Google Pay

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
Meni se na Xiaomi Mi10 že lep čas samodejno posodablja preko google play (čeprav, če jo poizkušam poiskati je ne najde) + ratala je sistemska aplikacija, saj je ne morem več izbrisati (prvotno sem jo naložil preko apkmirror).
 
22. jul 2007
12.689
1.257
113
123
Pri Googlu nikoli ne veš ;)
Btw, ali obstaja kakšen način da se v GP uvozi trgovinske kartice, recimo iz Stocarda?
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.958
321
83
www.svetidej.com
Indici, da se bo Google Pay dejansko širil. Iz Curve foruma:
They (N26) have added and deleted the same group of countries 2 times in one month. The first time was at their GPay page and the second was to the support center page of GPay.

I think it will be a big launch of EE countries, they will fill a gap.

Also Greek Viva Wallet bank has already launched GPay in 11 EE countries (not Greece) but if you have the GPay app you can add your card in Greece, you can also see terms and conditions in Greek when adding the card.

Almost the same happens with ING Romania as reported, when you try to add a card, terms and conditions appear but you can’t add it yet.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.958
321
83
www.svetidej.com

We have a date for GPay launch in new countries (Austria, Estonia, Greece, Lithuania, Latvia, the Netherlands and Portugal)

Edit: Page cannot be found in Google search any more. The urls is
https ://n26.com/en-eu/blog/google-pay-launch-seven-more-countries

The page is redirecting to another one

The announcement will be on 27th of November from N26.
Malo sem skeptičen glede datuma 27.11. (petek). Ponavadi Google Pay izdajajo v torek/sredo.
 
Nazadnje urejeno:

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.958
321
83
www.svetidej.com
V Romuniji naj bi bil Google Pay 17. novembra (torek) ( prestavljeno iz 27. oktobra)

Počasi dobivam občutek, da bodo vsi dobili Google Pay v EUju razen Slovenije.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.767
626
113
V Romuniji naj bi bil Google Pay 17. novembra (torek) ( prestavljeno iz 27. oktobra)

Počasi dobivam občutek, da bodo vsi dobili Google Pay v EUju razen Slovenije.

Dokler ga mainstream banke ne podpirajo, težko rečeš da je GPay prišel v Slovenijo, saj ima fintech banke relativno malo ljudi.

Vsaj NKMB je te dni dobila svojo varianto NFC plačil, tak da vsaj nekaj :)
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.958
321
83
www.svetidej.com
Intensa Saopalo ziher dobi Google Pay. Glede na to, da bo mBills dobil Apple Pay letos, pričakujem tudi Google Pay.

Ko bo Google Pay v Sloveniji uradno omogočil za Curve kartice, potem lahko imaš Google Pay preko katerikoli slovenske banke. Tako kot pri Apple Payu.

Drugače je še ena možnost. Da dobimo Google Pay 17. novembra le za eno slovensko banko, ki si je za nekaj tednov zakupila ekskluzivne pravice za Google Pay. Malo mi je čudno, da na N26 seznamu ni Slovenije in to bi bil možen vzrok.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: philips

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Dela za naročnine preko googla. Pri internetnem plačevanju v drugih štacunah, mi je avtofilal formo s številko kartice, pa mi plačila ni hotelo izvesti, češ da GPay ni podprt. Ko sem pa v polje kartico ročno vnesel, je pa šlo dalje.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.958
321
83
www.svetidej.com
avtofil forme ni Google Pay, je Chrome pogruntavščina.

Plačevanje na spletu preko Google Pay poteka na način:
- klikneš gumb "Google Pay"
- prijaviš na svoj gmail račun če še nisi
- izbereš kartico, ki že imaš dodano v Google Pay (https://pay.google.com/) (brez potrebnega vnosa številke kartice in CVV-ja)
- če naslova za dostavo nimaš vpisanega ti avtomatično pobere iz Google Pay nastavitev
- plačaš (v tem primeru tudi nikoli nimaš 3D Secure pojavnega okna, ker je kartica že povezana na Google Pay)
 
Nazadnje urejeno:

Podobne teme