Google Pay

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.036
2.358
113
Je že kaj novega o uvedbi Gpay v Sloveniji? Aprila mi poteče Curve z Angleškim BINom, ki lepo dela z Gpay tudi pri nas in predvidevam, da mi bojo poslali novo kartico s Slovenskim BINom, ki seveda ne bo delala v Gpay. Sem se kar malce razvadil s tem plačevanjem s telefonom.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.607
1.526
113
Že en čas imam gpay preko curve in dela super. Če kupim nov telefon, bo še vedno delalo?
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.036
2.358
113
BIN številka je povsem neodvisna od aplikacije. Če ne ustreza enostavno ne bo ponudilo opcije brezkontaktnega plačila s telefonom.
 

RAST

Pripravnik
5. avg 2013
116
7
18
Velenje
Pozdravljeni, prosim za pomoč. Na Fenix 6 pro bi rad spravil Garmin pay. Imam n26 kartico ampak ne podpira garmin pay. Sem instaliral Revolut pa se je ustavilo pri indentifikaciji ko sem slikal osebno izkaznico in sedaj pravi da naj izberem drug dokument, vendar mi ne ponudi nobenega. Ne pomaga reset in podobno. Ali je za Slo potrebno imeti potni list (ga trenutno nimam)?
Potem sem poiskusil z registracijo Curve, pa se je ustavilo ker mi pri indentifikaciji za osebno izkaznico ne ponudi Slovenije. Ali je tu treba imeti potni list?
Hvala in LP!
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Nikjer ni potrebno imeti potni list... Pri vseh teh omenjenih zadostuje osebna izkaznica ...Zakaj pri tebi ne gre skozi, pa je tezko ugibati... Najbolje, ce kontaktiras support kartice, kjer imas probleme ...
 

RAST

Pripravnik
5. avg 2013
116
7
18
Velenje
Hvala, mogoče sem pri Revolut res kaj sam zašuštral in sedaj sem v zaciklanem stanju, hoče indentifikacijo a ne ponudi dokumentov za slikanje, samo prazno stran. Sem pa prej nakazal tistih 10 EUR in sedaj pravi da transakcija ni končana ker ni indentifikacije. Ne morem niti ukiniti računa ker je kao transakcija v teku.

Ampak pri Curve pa mi definitivno ni ponudil Slovenije ko sem izbral dokument osebna izkaznica. Slovenije ni, sem potem izbral potni list in skeniral osebno in seveda je bil napačen dokument. Mah, ne vem no...!
 

RAST

Pripravnik
5. avg 2013
116
7
18
Velenje
Problem rešen sam od sebe, po enem dnevu mrka me je revolut še enkrat pozval k potrditvi indentitete in je bilo uspešno. Sedaj jo imam že na uri v garmin payu in bom jutri sprobal če deluje. Ima kdo kašne izkušnje, nasvet....?
 

_Matej

Pripravnik
8. dec 2007
383
4
18
Gorenjska
Problem rešen sam od sebe, po enem dnevu mrka me je revolut še enkrat pozval k potrditvi indentitete in je bilo uspešno. Sedaj jo imam že na uri v garmin payu in bom jutri sprobal če deluje. Ima kdo kašne izkušnje, nasvet....?
Meni dela brez problema. Edino nekateri starejši bralniki ure ne zaznajo. Preizkušeno dela v Mercatorju, Hoferju in na prenosnih pos terminalih v gostilnah.
 

Podobne teme