krušni in postrežejo sveže pečenega - super, pršut je njami, sir imajo iz Paga - ovčji, ki je zelo dober. BTW, oba sta odprta. Cene so pa takšne: lignje na žaru 49 kun, priloga krompir z blitvo 16 kun, ribja plošča za 1 osebo 145 kun, pršut mislim da cca. 10dag je 49kun, sir tudi 10 dag je 49kun.
Na splošno so cene sprejemljive kamor smo hodili jest/pit, bodo pol navili v sezoni:) Olivno olje je 1l/140 kun rano obiranje, pri enem drugem 160kun za 1 liter
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
kakšne novosti v 6ih letih od zadnje objave v tej temi? :) predvsem Punat me zanima :nazdravje:
hvala
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.023
313
83
Goriska
Da malo obudimo temo ponovno :)

Jutri grem/o prvic v zivljenju na Krk (sem s starsi obral skoraj celo dalmacijo, kar pa se kvarnerja tice pa smo bili skupaj samo na Pagu pred mnogimi leti).

Nastanjeni bomo prav v centru mesta Krk v apartmaju pa me zanima, kje se v mestu dobro je (meso ter morsko), priporocila pa dobrodosla tudi za drugje, ker ne bomo samo v mestu Krk (samo izhodiscna tocka).

p.s.

Iscem dobro hrano, ne fancy dragih zadev ;)
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.705
365
83
Mi smo letos jedli v konobi "tri maruna" in smo ji rekli, naj naredi eno mesno plato in eno ribjo... In OBE sta bile fantastični... Je pa ambient taki bolj starinski in vsa krama je obešena na stene, ampak hrana pa se nam je zdela res taka pristna domača... ;)

Če še bom kdaj v okolici, grem zagotovo tja jest...
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.023
313
83
Goriska
No v glavnem, jedli smo v mestu Krk pri Zrinskem in je bilo v nulo, tudi cene nic pretirane.

Da je to dobra gostilna pove ze to, da zunaj vsak dan caka kolona ljudi, rezervacij pa ne sprejemajo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

mr. snick

Majstr
5. mar 2020
258
383
63
V mcdonaldsu tudi stoji kolona ljudi in ne sprejemajo rezervacij :p
Od kar sem se na to metriko enkrat nategnil ji več ne zaupam.