Google koledar na andoidu

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Citat:
Uporabnik js1234 pravi:
Potrebujem koledar, ki se mu jasno vidi številka tedna!
TUDI, če gremo v mesečni pogled! Da je primerno za podjetnika! Sem kar nekaj koledarjev instaliral, pa nič kaj spodbudno!
frown-1.gif

Z najnovejšo posodobitvijo so tudi pri Google koledarju zdaj dodali prikaz tedna.
zmaga.gif


Novosti
Veliko izboljšav na podlagi povratnih informacij. V prihodnosti bomo poskrbeli še za več izboljšav. Hvala!
• Hiter pregled več dogodkov prek 7-dnevnega pogleda tedna in povečave/pomanjšave z vlečenjem prstov narazen ali skupaj.
• Dodajanje datotek iz Googla Drive v dogodke. Drive bo celo preveril, ali jih lahko odpre vsaka oseba z dostopom.
• Nadzor, ali so prikazani rojstni dnevi iz Googla+.
• Dodajanje številk tednov v nastavitvah.
• Uvoz datotek .ics iz Gmaila in drugo.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Gre se za funkcijo zaporednega prikaza tedna v letu 1 - 53.

Veliko podjetij ti poda naprimer dobavo blaga v tem in tem tednu leta.
Če dobiš podatek za dobavo v 30. tednu leta 2015 to pomeni od 20 do 26. 7. 2015.

Po moje je @ js1234 iskal ta prikaz
 

yamahafazer

Fizikalc
15. mar 2010
1.597
68
48
Ali je mogoče v google koledarju nastaviti opomnik za zadnji dan v vsakem mesecu, za celo leto ali več naprej?
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik yamahafazer pravi:
Ali je mogoče v google koledarju nastaviti opomnik za zadnji dan v vsakem mesecu, za celo leto ali več naprej?
aCalendar vse to omaogoča.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Citat:
Uporabnik js1234 pravi:
Potrebujem koledar, ki se mu jasno vidi številka tedna!
TUDI, če gremo v mesečni pogled! Da je primerno za podjetnika! Sem kar nekaj koledarjev instaliral, pa nič kaj spodbudno!
frown-1.gif

Po novem imaš tudi mesečni pregled z prikazom zaporednega tedna v letu na Google koledarju

Novosti
Nove izboljšave na podlagi vaših povratnih informacij. Zahvaljujemo se in vas pozivamo, da jih pošiljajte tudi v prihodnje.
• S pogledom meseca si lahko v telefonih hitro ogledate še več dogodkov.
• Pri pomiku na posamezni datum v mesecu je prikazana barva dogodkov.
• Funkcija za preklapljanje med pogledi je zdaj na voljo v predalu za krmarjenje.
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Rabim dobro zadevo, ki zna hkrati upravljat z exchange ter koledarjem v googlu. Predvsem pa da ima dober, pregleden in prilagodljiv agenda widget. Google calendar je tu pogrnil, Samsungov S calendar je pogreb. Trenutno uporabljam today calendar, samo se mi po nekaj casa zaklene in hoče placljivo verzijo. Delete data sicer problem za nekaj casq resi, samo to ni to. Ni mi pa neki super, da bi ga kupil...
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Še en glas za aCalendar+, plačljiva verzija. Stane 2,99 EUR, tako da ni neka drama.