Google Pay

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Nemškega bina se ne da več pridobiti, ker Revolut več ne pusti začasno spremeniti naslova na drugo državo, da bi pridobil virtualko z nemškim binom.
 

lubejx

Pripravnik
14. avg 2020
30
4
8
Problem je edino za nas par nesrečnih uporabnikov ko nemoremo dodat curve-a v gpay..
njihov odgovor pa že več mesecev isti..
Screenshot_20200911_091133_com.imaginecurve.curve.prd.jpg
 
  • Jezen sem
Reactions: Bucko

lan07

Pripravnik
15. dec 2007
95
2
8
Imam težavo.
Ko v Google pay nastavitvah kartice vnesem CVC od Revolut kartice, mi napiše: Te kartice ni mogoče nastaviti za brezstično plačevanje.

To se mi je začelo dogajat, po tem ko sem si ponovno nastavil telefon, pred tem pa je normalno delovalo, oz. je bilo možno brezstično plačevat.

Poskušal sem že ponovno namestit Google Pay in Revolut, dodal sem novo Virtualno kartico, pa še vedno ne gre
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Pri Revolut Visa karticah že kako leto preverjajo tudi naslov trenutnega prebivališča pri dodajanju kartice v Google Pay.

Sprememba naslova v Nemčijo ni več mogoč brez preverjanja dokumentov.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
450
83
Imam težavo.
Ko v Google pay nastavitvah kartice vnesem CVC od Revolut kartice, mi napiše: Te kartice ni mogoče nastaviti za brezstično plačevanje.

To se mi je začelo dogajat, po tem ko sem si ponovno nastavil telefon, pred tem pa je normalno delovalo, oz. je bilo možno brezstično plačevat.

Poskušal sem že ponovno namestit Google Pay in Revolut, dodal sem novo Virtualno kartico, pa še vedno ne gre
Se mi je zgodilo enako po menjavi telefona. Sem potem uredil preko Curve. Če rabiš referral, piši na ZS.
 

lan07

Pripravnik
15. dec 2007
95
2
8
Pri Revolut Visa karticah že kako leto preverjajo tudi naslov trenutnega prebivališča pri dodajanju kartice v Google Pay.

Sprememba naslova v Nemčijo ni več mogoč brez preverjanja dokumentov.

Torej naj v Google Pay vnesem enak naslov kot je na Revolutu?
Na Revolutu ne morem spremenit v drugo državo
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Trenutno ne morem preveriti, ker mi je aplikacija izginila, vendar v Google Pay ne vnašaš naslova, ker vzame naslov iz googlovega accounta
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.101
742
113
imel enak problem kot ti: po menjavi telefona mi google pay ni več hotel sprejeti revolut visa kartice za brezstično plačevanje s telefonom. ko spraševal na na tehnični podpori od revolut, so mi odgovorili, da so to najprej omogočili majhni skupini testnih uporabnikov, da pa naj bi bilo do konca leta to omogočeno vsem uporabnikom
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
imel enak problem kot ti: po menjavi telefona mi google pay ni več hotel sprejeti revolut visa kartice za brezstično plačevanje s telefonom. ko spraševal na na tehnični podpori od revolut, so mi odgovorili, da so to najprej omogočili majhni skupini testnih uporabnikov, da pa naj bi bilo do konca leta to omogočeno vsem uporabnikom
Iz odgovora se da razbrati, da bo Google Pay v Sloveniji uradno na voljo do konca leta.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Naslov v Revolutu mora biti nemški ali britanski, da ti deluje Revolut Visa z britanskim binom.

Več o storitvi Curve:
 
Nazadnje urejeno:

lubejx

Pripravnik
14. avg 2020
30
4
8
A v apple pay pa dela Revolut z ne nemškim/britanskim binom ? Mislim konec koncu je apple pay uradno v Sloveniji če nisem kaj narobe prebral.
Nevem zakaj google nima interesa da bi razširo gpay vmalo več držav, se mi zdi da je seznam že leta isti..
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Drži, Apple Pay je (za razliko od Google Paya) uradno na voljo v Slo in dela tudi s Slo BIN Revolut karticami.
 

Podobne teme