Google Pay

S57BMU

Pripravnik
7. sep 2007
643
10
18
Prebiram tole, superca, ampak a je možna uporaba trenutno le komitentom nlb?
Deluje verjetno le na pos-ih ki imajo za brezstične?

lp.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
To je tema o Google Pay, ki nima veze z NLB. Ta ima pa za svoje komintente NLB Pay, ki ima svojo temo in ni potrebe za brezstično kartico.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
mogoce nisi dovolj dolgo cakal - meni se ni javilo napake.
Drugace pa ne vidis v google pay aplikaciji na drugi napravi - samo na doticni. Lahko kliknes na uri na kartico in bos vido podrobnosti.

Sem danes se enrkat probal in uspesno placal v Hoferju ... in sem preveril ter transakcije dejansko vidim samo v aplikaciji na uri ... in seveda v aplikaciji Revolut ...

skitched-20180726-092012.jpg
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
22. jul 2007
12.798
1.313
113
123
No danes mi je končno uspelo plačati s google payom sicer imam polovičen uspeh.
Na Petrolu se je transakcija izvedla zelo hitro, v Hohru so pa spet bile težave in plačilo ni šlo skozi.
Drugače, kaj mislite o tej aplikaciji katero sem zgoraj prilepil, ali je zadeva varna?
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
ni problem, da so nas hrceki prehiteli - problem je, da mi nismo niti blizu tega, da bi to meli.
 

BlonG

Pripravnik
10. avg 2010
174
15
18
Mislim, da je vseeno pohvalno, da so naše banke s svojimi aplikacijami omogočile plačevanje s telefoni. Nisem stranka nobene od teh bank, zato nimam izkušenj z njihovimi aplikacijami. Spremljam pa že nekaj časa dogajanja okrog Apple Pay in Google Pay pri nas, ter s tem povezanimi "obvozi", ki so potrebni, da zadevo usposobiš in si lahko "komot". Z Google Pay imam dobre izkušnje, pa še to vidim, da sem en redkih, ker drugim app "nagaja".
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Dobra novica!

Google Pay je na hrvaškem dobila PBZ banka - sestra od naše banke Intesa Sanpaolo.

Tako hrvaška kot slovenska podružnica te banke ponujata mobilno plačevanje preko aplikacije Wave2Pay. Svojo aplikacijo bodo kot kaže vrgli v smeti.To pomeni, da na slovensko podružnico tudi prihaja Google Pay.

Naslednja v Adriatic regiji bo verjetno Slovenija. Po mojem naslednje banke zagotovo dobijo Google Pay v Sloveniji: N26, Revolut, Intesa Sanpaolo Bank
 
Nazadnje urejeno:

Podobne teme