Google Pay

Steve

Guru
13. avg 2007
9.607
1.526
113
Jaz sem to inštaliral iz apk mirror in usposobil preko curve. Aplikacija mi je že dolgo nazaj izginila, posodabljal nisem nič, dela pa še vedno
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Tudi jaz sem jo inštaliral preko apk mirror, ter jo občasno tudi posodabljam. Nikoli mi še ni izginila s telefona.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.958
321
83
www.svetidej.com
Curve je iz njihove strani odstranil obvestilo, da je Google Pay na Curve karticah uradno na voljo v Sloveniji.

V najslabšem primeru bo Google zahteval, da Curve onemogoči Google Pay za vse uporabnike izven UK.
 

lubejx

Pripravnik
14. avg 2020
30
4
8
Trenutno ma Curve tut ogromno težav pri dodajanju kartice v google pay. Do 6. avgusta je delovalo vse normalno, potem pa kar na enkrat zavrnitev transakcije. Trenutno pa ni možno usposobit brezstičnega plačevanja z curve v google pay. Kontaktiral support curve-a in so odgovorili da so odkrili bug in da zadevo rešujejo, po nekaj brskanja po njihovem communitiju pa ugotovim da zadevo rešujejo že par mescev. Ni pa mi najbolj jasno zakaj je zadeva še dobri teden nazaj popolnoma normalno delovala..
 

header

Fizikalc
28. okt 2013
543
32
28
Jaz sem včeraj plačal z Gpay - povezava z Curve kartico - brez težav, žena pa danes.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.958
321
83
www.svetidej.com
Trenutno ma Curve tut ogromno težav pri dodajanju kartice v google pay. Do 6. avgusta je delovalo vse normalno, potem pa kar na enkrat zavrnitev transakcije. Trenutno pa ni možno usposobit brezstičnega plačevanja z curve v google pay. Kontaktiral support curve-a in so odgovorili da so odkrili bug in da zadevo rešujejo, po nekaj brskanja po njihovem communitiju pa ugotovim da zadevo rešujejo že par mescev. Ni pa mi najbolj jasno zakaj je zadeva še dobri teden nazaj popolnoma normalno delovala..
Lahko je Google zahteval, da izven UK kartice več ne delajo.
 

lubejx

Pripravnik
14. avg 2020
30
4
8

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.036
2.358
113
Tudi meni Gpay deluje v povezavi s Curve BP. Mi je pa seveda izginila aplikacija ampak ok, važno, da dela, ker ne nosim kartice s seboj. Trapaste regijske omejitve.
 

Fetici

Fizikalc
1. feb 2008
548
36
28
Kako deluje sedaj pri nas Gpay? Sedaj imam Apple Pay v navezi z N26 in mi je to ključna funkcija na telefonu.

Sedaj lahko v službi dobim Huawei P30pro in me mika da bi prešel na Android, samo če Gpay ne deluje potem ne bom menjal.
Vem, da ga uradno ni v Slo in da se naloži na APK mirror. Samo ali je zanesljiv, kot Apple Pay?

Denarnice sedaj sploh ne nosim več s seboj.
 

lubejx

Pripravnik
14. avg 2020
30
4
8
Kako deluje sedaj pri nas Gpay? Sedaj imam Apple Pay v navezi z N26 in mi je to ključna funkcija na telefonu.

Sedaj lahko v službi dobim Huawei P30pro in me mika da bi prešel na Android, samo če Gpay ne deluje potem ne bom menjal.
Vem, da ga uradno ni v Slo in da se naloži na APK mirror. Samo ali je zanesljiv, kot Apple Pay?

Denarnice sedaj sploh ne nosim več s seboj.
Ni zanesljiv kot Apple Pay. n26 je podprt samo z nemško bin številko (nevem sicer kakšne bin številke izdaja n26 za slovenijo ampak če se ne motim niso nemške). Apple pay je drugače uradno podprt v Sloveniji. Drugače načeloma Gpay čisto okej deluje ampak sej pravim, ni uradno podprt, že to da ga v veliki meri morš naložit iz apk mirrora da nekaj vedet. Recimo z Curve kartico trenutno meni in še kr nekaj folku ne deluje.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
Zanesljiv je enako, torej ko ti enkrat dela potem dela vedno (tudi jaz hodim brez denarnice naokrog). Je pa res, da če nimaš "posvečene" kartice ti žal ne bo delal. Meni dela Revolut (samo Mastercard, VIsa po menjavi telefona ne več) in Curve, ostale kartice pa ne.
 

lubejx

Pripravnik
14. avg 2020
30
4
8
Zanesljiv je enako, torej ko ti enkrat dela potem dela vedno (tudi jaz hodim brez denarnice naokrog). Je pa res, da če nimaš "posvečene" kartice ti žal ne bo delal. Meni dela Revolut (samo Mastercard, VIsa po menjavi telefona ne več) in Curve, ostale kartice pa ne.
Eno nevmesno vprašanje, a pri Revolute izbereš katero kartico hočeš ali viso ali master ?
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.396
482
83
::1/128
Zanesljiv je enako, torej ko ti enkrat dela potem dela vedno (tudi jaz hodim brez denarnice naokrog). Je pa res, da če nimaš "posvečene" kartice ti žal ne bo delal. Meni dela Revolut (samo Mastercard, VIsa po menjavi telefona ne več) in Curve, ostale kartice pa ne.
No ja ni čist res, vsaj na uri ne. Na uri tudi, če si iz podprte države in prideš v tujino, kjer GPay ni podprt, zadeva prej kot slej neha delovat in te pusti na cedilu za razliko od ApplePaya.... Na telefonu načeloma dela dokler maš podprto kartico, to je res, razen če se spomnijo namerno onemogočit kartice z billing naslovom iz napodprtih držav kljub pravemu BINu (kot je Revolut že počel za Apple Pay dokler nismo bili uradno podprti).
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
Glede na to, da je uporabnik omenjal apple pay na telefonu sem odgovarjal z mislijo na gpay na telefonih. Na urah pa je žal tako kot si zapisal.
 

wolfyy

Zelenc'
11. jan 2018
11
0
1
meni gpay dela popolnoma bp z revolut in kartico z nemško bin.

lani konec leta so nekaj govorili o novi širitvi gpay ampak je sedaj vse potihnilo.
 

Podobne teme