Google koledar na andoidu

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Pozdravljeni
Na telefonu in na tablici imam nastavljen stock Google koledar, katerega sinhroniram z Google računom. Imam pa en problem.
Na telefonu in na računalniku imam nastavljen 5 dnevni pogled, na tablici pa mi kaže 7 dnevnega??? Nikjer ne najdem nastavitev, da bi lahko imel na vseh aparatih enako. Je to odvisno od velikosti aparata??
Telefon je SG4, tablica pa Nexus 7-
Prosim za pomoč
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
A to mislš kot Widget al kot Calendar nasploh ?
Kot Calendar nasploh. Spodaj je slika iz telefona kjer imam možnost samo 5 dnevnega pogleda. na tablici pa mi piše tedenski pogled
 

Dare1

Pripravnik
20. jul 2007
524
2
18
Probaj zasukat telefon tako da ti gre v landscape. Bi moral imet sedaj 7 dnevni pregled. Najbrž imajo to narejeno zaradi velikosti zaslona...
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Dare1 pravi:
Probaj zasukat telefon tako da ti gre v landscape. Bi moral imet sedaj 7 dnevni pregled. Najbrž imajo to narejeno zaradi velikosti zaslona...
res je
bonk.gif
.
Jaz bi pa želel imeti pogled vedno (na tablici) samo od pon-pet. Na računalniku je to samo po sebi umevno..na Androidu pa
bonk.gif
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Tale novi Googlov koledar je en fail ... sem ravno gledal s čim ga bom zamenjal. Saj ne rabim veliko, le pregledno naj pa bo.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Pozdravljeni
Na telefonu in na tablici imam nastavljen stock Google koledar, katerega sinhroniram z Google računom. Imam pa en problem.
Na telefonu in na računalniku imam nastavljen 5 dnevni pogled, na tablici pa mi kaže 7 dnevnega??? Nikjer ne najdem nastavitev, da bi lahko imel na vseh aparatih enako. Je to odvisno od velikosti aparata??
Telefon je SG4, tablica pa Nexus 7-
Prosim za pomoč

Z današnjo posodobitvijo Google Calendar so dodali možnost 7-dnevnega pogleda na telefonih.
Vir: http://www.androidpolice.com/2...s-apk-download/
 

bratusm

Fizikalc
29. jan 2014
615
38
28
Lepo, ampak, še vedno nima mesečnega pregleda, tako da zame je še vedno aCalendar+ prava izbira...
 

js1234

Pripravnik
13. apr 2008
333
1
18
Potrebujem koledar, ki se mu jasno vidi številka tedna!
TUDI, če gremo v mesečni pogled! Da je primerno za podjetnika! Sem kar nekaj koledarjev instaliral, pa nič kaj spodbudno!
frown-1.gif
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
V aCalendar+ se jo stalno vidi v tedenskem pogledu, v mesečnem je potrebno pa en meni odpret.
 

js1234

Pripravnik
13. apr 2008
333
1
18
Citat:
Uporabnik Dare1 pravi:
Business Calendar ima to, kar zahtevaš: https://play.google.com/store/apps/developer?id=Appgenix+Software
Sam imam kupljeni obe verziji, razvijalec se zelo trudi in izboljšuje aplikacijo, zato sem kupil tudi 2.0, čeprav je za kupce verzije 1.0 bila brezplačna.

ima vendar samo, če se pomikam npr. desno po dnevih! .... v mesečnem ali letnem pogledu ni oznak! Zelo mučno za iskanje tedna!
frown-1.gif

Mogoče je drugače v plačljivi verziji?
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Acalendar+ IMA tedne v mesečnem pogledu. Tedni so prikazani v prvem stolpcu, desno zgoraj v kvadratku. Tedni so prikazani v Italic in ne-bold-ani obliki.
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Citat:
Uporabnik srv pravi:
Acalendar+ IMA tedne v mesečnem pogledu. Tedni so prikazani v prvem stolpcu, desno zgoraj v kvadratku. Tedni so prikazani v Italic in ne-bold-ani obliki.

Uuuu, pa res. Sploh nisem bil pozoren na tisto številko, itak ga pa vedno uporabljam v tedenskem pogledu.
 

Dare1

Pripravnik
20. jul 2007
524
2
18
Upam da misliš tole:
Business Calendar Pro v1.0
screenshot2015-02-27-10-.png

Business Calendar Pro v2.0
screenshot2015-02-27-10-.png


Drugače se da zadeva tudi vklopit/izklopit - Settings > Views > Month > Show week numbers.
 
Nazadnje urejeno:

js1234

Pripravnik
13. apr 2008
333
1
18
zdaj vidim tedne! Samo: zakaj hudiča ne morem listati levo / desno meseca? avtomatsko mi gre na 14dnevni oz. manj dnevni (se spremeni pogled) pogled! Zakaj ne more obstati mesečni pogled? Ali je možno "blokirati" mesečni pogled?