Google Pay

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Meni se je aplikacija Gpay izbrisala kar sama, prejšnji teden, pa še vedno delujejo plačila. Ni pa seznama transakcij. Zgolj v nastavitvah lahko izberem privzeto kartico.
Verjetno izbrisana aplikacija deluje v ozadju.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Google Pay aplikacija se povezuje na nastavitve Androida. Aplikacijo so spremenili samo za upravljanje in prikaz kartic. Transakcija se izvede direktno na Androidu (mimo aplikacije).
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Ker ti aplikacija registrira servise za Google Pay.

Čisto enako naredi Revolut aplikacija, če imaš na aplikaciji gumb Google Pay: na telefon registrira Google Pay servis in kartico doda v telefon.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Kako (ne)varno je shranit gpay oz kartico v chrome na računalniku za enostavnejše plačevanje na spletu?
Na kak način deluje zaščita? Ali je čisto povsod potem možno plačetav preko tega ali morajo trgovine posebej podpirat gpay?
Enkrat mi je to nekje ponudlo, sedaj sem pozabil kje,...
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.020
117
63
okolica mesta
Meni se je aplikacija Gpay izbrisala kar sama, prejšnji teden, pa še vedno delujejo plačila. Ni pa seznama transakcij. Zgolj v nastavitvah lahko izberem privzeto kartico.
Verjetno izbrisana aplikacija deluje v ozadju.
Sprobano še drugje in ne dela. Je pa razlika, če si prav zbrisal app ali je samo izginila in je navidezno še gor. Jaz sem jo izbrisal ko se je pojavila in ne gre.
 

wolfyy

Zelenc'
11. jan 2018
11
0
1
še komu prenehal delovati gpay preko revolut kartice? Mel sem virtualno izdano na naslov v nemčiji, sedaj mi je pa napisalo: card suspended...lepo je bilo dokler je trajalo. Škoda, lepo bilo dokler je trajalo :)
 

wolfyy

Zelenc'
11. jan 2018
11
0
1
razen če spet zamenjam naslov v nemčijo v revolutu in potem spet dodam kartico. Ampak so mi jo dokaj hitro skenslali, sem uporabljal gpay na tak način leto dni vsaj, mesec dni nazaj sem na firmi testiral nek program pa sem moral pol flashat komplet mobi in mi je ni želelo dodati iste in sem moral naredit novo. Tako da so mi jo skenslali po dobrem mesecu dni. Sem se popolnoma navadil, da sem brez vsega drugega okoli danes ostal na črpalki, dober avto bil 2m stran zunaj ampak da ostanem tako kje drugje. Bo treba očitno vedno imeti backup fizično kartico s seboj ali pa preiiti na naše bančne appe, kar mi ni všeč ker ne želim vsega na telefonu. Na N26/Revolutu je bilo pač minimalno za normalno poslovati par mesecev.

počakam še cca teden dni, ker potem bo itak clean flash spet z beta verzijo androida, bo še tolk lažje :)
 

Podobne teme